Fyzioterapeut

Vyberte město, ve kterém hledáte specialistu
  • Fyzioterapeut, Praktický lék… ař Více

„Zdravím. Po 8 letech se mohu hýbat. Ať si říká kdo co chce tak to zato stojí. Zatím 4 měsíce bez problému.

Šmilovského 640, Nýrsko Mapa

REHA-PRAKTIK s.r.o., PL a RHC

• Rašínova 12, Brno

Centrum sportovní medicíny Neuron Medical s.r.o.

• Fyzioterapeut, Diagnostik, N… eurolog Více

Budečská 33, Praha Mapa

DADO MEDICAL s.r.o,

Masarykovo náměstí 58/36, Říčany Mapa

DADO MEDICAL s.r.o,

• Fyzioterapeut, Alergolog, Ch… irurg, Dermatolog, Diabetolog, Endokrinolog, Gynekolog, Imunolog, Internista, Kardiolog, Logoped, Neurolog, Oční lékař, Onkolog, Ostatní, Plicní lékař, Praktický lékař, Psychiatr, Revmatolog, Zubař, Urolog, Otorinolaryngolog, Pediatr Více

Matice školské 1786/17, České Budějovice Mapa

Poliklinika Medipont s.r.o.- EUROCLINICUM a.s.

• Fyzioterapeut

„Po dnešní návštěvě u paní Fizioterapeutky obrovská úleva, doporučuji !!!! Paní má zlaté ruce, krásné prostředí, prostě za mě super a děkuji. Více

Srby 114, Nepomuk Mapa

Rehabilitace, fyzioterapie

• Fyzioterapeut, Praktický lék… ař Více

„Odborník na rehabilitaci. Moje bolest zad vždy po jeho zásahu výrazně ustoupila. Pokaždé mně pomohl co by praktický lékař i při jiných zdravotních problémech. Jsem jednoznačně velmi spokojen. Moji objektivitu ale možná trochu oslabuje skutečnost, že jsem velmi spokojen s českým zdravotnictvím celkově. Více

Preslova 449, Dvůr Králové nad Labem Mapa

Sam. ord. lékaře spec. - rehabilitace

• Fyzioterapeut

„Pan Vavroch mi neskutečně pomohl. Za posledních měsíc jsem navštívila x-fyzioterapeutů a jako jediný okamžitě věděl co se zády je a dokázal mi pomoci. Díky němu se konečně po třech měsících bolesti vyspím. Má velice profesionální, ale zároveň i přátelský přístup. Více

Újezd 40/450, Praha Mapa

Fyzioterapie

1 názor

„Skvělý odborník a velmi příjemný fyzioterapeut, moc mi pomohl při rozcvičování nohy po úrazu doporučuji.

Žižkova 600, Bílovice nad Svitavou Mapa

Rehabilitace - Bílovice

• „Mgr.David Lisicky ma muj nekoncici obdiv,jak se nekdo v tak mladem veku muze stat tak skvelym odbornikem a zaroven i spickovym sportovcem.Navic s velmi sympatickym a skromnym jednanim.Jeho pristup je opravdu velmi profesionalni,ale zaroven i velmi mily. Cviceni Vojtovy metody s mym ani ne 2.mesicnim synem pro mne byl ze zacatku po psychicke strance dost problem.Ale Mgr.Lisicky si svoji nenasilnou vyukou a peknym pristupem k memu synovi ziskal moji duveru a je pro mne tedy o mnoho jednoduzsi provadet cviky,u kterych muj syn place,protoze verim,ze to ma smysl a dobry ucinek na synovo zdravi. Mohu tedy vsem maminkam 100% doporucit tohoto skveleho fyzioterapeuta! Více

Vodní 1004/25, Prostějov Mapa

FYZIOLINE rehabilitace

• „Opravdu veliký odborník na svém místě , skvělý člověk, skvělý terapeut a o stovky procent lepší odborník než stovky diplomovaných doktorů v našich nemocnicích. Děkuji Vám Petře , že jste tak skvělý a ochotný pomáhat ostatním od bolesti . Více

Víta Nejedlého 1552, Kladno Mapa

Rehabilitace Bitnar

Obránců míru 19/2893, Most Mapa

MUDr. Bláhová s.r.o. - rehabilitace

• Jan Bína

Fyzioterapeut

1 názor

„Dobrý den, terapeuta Honzu mohu jen doporučit. Velmi mi ulevil od bolesti zad. Navíc mě vyléčil zamrzlé rameno. Velmi u něj oceňuji, že neposílá nikam jinam. Doporučené cvičení provádí on. Doprovodné masáže také. Zkrátka člověk je v péči jednoho (výborného) lékaře od začátku až dokonce. Nyní k němu přešel i manžel. Je s ním také spokojen. Vránová Více

Psáry - Dolní Jirčany, Praha Mapa

Jan Bína

Cvičení

od 250 kč

• „V ordinaci pana doktora se cítím jak vrcholový sportovec. Moderní prostředí, příjemná paní na recepci, doktoři a fizioterapeuti jsou zde opravdu 100% pro pacienty. Jsou velmi lidští. Více

Fanderlíkova 74, Brno Mapa

Botanická 53a, Brno Mapa

Libušina třída 4, Brno Mapa

Rehabilitace, akupunktura, homeopatie

• „Děkuji paní Šmídkové za dlouhodobou a obětavou odbornou péči.Jsem velmi spokojena. Díky kvalitní péči a lidskému přístupu bych fyzioterapeuta nezměnila. Mirka :-) Více

Pelzova 1700, Hostivice Mapa

Rehabilitace

• Fyzioterapeut

„Konečně někdo,kdo umí pomoci. Více takových lidí ve zdravotnictví :o)

Centrum zdravotní péče Jarov, Koněvova 205/242, Praha 3, Praha Mapa

Rehabilitace - soukromá praxe

• Fyzioterapeut, Diagnostik

Botanická, 53a, Brno Mapa

Fyzioterapie Fit and Tasty s.r.o.

1 názor

„Máme se ženou ty nejlepší zkušenosti moc děkujem Špetlovi

Dolní 497, Frenštát pod Radhoštěm Mapa