Gabriela Jahůdka Vaníková, psychiatr Ostrava

Psychiatr, Pediatr

Opavská 39/962, Ostrava
Odbor. lékař psychiatrie děti a dorost

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

• dětská a dorostová psychiatrie

Umístění: Odbor. lékař psychiatrie děti a dorost

K této lekařce už chodíme pár let . Z prvu to bylo trochu komplikované ,ale to bylo tím, že syn má kombinované postižení a v té době byl nezvladatelny. Nicméně bych neměnila a upřímně velmi děkuji za péči kterou synovi věnuje. Díky Mudr Vanikove jsme zvládli pubertu a stále nám pomáhá. Je k nám milá diskutuje semnou jako s rodičem a řeší vždy všechny zprávy které ji předám. Co se týká medikace spokojenost, protože tato lékařka se zajímá vždy porovnává co dítě může nebo nemůže. Takže velmi děkujeme Samuel a maminka ????

Umístění: Odbor. lékař psychiatrie děti a dorost nemoc SYNA

Paní doktorka Vaníková je profesional na svém místě.Velice nam pomaha z nemoci našeho velmi nemocného syna ....Nastavila lečbu medikamenty ktera velice kladne zapusobila na zdravi našeho syna a jeho chovaní.A proto za nas určite doporučujeme .....Jsme velice spokojeni .....Je třeba vzit v potaz že Paní doktorka je velice profesionalni a zkušená...Dalo by se řicrt že mame s ni nejlepší zkušenost v Moravskoslezkym kraji....Rodina Fojcikova

Paní doktorka je svá,dost přímá,někdy bych uvítala možná trochu taktu v jednání,ale jinak celková spokojenost...Každý jsme jen člověk a nikdo nám nebude nahrávat,jak my chceme a nemůžeme čekat,že nám bude někdo skákat kolem zadnice.Systém je jaký je a paní doktorka lítá mezi odinacemi a pacienty a ostatníma povinostma lékaře,snad má aspon' právo zajít si na oběd nebo toaletu. Ohledně prášků,nám třeba ze začátku doporučila homeopatika.Myslím,že hodně záleží na komunikaci.Sílu a pevné nervy. Děkujeme...

paní MUDr. Vaníková je dle mého nazoru kapacita , a to usuzuji z toho důvodu že sám jsem její ambulanci navštěvoval a ještě pořád navštěvuji a jsem s její léčbou naprosto spokojen a vždy ji můžu doporučit jako kvalitního dětského psychiatra ,,, jsem s ní na 100% spokojen a protože když jsem s ní spokojen tak ji chci alespoň touto cestou velice poděkovat že mi pomohla ,,,,, DĚKUJI Matěj FIALA

Já jsem u ní velmi spokojená a co je hlavní- dcera , která má poruchy chování taky,vždycky se za ní těší, díky lékům , které ji nasadila je léčba velice účinná a p. doktorka je naslouchavá, poradí a problémy vždy prodiskutuje, my nemáme žádný problém , takže palec nahoru! :-) K.L.

K paní doktorce chodím se synkem pár let,nebylo to s ním lehké,kdyby mi někdo tehdy řekl,že z něho bude úžasný kluk nevěřila bych,patřím mezi ty maminy,které své děti milují a chtějí pro ně jen to nej,mám ráda upřímnost a sama patřím k lidem,kteří jí hojně rozdávají kolem sebe :-),paní doktorka k upřímným lidem patří a já si jí zato nesmírně vážím,hodně nám pomohla jako lékař,ale hlavně jako člověk,který má srdce,syn se bojí lékařů k paní doktorce chodí rád.Je mi 37 let a jestli jsem v životě neměla štěstí jedno velké mám a to na lékaře,upřímně jestli soudíte lékaře podle první schůzky,podle telefonů,že musíte čekat,příjde po obědě pozdě,má lékař otázku v čem je problém? tak se musím usmát,mám špičkové lékaře,kteří mně také na poprvé nevítali chlebem a solí,v telefonu mi dali najevo že zrovna teď není dobrý čas na rozhovor,vždy někde čekám,a jak se má vlastně lékař zeptat když chce vědět v čem je problém? víte i naší lékaři jsou pouze a jen lidé,kteří mají právo,zpozdit se,mít den blbec,být unavení a hlavně se v klidu napít a najíst atd.Pro mne je paní doktorka Vaníková výborný lékař,člověk a žena,fandíme jí a rádi si počkáme protože u dobrých lékařů si počkáte,ale jste vděční zato že je máte.Přeji paní doktorce G.V. hodně pracovních úspěchů,zdraví,lásky pohodu a klid a dík,že jste si nás všechny vzala určitým dílem i do svého života :-) s pozdravem Petra Folvarčná Madrová

My jsme maximálně spokojeni. Mému synovi a potažmo nám všem velice pomohla, máme zase milou domácí atmosféru a jsme všichni v pohodě. Já paní doktorku chválím, kudy chodím, protože až jako pátý doktor nám pomohla. Chápu, že není nikoho, kdo by se zavděčil všem a že zrovna v tomto odvětví se nacházejí různí lidé - coby pacienti či jejich doprovod a jsou často emotivní... Tak doufám, že to paní doktorce na elánu neubere. Ještě bych chtěla dodat, že to čekání je jistě nepříjemné, i mě občas potkalo, ale potkalo mě i u jiných lékařů (zubař, ortoped) a člověk s tím holt musí počítat, protože to tak je a diagnoza apod. se nedá přesně načasovat. Jistě by se nikomu nelíbilo, kdyby vám doktor řekl, "můj čas vypršel, nashledanou, další". Tedy každému dá tolik času, kolik považuje za ideální. A že to někdy předem neodhadne? To se přeci normální, ne?! A ještě reakce na to že měla tu drzost jít se najíst...já taky mám tu drzost jíst alespoň 3x denně.

Paní doktorka je úžasná, nechápu komentář, že někomu zničila život, mně se jí ho podařilo zachránit, jsem ráda, že jsem byla její pacientkou.

Tuhle paní doktorku jen doporucuji. Hodne mi pomohla, vzdy kdyz jsem potrebovala, jsem mohla prijit. Opravdu zlata :) i jeji maminka pani psycholozka. Bára P.

Tuto dětskou psychiatričku mohu doporučit. Jako matka jsem byla s jejím přístupem vždy spokojená.
L.B.

22 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, již delší dobu jsem ve velkem stresu, obcas trpim depresi (obvodni lekarka mi predepsala prozatim antidepresiva). Kazdopadne, jiz tretim mesicem ztracim na vaze a trpim nechuti k jidlu, Nemam vubec potrebu pozrit jidlo nekolik dni v kuse. Na vaze jsem ztratil za 3 mesice 17 kilo. Nevim co s tim. Zda resit s psychiatrem?.. Dekuji Vam za radu. Vitek

Dobrý den, určitě navštivte psychiatra, ale také by se mělo více vyšetřit , třeba štítná žláza , chronický zánět , nedejbože něco závažnějšího. K podpoře chuti lze použít třeba Peritol. Bez celkového vyšetření se asi neposunete z místa. Hodně štěstí.

MUDr. Gabriela Jahůdka Vaníková

• Dobrý den. Chtěla bych se Vás zeptat. Mám 15 let a už asi tak rok až rok a půl se mi dělá špatně .Vždycky celá zblednu, začnou mě bolet svaly, hlava a je mi strašně těžko a nevolno. Nevím z čeho to je ale třeba když dělám nějakou námahu nebo jdu běhat tak mě začne strašně píchal a pálet na hrudi u srdce. Byla jsem s tím na plícním, na kardiologii, neurologii.Nic mi nenašli.Chtěla bych se Vás zeptat jestli nevíte o co se jedná. Předem děkuji.

Ve shodě s p. doktorkou Filovou , neurovegatitivní labilita, brala bych hořčík. Relaxace , autogenní trenink, jóga , psychoterapie. Hodně štěstí. Jahůdka

• dětská a dorostová psychiatrie