Preslova 449, Dvůr Králové nad Labem
Sam. ord. lékaře spec. - kožní

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Horší lékařky - jestli se tomu tak dá říct, nikde snad ani není.
Chtěla jsem si nechat preventivně prohlédnout pihy a různá znaménka na těle.Vadily mi nějaké pihy na zádech.
V posledních asi 2 letech mě strašně svědila 1 piha a další jsem chtěla odstranit kvůli možnému rozdrápání.
Tahle ... mi řekla, že mě taková piha nemůže svědět, že si na takovéto pihy ještě NIKDY NIKDO nestěžoval!!!
Ale já se mohla fakt udrbat.Nechtěla mi ani odstranit pihu, kterou mám hned pod zapínáním podprsenky.
Nakonec mi ji ale kvůli mému naléhání předepsala k možnému odstranění a to z důvodu možného stržení.
Jiné pihy mi ani nechtěla kontrolovat.Ještě jsem se jí chtěla zeptat na divný nehet na prstu u nohy - myslela jsem si, že mám na něm nějakou plíseň...Díky tomu si všimla nebezpečné pihy na prstu, kterou mi chce nechat odstranit.Šla jsem k ní na PREVENCI a vůbec ji nezajímaly další pihy.Koukla se mi jen na ty na zádech a na nohách.Ale máme přeci také ještě jiné části těla, kde se pihy mohou vyskytovat ( břicho, uši, obličej, ruce, boky, ...).Takže bych ji chtěla vidět, kdyby se mi z nějaké nekontrolované pihy něco vyštěnilo.Vůbec neví, co je asi prevence!!!Jsem s ní velmi NESPOKOJENÁ!!!A ten její povýšený a arogantní přístup.A taky je jí houby rozumět, jak divně mluví.Byla jsem objednaná a čekala jsem přes hodinu.
Byla jsem tak zklamaná a naštvaná, že jsem se objednala k paní I. Čížkové do Trutnova na doporučení od známé.Šla jsem na řadu s maličkým zpožděním pouhých 5 minut!!!Měla jsem s sebou mého 3 - letého syna a poprosila ji i o jeho vyšetření pih.On ale nebyl objednaný a s klidem ho vzala také.A to měla plnou čekárnu objednaných, jak je prý u ní zvykem.
Prohlédla nás oba od hlavy až k patě.Dokonce mi řekla i o pihách, na které si fakt nevidím a ani jsem netušila, že je mám.Doporučila mi některé pihy sledovat.
A tak mi dala doporučení k odstranění 2 nebezpečných pih.Podotýkám, že se sice jednalo o stejné pihy, jako byly i lékařkou Kovářovou ze DKNL označené za nebezpečné.Ale přístup od paní Čížkové byl super, moc hodná a ochotná - prostě milá paní DOKTORKA.Nic nechce zanedbat.A opravdu se u ní jednalo o PREVENCI!!!Pihu na zádech mám už pryč a od úporného svědění mám svatý klid.Takže velká spokojenost s paní DOKTORKOU ČÍŽKOVOU z TRUTNOVA.Zítra jdu na odstranění té pihy na noze, tak uvidíme...
Přeji všem jen samé dobré zkušenosti s lékaři a ne takto nepříjemné...

Dobrý den

Přídávám se k většíně nespokojených pacientů paní Kovářové.
Nedávno se mně udělal eksem na části těla, který byl docela nepříjemný, svěděl a prostě klasické příznaky eksemu. Proto jsem se rozhodl navštívit paní lekařku.
Při návštěvě jsem byl pokárán za to že jsem před 3 roky nešel na kontrolu o které jsem ani netušil. Potom mně paní doktorka prohlédla a po serii otázek ve stylu (o co se konkrétní částí těla opírám....), zhodnotila že žádné testy dělat nebude že to stejně nema cenu, že jsem alergický na čalounění v mém autě nebo kožené křeslo . Poté jsem dostal recept na mast, po ktere se to jen zhoršilo a eksem se začal rozšiřovat na další části těla.

Po týdnu jsem to nemohl vydržet a zašel jsem tam znovu. Dostal jsem jinou mast, se slovy ,, asi mate alergii na opalovací krem značky daylong ".

Proto přemýšlím o změně kožního lékaře.

Navíc při komunikaci s paní doktorkou, neni rozumět každé třetí slovo.

Bohužel i já se musím přiklonit k většině nespokojených pacientů.Je to už 15let co jsem u ní byla naposledy.Chodila jsem k ní právě proto,že je jedinou kožní lékařkou ve Dvoře Králové.Měla jsem ekzém a ona mi předepsala mast.Když jsem přišla do lékárny tak tam nevěřili vlastním očím.Mast,kterou paní Dr.předepsala už v té době víc jak 5 let nevyráběli.Z toho soudím,že se paní Dr.neúčastní žádných seminářů a zřejmě se nezajímá o žádné novinky v léčbě.Se svými dětmi bych k ní nešla.Vím od spousty svých známých jak léčila je nebo jejich děti,vše negativní zkušenosti.Pokud by paní Dr.Kovářová měla ve městě konkurenci bylo by to jediné,co by ji přimělo k lepším výsledkům.

Bohužel musím souhlasit s negativnímy názory na její chování a vystupování,to je naprostá pravda i když nejhorší hodnocení je až příliš tvrdé a zajímalo by mne s kým ho "Pacientka"/"Petra D"/"nespokojený pacient" a také prozměnu nejlepší hodnocení,opěvovatelky "Ivany",porovnávaly
Jako příklad uvedu,když jsem jí na její dotaz odpověděl,že jsem zaměstnání kvůli kožnímu onemocnění nezměnil,tak mě vynadala a se slovy "když nerespektujete moje doporučení,tak vás nebudu léčit" mě vpodstatě vyhodila.Ona asi žije v jiném městě,ona asi neví jak to v D.K. se zaměstnáním vypadá!!!
Nejsem si však jist ,že by byla neodbornice,i když,kdyby byla odbornice ,tak by pracovala nejméně v Trutnově(ale to je jen spekulace).Z vlastní zkušenosti jí hodnotím tak jak jsem uvedl a to proto ,že jsem v životě přišel do kontaktu s dvěma kožními lékaři a to s ní a MUDr.Čiháčkem (bývalým přednostou Kožní kliniky v H.K.,to byl odborník!!).

Mám tělo saméznamínko, a jelikož se všichni bojí že z jednoho by mohl být melanom, rozhodla se moje ošetřující lékařka poslat mně k ní. ona mi řekla že u mladých lidí preferuje kontroly pře jizvami a to nás velice naštvalo. Hodně mně na ní štve, že jí ani nezajímá názor pacienta, protože já osobně, bych radši měla jizvy než znamínka a nebo rakovinu. Tato lékařka je velice nekompetentní ,,,,,,,,,,!!!!!!!