Fyzioterapeut

Vyberte město, ve kterém hledáte specialistu
  • Fyzioterapeut, Ostatní

„Skvělý terapeut, který pomůže tam, kde ostatní už neví a nebo nemohou. Pracuje jinak než na rehabilitacích, co jsem kdy zažila. Úžasné výsledky jsem měla už po první návštěvě. Moc doporučuju! Více

Kubelíkova 42, Praha Mapa

Richard Pobiš

Fyzioterapeutická konzultace

1 000 Kč

• „Můj mýlý pane doktore,říkám vám anděl.Jste neskutecný profrsionál ve svém oboru a nad míru lidský člověk.Pro mě,mou rodinu a řadu přátel,které jsem k vám doporučila jste vždy udělal maximum.Vaše péče se neda6srovnat z žádným lékařem v mém okolí tak lidský přístup a pochopení pacienta jsem nikde nezažila.Preji vám moře zdravícka a hlavně vatikánské DĚKUJI Alena Kronusová Více

Tyršova 2071, Benešov Mapa

• Sportovců 2457, Kladno Mapa

Fyzioterapeutická klinika s.r.o.

• „Spokojenost po všech stránkách. Fyzioterapie mi pomohla, pěkné prostředí, výborné jednání. Mohu doporučit.

Mazurská 484/2, Praha Mapa

Mgr. Jana Svobodová

• „mohu jen doporucit! byla jsem u nekolika odborniku a vsude jsem jen slysela to same- operace. Tady jsem po 5 navstevach zcela bez bolesti:) Více

Generála Janouška 17, Poliklinika Parník, Praha Mapa

Terapie- Chiropraxe

Diagnostické vyšetření

850 Kč

• „Spojení profesionality s citlivým a lidsky vřelým přístupem. Terapie probíhá v příjemném klidném prostředí, klientovi je věnována maximální péče s individuálním plánem podle toho co potřebuje. Chodím sem velmi ráda a cvičení mi pomáhá regenerovat tělo po náročné operaci a zbavovat se zažitých pohybových stereotypů. Více

Údolní 393/18, Brno

Jana Šopíková, Fyzioterapie

• Fyzioterapeut

1 názor

„Pan Knaizl má z mého pohledu mnohem více znalostí než většina lékařů u kterých jsem byl..a také zlaté ruce. Pomohl již mě se zády, i členům rodiny a kolegům. Vždy ví co je třeba a kam sáhnout. Nyní se u něj rehabilituji po fraktuře nohy a každá návštěva je neuvěřitelný posun vpřed. Slušný a velmi příjemný člověk..je fajn chodit k někomu, kdo se v problematice vyzná na takové úrovni, vysvětlí a vyléčí. Velmi doporučuji!!! Více

K Řece 14, Plzeň Mapa

Fyzioterapie Martin Knaizl

• Fyzioterapeut, Ortoped

„Dlouhodobě mám problémy s páteří, proto čas od času zajdu k panu doktorovi - už léta. Celkově vnímám pana doktora jako jednoho z nejlepších - ať už co do odbornosti, příjemného jednání i empatie. Více

K nemocnici 2814/4, Kladno Mapa

Rehabilitační ambulance

Politických vězňů 576, Slaný Mapa

Rehabilitace

• Fyzioterapeut

„Pan Michal Kadlec je prostě nejlepší! Ohledně napravování "skřípnutých" zad mám mnoho zkušeností, ale jediný kdo opravdu pomůže je on. Tímto mu děkuji! Více

Evropská 90, Praha Mapa

Studio K fyzioterapeut

• „Paní Levíčková mně úžasně pomohla. Zbavila mně silných bolestí zad, kdy jsem ani nemohla spát. Moc na ní i po letech s vděčností vzpomínám. Více

Metodějova 4, Brno Mapa

D.I.C. s.r.o. - rehabilitace

• „Paní Keroušová mne zbavila bolestí hlavy a po její terapii se cítím celkově tak, jak jsem se cítíval dříve, než jsem začal mít problémy se zády. Více

Na Stráni 2588, Kladno Mapa

Rovnováha - Ordinace léčebné rehabilitace

• „Vynikající přístup, během léčby maximálně komunikuje, poradí, je všímavý, zajímá se o pacienta. Po hodinové terapii je člověk jako znovuzrozený, doporučuji všem co mají problémy s pohybovým aparátem. Více

Berlínská 1488/7, Praha Mapa

VERTEBRAL CENTER

• „Výborná zkušenost, 2x mi pomohl, pan doktor je špička v oboru, skvělý po odborné i lidské stránce, doporučuji.

Žižkova 146, Kolín Mapa

Rehabilitační oddělení, Oblastní nemocnice Kolín

Vojtěšská 237, Kutná Hora Mapa

Nemocnice Kutná Hora

• Fyzioterapeut, Alergolog, Ga… stroenterolog, Imunolog, Internista, Kardiolog, Neurolog, Plicní lékař, Rehabilitační lékař Více

Na Slupi 448/6, Mapa

Nemocnice sv. Alžběty Na Slupi

• „Stoprocentně doporučuji. Hledá podstatu problému a netlumí pouze příznaky. Dokáže jednorázově ulevit i dlouhodbě pracovat na komplexních problémech. Profesionální a zároveň velmi vstřícný a lidský přístup. Více

Sokolovská 651/136a, Praha

VO2max

Cvičení

od 600 kč

• „Velmi milý a profesionální přístup. Paní doktorka nám vše logicky vysvětlila, ukázala a dala doporučení na různé cviky a možná následná vyšetření. Byli jsme velice spokojeni a doporučujeme její ordinaci. Více

Kurská 2, Brno Mapa

Rehabilitační ordinace

• „Absolutní spokojenost s probíhající léčbou. Nutná však oboustranná vzájemná spolupráce na tom, co potřebujete dát do pořádku. Sama fyzioterapeutka to za nás neudělá! Více

Moskevská 31, Česká Lípa Mapa

Aby tělo fungovalo

• „Pan doktor sa zameriava na podstatu problému a pomáha odstraňovať príčiny. Poradí cviky na doma a vysvetlí prevedenie cvikov. Má velmi príjemý a ľudský prístup. Více

Na Nábřeží 3, České Budějovice Mapa