Kožní ordinace a léčebná kosmetika
Tylova 39, Plzeň

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Umístění: Kožní ordinace a léčebná kosmetika Jiný

Na doporučení svého obvodního lékaře i těchto stránek jsem zašel v ordinační době do ordinace. Nemusel jsem vůbec čekat, nikdo zde nebyl. Po čase jsem tedy zavolal na tel. číslo a sestřička mi vysvětlila, že nové pacienty nepřijímají, pouze rodinné příslušníky a zjišťovala, který lékař mi napsal doporučení. Byl jsem sice roztrpčený z odmítnutí a ztráty času, ale později jsem si uvědomil, že jesliže paní doktorka má stálé pacienty, tak bych se u ní patrně nikdy nevyléčil. Škoda, že nebyl čas ani na diagnózu, že jsem jí ani neviděl.

Umístění: Kožní ordinace a léčebná kosmetika Jiný

Velice dekuji za profesionalni pristup,maximalni peci..uzasna pani doktorka,ktera.mi vcera provedla zakrok.Jsem maximalne nadsena...dekuji Vam...tesim se na dalsi navstevu...protoze sem ,se budu velice rada vracet...Marcela Koups.

U paní doktorky jsme byli s naším půlročním synem, který měl tři měsíce na tváři velký červený flek, který jsme na radu dětské lékařky postupně mazali různými mastmi, ale nic nepomáhalo. Byli jsme hospitalizováni i s jiným problémem ve FN Plzeň, kde jsem se na synův problém na tváři ptala několika lékařů. Na základě jejich rad se tvářička synovi ještě zhoršila. Naštěstí jsme se dostali k této milé paní doktorce. Předepsala nám jakousi voňavou mast, kterou nám namíchali v lékárně a řekla, že do týdne bude po problému. A jak řekla, tak se stalo. Od té doby není po fleku ani památky. Paní doktorko moc Vám děkujeme :-)

Milá, vždy přijemně naladěná, ochotná poradit, v čekárně si ale počkáte cca 1 hodinu. Byla jsem u ní už asi 4x a ráda se k ní vracím.

Čekárna vždycky dost plná, ale nedivím se. Je skvělá!!! Nejen jako lékařka, ale také jako člověk. Neznám příjemnější lékařku, sestra je také velice laskavá. Nikdy nemají špatnou náladu.

Sice nemá paní doktorka úplně ideální ordinační dobu a návštěva se neobejde bez delšího čekaní, ale to jsou asi jediná negativa, která by se dala zmínit. Čekárna i ordinace krásně zařízeny, paní doktorka doslova srší úsměvy a milým vystupováním, při příchodu do její ordinace ihned vstane, vyjde vám vstříc, podá ruku... chová se maximálně profesionálně a příjemně. Velmi vítaná změna oproti zatuchlým ordinacím konkurentů a jejich arogantnímu chování, dávající pacientovi pocit, že překáží a obtěžuje. Od paní doktorky Chaloupkové odcházíte s úsměvem a spokojeni, že i v českém zdravotnictví může něco fungovat a že takhle to snad bude brzy vypadat u všech lékařů. A všechny mé dosavadní problémy zdárně vyřešila.

Fakt opravdu milá a super doktorka,takových je málo.......JOSEF

Fajn

Dobrý den,včera odpoledne jsem poprvé navštívila paní doktorku a nemohu jinak,než vřele doporučit.Ještě nikdy jsem se nesetkala s tak příjemným lékařem jako je ona.Půl roku mě má /teď už díky bohu/ bývalá doktorka léčíla plíseň na rukou v domění,že jde o ekzem kortikoidama,což způsobovalo zhoršení.Paní doktorka Chaloupková okažitě poznala oč jde.Předepsala mi léky a mastičky a já den po té cítím neuvěřitelnou úlevu a ruce se mi hojí snad před očima.Jsem velice ráda,že mám to štěstí léčit se právě u ní.

Paní doktorka, která skutečně může právem používat tento titul. S každým problémem, na rozdíl od mnohých kolegů v ČR si ví rady, má výborný profesionální přístup, prostě je fajn po všech stránkách. Mohu jen vřele doporučit :-)