Gabriela Jahůdka Vaníková, psychiatr Ostrava

Psychiatr, Pediatr

Opavská 39/962, Ostrava
Odbor. lékař psychiatrie děti a dorost

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

• dětská a dorostová psychiatrie

Názor přidán dne 31.01.19 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

Umístění: Odbor. lékař psychiatrie děti a dorost

Paní "doktorka" má akorát , krom jednoho titulu ,nepříjemné chování vůči pacientům a rodičům , hodnotí dítě podle dvou minutového rozhovoru , což je neprofesionální a také netaktní , její otázky také , chápu že je nutné vědět s čím dítě přichazí , ale otázka "co chcete " je opravdu nepříjemná , je podivuhodné že má nějaké pacienty , vzhledem k tomu že nečte úplné zprávy od sestry a také neposlouchá co jí dítě říká , zaměří se na jednu , náhodně vybranou a nepodstatnou informaci a od té dělá ukvapený a s prominutím vyšinutý závěr . Neuvědomuje si , že tím nikomu nepomůže , takže pokud chcete nepříjemný pocit z toho že se vubec lečíte , nulovou pomoc a léky , které by jste asi ani neměli brát , vřele doporučuji paní Mudr. Gabrielu Jahůdku Vaníkovou .
Nashledanou.

MUDr. Gabriela Jahůdka Vaníková

Milá Lucie ci jeji maminko, uz jsme si to vyrikaly myslim. Dle vystupu me zpravy nemate vubec v tvrzení pravdu, ale nedate si rici. Zcela jiste jsem se Vam nevenovala dve minuty. Vaše vulgarni zprava, ktera následovala po vysetreni a byla uplne bezduvodna, by po zverejneni vypovidala o mnohem, prisly jste bez zadanky, kterou jste omylem daly jinemu specialistovi, vedely jste, ze jsem v pokrocilem stadiu tehotenstvi navic s akutni blokadou zebra v neurologicke peci, kdy jsem mela absolutni a pochopitelny duvod Vas odmítnout, ale zustaly by jste dalsiho pul roku bez pece a přišlo mi toto jako zvlášť necitlivé. Jaka byla Vase reakce? Rekla jste, ze nejste lekar a ze Vas muj zdravotni stav nezajima, byla jste maminko k tomuto memu tvrzeni a zdravotnimu stavu zcela bezohledna a sobecka. Budete si teda hledat lekare "z mozkem" jak jste napsala. Ja tedy popreji hodně stesti jak v prozivani, tak v hledani nového lekare. Je mi líto, ze jsou stale lide, kteri sami nepracuji, ale znevazuji znalosti a ochotu druhých a postradaji jakykoliv kus slušnosti v sobe. S pozdravem dr. GJVanikova

Rozhodně nedoporučuji ! Paní Jahůdka Vaníková je možná lékařka ozdobena různými tituly, ale jako člověk žije zcela mimo realitu.Její vyjadřovací a gramatické schopnosti jsou na nízké úrovni, písemnou zprávu, kterou stvořila po vyšetření mého dítěte, ukazuji přátelům pro pobavení. Ukvapené závěry, necitlivý přístup k dítěti, které neznala ani pět minut a rádoby dobré rady, mému dítěti spíše uškodily. Konzultoval jsem její způsob práce s jiným lékařem a zvažuji podání stížnosti a případně i trestního oznámení na výše uvedenou osobu. Pokud nechcete své děti vystavit opravdu traumatizujícímu zážitku, vyhněte se Gabriele Jahůdce Vaníkové velkým obloukem.

MUDr. Gabriela Jahůdka Vaníková

Milý pane tatínku, Vaše sdělení píšete pod pseudonymem , nicméně vzhledem k uvedeným indiciím tuším o koho se jedná. Nepíšu tady ráda , vždy mám raději přímý kontakt a všem , co se podepsali jsem osobně vyjádřila poděkování za sdělení. Ve Vašem případě musím reagovat, nejsem totiž zlatá rybka , která by měla plnit Vaše přání , navíc přání , které je v rozporu s mým přesvědčením a dle mého i v rozporu s přáním či potřebami dítěte.To , že mne urážíte je druhá věc , např. neumíte odlišit překlepy od gramatických chyb, to by se dle Vás musela asi spousta lékařů vrátit zpátky do školních lavic , ale o tom to tady přeci není. Mám zato , že jste si dovolil příliš a i Vy musíte očekávat mou reakci , která již bude v kontaktu s realitou. Pro pořádek mám jen jeden titul a dvě atestace a dle toho s čím přicházíte, jaká je zakázka , mi i 5 minut může stačit ke zhodnocení situace, navíc mám zato , že jste nerespektoval mých doporučení , to aby případ byl řádně zhodnocen a uzavřen. S pozdravem a přáním všeho dobrého Vašemu dítěti MUDr. Gabriela Jahůdka Vaníková

Nedoporucuju ani nahodoua nechapu jak muze byt paychiatr na detske pohotovsti kde jsem skoncila s 5 letou dceroubyla arogantni,rozebirala tam ze dcera neobedvala a ze si strka veci do pusy pritom to je u deti normalni a hned nas objednala k psychologovi a do zpravy napsala ze jsme z jednoduche rodiny coz si dovolila teda moc,stiznost u reditele bude nasledovat....s takovM chovanim sem se teda jeste nikde nesetkala az dnes u teto dr....misto aby se starala o uraz dcery tak se staraka jen o to jak je hyperaktivni a ze si strka veci do pusy.....ruce pryc od ni!!!!

MUDr. Gabriela Jahůdka Vaníková

Milá paní , pokud si 5 leté dítě strká plastové hračky- plastovou tyčku od hračky- do pusy tak, že si zraní patro a také jste řekla, že to není poprvé a Vám to tedy přijde normální , tak mně nikoliv a navíc se necháte přivézt Rychlou záchranou službou ! Tento názor nebyl bohužel jen můj, já se pod to podepsala a podepíšu se ještě jednou ,tudíž si klidně stěžujte, já si to ustojím. Psychologická péče Vám může pomoci jak zabránit zranění dítěte a místo , aby jste přijala, že ne vše je v pořádku , tak dáváte tuto nemístnou stížnost!!! Nemám k to mu co více dodat, jsem dětský psychiatr a pediatr zároveň.Vím, že dítě je těžké vychovávat , ale toto už je trochu více a moudré mi to nepřijde, zkuste se nad tím trochu lépe zamyslet , ať si Vaše dítě v budoucnu neublíží ještě více, Vy jste za něj zodpovědná. s pozdravem dr. gabriela Jahůdka Vaníková

U této "lékařky" jsem byla s dítětem (naštěstí) jen jednou. Skoro ani nevěděla, jaké má problémy a už psala léky. Byla velmi nepříjemná a jsem šťastná, že se nám vzápětí podařilo najít jiného dětského odborníka, ke kterému jsme chodili pár let a který vždy pomohl. Z úst tohoto odborníka jsem hned na začátku slyšela: "Vaníková? Jéžííš, jenom to ne!!". Asi k ní nechodí tolik klientů, když měla termín volný snad za den nebo dva. Rozhodně nedoporučuji!

X

Hrůza! Horší přístup jsem v životě nezažila. Vůbec se nesnaží vcítit do situace, jen se mě neustále ptá "Tak kde je problém?" Kdybych to věděla, tak tam nechodím.. Hned po představení a stručném popisu mého problému mi oznámila, že prášky budou nutné, přitom o mně skoro nic nevěděla. Rozhodně nedoporučuji, má zkušenost byla hrozná.

22 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, již delší dobu jsem ve velkem stresu, obcas trpim depresi (obvodni lekarka mi predepsala prozatim antidepresiva). Kazdopadne, jiz tretim mesicem ztracim na vaze a trpim nechuti k jidlu, Nemam vubec potrebu pozrit jidlo nekolik dni v kuse. Na vaze jsem ztratil za 3 mesice 17 kilo. Nevim co s tim. Zda resit s psychiatrem?.. Dekuji Vam za radu. Vitek

Dobrý den, určitě navštivte psychiatra, ale také by se mělo více vyšetřit , třeba štítná žláza , chronický zánět , nedejbože něco závažnějšího. K podpoře chuti lze použít třeba Peritol. Bez celkového vyšetření se asi neposunete z místa. Hodně štěstí.

MUDr. Gabriela Jahůdka Vaníková

• Dobrý den. Chtěla bych se Vás zeptat. Mám 15 let a už asi tak rok až rok a půl se mi dělá špatně .Vždycky celá zblednu, začnou mě bolet svaly, hlava a je mi strašně těžko a nevolno. Nevím z čeho to je ale třeba když dělám nějakou námahu nebo jdu běhat tak mě začne strašně píchal a pálet na hrudi u srdce. Byla jsem s tím na plícním, na kardiologii, neurologii.Nic mi nenašli.Chtěla bych se Vás zeptat jestli nevíte o co se jedná. Předem děkuji.

Ve shodě s p. doktorkou Filovou , neurovegatitivní labilita, brala bych hořčík. Relaxace , autogenní trenink, jóga , psychoterapie. Hodně štěstí. Jahůdka

• dětská a dorostová psychiatrie