MUDr. Gabriel Mikus

Velký Osek 1 adresa

Samostatná ordinace PL - stomatologa
Jiráskova 355, Velký Osek

Umístění: Samostatná ordinace PL - stomatologa

Rozhodně nedoporučuji. Chodila jsem k p. Mikusovi skoro rok. Jakmile jsem měla problém, který bylo nutno řešit hned, řekl mi po telefonu, ať přijedu. Osobně mi jsem tam pak 2 hodiny čekala na sdělení, že nemá čas, ať jdu jinam. Když jsem se snažila normálně domluvit, vyvěsil telefon asi na týden.

Pan doktor a sestřička velice solidní a citlivý přístup k pacientovi . Doporučuji.Ing.Zajícová Květuše

Pana doktora a sestřičku moc chválím za citlivý přístup k pacientovi.Jsem po resekci dolní osmičky.Kdo zažil ví.Bylo mi vše vysvětleno a pak na mně hod. makali.Odcházela jsem sice bolavá,ale s pocitem,že když se s pacientem mluví jako s člověkem,hned je lépe.Ještě musím na kontroly a stehy,ale to už snad bude rutina.Leduji a beru antibiotika.S příštím problémem jen k panu dr. děkuji.

Pan doktor nepozná ani zubní kaz, a i přes preventivní prohlidky, na které jsem docházel, jsem přišel v 15ti letech o zub. Pan doktor byl sice hodný, ale v ordinaci "vládla" sestra, která rozhodovala za doktora, byla neříjemná a křičela n lidi. Vrchol byl to, že ji upadla na zem plomba a lékař ji pouze sebral a rovnou mi ji upevil na místo kráteru po zubu. Proto jsem změnil zubního lékaře. Můj sočasný lékř říkal, že je to pomalu na žalobu a když viděl moje zuby, tak se zhroutil. ROZHONĚ NEDOPORUČUJI!

Dr. Mikus je vynikající a pečlivý odborník, důkladnost a svědomitost s jakou léčí zubní potíže by mohla být vzorem pro ostatní stomatology. Nemluvě o lidském přístupu a velmi příjemném jednání.

Velmi dobrý stomatolog, pečlivý a příjemný.

vše mi on něj drží a je dobrý.

Doporučuji..

Dobrý a postivý.