MUDr. Gabriela Kovářová

Dermatolog Více

Dvůr Králové nad Labem 1 adresa

Sam. ord. lékaře spec. - kožní
Preslova 449, Dvůr Králové nad Labem

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

W
Umístění: Sam. ord. lékaře spec. - kožní Jiný

Vvyšteření proběhlo důkladně,vstřícné jednání jak ze strany doktorky ,tak sestry.

Horší lékařky - jestli se tomu tak dá říct, nikde snad ani není.
Chtěla jsem si nechat preventivně prohlédnout pihy a různá znaménka na těle.Vadily mi nějaké pihy na zádech.
V posledních asi 2 letech mě strašně svědila 1 piha a další jsem chtěla odstranit kvůli možnému rozdrápání.
Tahle ... mi řekla, že mě taková piha nemůže svědět, že si na takovéto pihy ještě NIKDY NIKDO nestěžoval!!!
Ale já se mohla fakt udrbat.Nechtěla mi ani odstranit pihu, kterou mám hned pod zapínáním podprsenky.
Nakonec mi ji ale kvůli mému naléhání předepsala k možnému odstranění a to z důvodu možného stržení.
Jiné pihy mi ani nechtěla kontrolovat.Ještě jsem se jí chtěla zeptat na divný nehet na prstu u nohy - myslela jsem si, že mám na něm nějakou plíseň...Díky tomu si všimla nebezpečné pihy na prstu, kterou mi chce nechat odstranit.Šla jsem k ní na PREVENCI a vůbec ji nezajímaly další pihy.Koukla se mi jen na ty na zádech a na nohách.Ale máme přeci také ještě jiné části těla, kde se pihy mohou vyskytovat ( břicho, uši, obličej, ruce, boky, ...).Takže bych ji chtěla vidět, kdyby se mi z nějaké nekontrolované pihy něco vyštěnilo.Vůbec neví, co je asi prevence!!!Jsem s ní velmi NESPOKOJENÁ!!!A ten její povýšený a arogantní přístup.A taky je jí houby rozumět, jak divně mluví.Byla jsem objednaná a čekala jsem přes hodinu.
Byla jsem tak zklamaná a naštvaná, že jsem se objednala k paní I. Čížkové do Trutnova na doporučení od známé.Šla jsem na řadu s maličkým zpožděním pouhých 5 minut!!!Měla jsem s sebou mého 3 - letého syna a poprosila ji i o jeho vyšetření pih.On ale nebyl objednaný a s klidem ho vzala také.A to měla plnou čekárnu objednaných, jak je prý u ní zvykem.
Prohlédla nás oba od hlavy až k patě.Dokonce mi řekla i o pihách, na které si fakt nevidím a ani jsem netušila, že je mám.Doporučila mi některé pihy sledovat.
A tak mi dala doporučení k odstranění 2 nebezpečných pih.Podotýkám, že se sice jednalo o stejné pihy, jako byly i lékařkou Kovářovou ze DKNL označené za nebezpečné.Ale přístup od paní Čížkové byl super, moc hodná a ochotná - prostě milá paní DOKTORKA.Nic nechce zanedbat.A opravdu se u ní jednalo o PREVENCI!!!Pihu na zádech mám už pryč a od úporného svědění mám svatý klid.Takže velká spokojenost s paní DOKTORKOU ČÍŽKOVOU z TRUTNOVA.Zítra jdu na odstranění té pihy na noze, tak uvidíme...
Přeji všem jen samé dobré zkušenosti s lékaři a ne takto nepříjemné...

S péčí paní doktorky jsem zcela spokojena.

Žasnu jaká se zde sešla skupina odborných kritiků. Dle mých zkušeností je pí. doktorka po odborné stránce vynikající a jinak velmi vstřícná.

Vynikající lékařka.

Dobrý den

Přídávám se k většíně nespokojených pacientů paní Kovářové.
Nedávno se mně udělal eksem na části těla, který byl docela nepříjemný, svěděl a prostě klasické příznaky eksemu. Proto jsem se rozhodl navštívit paní lekařku.
Při návštěvě jsem byl pokárán za to že jsem před 3 roky nešel na kontrolu o které jsem ani netušil. Potom mně paní doktorka prohlédla a po serii otázek ve stylu (o co se konkrétní částí těla opírám....), zhodnotila že žádné testy dělat nebude že to stejně nema cenu, že jsem alergický na čalounění v mém autě nebo kožené křeslo . Poté jsem dostal recept na mast, po ktere se to jen zhoršilo a eksem se začal rozšiřovat na další části těla.

Po týdnu jsem to nemohl vydržet a zašel jsem tam znovu. Dostal jsem jinou mast, se slovy ,, asi mate alergii na opalovací krem značky daylong ".

Proto přemýšlím o změně kožního lékaře.

Navíc při komunikaci s paní doktorkou, neni rozumět každé třetí slovo.

Velmi dobrá kožní lékařka, vždy mi dobře a v klidu poradí s alergiemi i s ekzémem našeho malého synka. Doporučuji.

Spolehlivá komunikativní a vstřícná pani doktorka mám s ní jen tu nejlepší zkušenost.Proto nemohu pochopit proč ji někdo může hodnotit záporně jedině snad závist a osobní nenávist.Což do tohoto hodnocení nepatří.
Poloprudský Z

Negativní hodnocení mně opravdu velmi překvapila, máme s paní doktorkou jen samé dobré zkušenosti, a to v celé rodině, u odtranění pih požaduje kontroly odebrané tkáně, včas rozpoznala boreliózu u mé dcery i u mého otce, takže díky brzké léčbě jsou oba bez následků ... Opravdu nemám nač bych si stěžovala a jsem ráda, že je mou lékařkou.

Nevím co tu všichni máte proti doktorce Kovářové. Bydlí také ve Dvoře Králové takže asi ví moc dobře jak to vypadá na trhu práce v současné době. Ještě štěstí, že nepracuje v Trutnově, poté by se totiž zařadila mezi ty hulváty co ani nevědí co zdravotnictví je. A její doporučení změnit zaměstnání, protože z něho máte nějaké onemocnění, tomu se ani nedivím, však ona myslí na vaše dobro a proč by Vás měla léčit, když vy sami proto nechcete nic udělat. Taky si myslím, že předchozí špatné hodnocení je VELMI ZKRESLENÉ. Já k ní chodím kdykoli s čímkoli a hlavně se znaménky, nikdy neodmítla znaménko vyšetřit a většinou když si nebyla jistá ho doporučila chirurgicky odstranit, než abyste měli rakovinu. A co se týče předepisování léků, které se už nevyrábějí, to je podle mě taky blbost, protože co já paní doktorku znám tak se účastní spousty seminářů a odborných konzultací a získává tím spoustu informací navíc. Doporučení nechodit v létě na slunko, pokud máte problémy se znaménky plně chápu a dále si také nemyslím, že by Vás tvrdě peskovala, za to že jste jeli k moři apod., protože kdo paní doktorku zná i jinak než jako lékařku, tak ví že má tak klidnou a mírnou povahu, že by toho ani nebyla schopná.