Kožní ordinace a léčebná kosmetika
Tylova 39, Plzeň

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Dobry vecer dneska jsem byl poprve u pani doktorky a muzu opravdu vsem lidem co maji kozni problemy vrele doporucit vse perfektne vysvetli a hlavne vas radne vyslechne co mate za problemy,sice se delsi dobu ceka v cekarne ale me to dneska vubec nevadilo uteklo mi to jako voda meli jsme tam o zabavu postarano cele 2 hodinky a jinak cekarna je velice pekna citil jsem se tam jako doma hlavne v tom kresle co tam maji,a co se tyka primo pani doktorky a sestricky tak obe jsou velice mile a hlavne velice KRASNE a SEXY damy hlavne pani doktorka skoda jen ze semnou nechteli jit na kavu snad nekdy priste,takze jeste jednou opravdu ale opravdu vsem DOPORUCUJI chodte pouze sem uz nikam jinam

Profesionál, opravdu se vyzná. Chová se přátelsky a je vážně milá, vše vysvětlí a na každý dotaz srozumitelně odpoví. Jedna z nejlepších doktorek co jsem kdy potkal! Vřele doporučuji.

Byla jsem velmi mile překvapena přístupem paní doktorky. Vše mi vysvětlila, pak nasadila medikamenty a při poctivém mazání a užívání léků se zdravotní problém vyléčil. Mohu jen doporučit a jsem ráda, že takoví lékaři ještě v ČR jsou!
Eva z Plzně

Sestricka, doktorka obe jsou mile, vstricne a maji ochotu pacientovi pomoct.
V cekarne je detsky koutek, pro nejmensi pacienty.
Jako noveho pacienta mne prijali.
DOPORUCUJI.

Paní doktorka i setřička jsou v pohodě,je to nejlepší ordinace s kterou jsem se dosud setkala,vřele doporučuji

Paní doktorka i sestřička jsou velmi vstřícné, ochotné, příjemné, chodím sem i se synem a jsem naprosto spokojená po odborné i lidské stránce.

Doktorka Chaloupková je nejepší co znám,i sestřička je na jedničku.Chodím k ní už hodně dlouho a vřele doporučuji,jsem velmi spokojen.

Paní doktorka nejen,že své práci rozumí,ale je moc milá a příjemná,svým jednáním dokáže uplně pozvednout náladu a věřte,že po dvouapulhodinovém čekání to opravdu potřebujete.To co je zde psáno o sestřičce je bohužel pravda,dikuse se má týkat lékařky,tu však můžete hodnotit až když se tam dostanete,protože než sestra vezme přednostně všechny známé,buď zkončí ordinační hodiny,nebo sami v houstnoucí atmosféře čekárny ztratíte nervy.

V první řadě chci oponovat anonymům, kteří si dost nevybíravě slovně podávají sestřičku Rumlovou. Vždy, když se potkáme, je velmi milá a ochotná, když něco potřebuji, ať už po telefonu nebo osobně. Dnes jsem měla možnost si s ní popovídat a opravdu je to přijemná, sympatická paní. Pokud se na vás zrovna neusmívá, představte si, že i sestřičky mají svůj osobní život s problémy.
Paní doktorka je profesionálka. Ordinaci navštěvuji hlavně pro kontrolu névů. Můžu jí věřit a to je pro mě důležité.

paní doktorka je člověk na svém místě, k pacientům se chová mile, vše vysvětlí..jsem s ní moc spokojená a sestřička je také v pohodě..:))