Fyzioterapeut

Vyberte město, ve kterém hledáte specialistu
  • Fyzioterapeut, Ostatní, Diag… nostik Více

1 názor

„Pan Hebík vyřešil mé dlouhodobé potíže s přetížením horní části trupu během jednoho sezení. Narozdíl od fyzioterapeuta, kterého jsem navštěvoval více než půl roku, řešil příčinu potíží, nikoliv jejich důsledek. Během následujících 3-4 sezení jsme pracovali na odstranění nedostatků. Zpětně návštěvu považuji za jednu z nejlepších "investic" do mého zdraví. Více

Na Sadech 2036/18, České Budějovice Mapa

Fyzio - Štěpán

500 Kč

• „Po celou dobu léčby se mi věnovala na 100%. Pokrok se ukázal už po třetí návštěvě. Účinnost cviků se projevila na konci, kdy jsem schopen opět fungovat naplno. Po celou dobu profesionální přístup. Více

Trávníky 804/31, Brno Mapa

Fyziospot Mgr. Jolana Černá

Cvičení

150 Kč

• „Hrozně moc mi pomohl, myslím, že opravdu ví, co dělá a dělá to skvěle! Vřele všem doporučuji!

Parková 11/1205, Plzeň Mapa

SPORTFYZIO, fyzioterapie a RHC

• „Paní Markéta mi pomohla s bolestmi zad a krční páteře, které trvaly skoro rok a nikde jinde mi od nich nepomohli. Už po třech terapiích jsem měla obrovskou úlevu, nyní ještě docházím preventivně. Děkuji! Více

Dělnická 54, Praha Mapa

soukromá praxe

• Fyzioterapeut, Dermatolog, G… ynekolog, Internista, Oční lékař, Ortodontista, Ortoped, Plastický chirurg, Psycholog, Zubař, Otorinolaryngolog, Pediatr Více

V Parku 2308/8, Praha Mapa

U Trezorky 921/2, Praha Mapa

Walterovo náměstí 329/2, Praha Mapa

Evropská 859/115a, Praha Mapa

Evropská 10/64, Praha Mapa

• Fyzioterapeut, Dietolog

„Od dětství trpím bolestmi páteře, ke kterým jsem si už hodně dospělém věku pořídila ještě problémy s kyčlemi. Vždy jsem chodila na nějaké "rehabilitace", ale pokaždé to pomohlo pouze na krátký čas. Nejspíš bych byla přesvědčena o tom, že to tak je normální. NENÍ!!! Dostala jsem se náhodou do rukou Mgr. Hušnerové, od té doby vím, že to jde i jinak, nejenom, že mě zbavila největších bolestí, rozhýbala mě po operaci, ale vždy jsem měla moc příjemný pocit, že je tady pro mně. Milá, příjemná, ochotná,pokaždé se na rehabilitaci těším, i když někdy bolí, ale vím, že mě pomůže. Doporučila jsem ji několika svým známým a jsou také spokojeni. Leničko, děkuji Vám! :) Více

Janovského 48/993, Praha Mapa

Lékařský dům Praha 7, a.s.

Thákurova 10, Praha Mapa

Tyršova 26, Poděbrady Mapa

BSR Poděbrady

• Fyzioterapeut, Internista

„Už jsem v životě navštívil nejednoho dobrého fyzioterapeuta, ale jemnocit, kterým paní doktorka oplývá se nevidí a jeho vyvinutí určitě zabere roky práce s pacienty, ale především na sobě. Z mého pohledu nepochopitelné proč nemá vlastní soukromou kliniku, ale pro pojištěnce bezesporu jedině dobře :) Více

Krškova 21/807, Praha Mapa

Ambulance rehabilitační medicíny

• „Velmi profesionální, zodpovědný a příjemný přístup. Kvalitně poskytnutá péče i průběžné cvičení. Vřele doporučuji!

Tererova 1358, Praha Mapa

Fyzioterapie Levitas s. r. o.

• „Málokdy se ve zdravotnictví najde člověk skutečně na svém místě. Paní Maryšková jím je. Její přístup k dětem je úžasný. Je vidět, že je miluje, rozumí jim a umí najít způsob, jak jim pomoci. Chodím k ní se synem od konce šestinedělí (teď 7 měsíců) , cvičíme Vojtovku. Syn cvičení miluje. Nikdy u něj neplakal (ani doma ani v ordinaci). Udělal veliký pokrok. Krom skvělé práce s dětmi oceňuji i citlivý přístup k maminkám. Paní Maryšková vše vysvětlí, ukáže, klidně pětkrát zopakuje. Když jdete se svým miminkem na rehabilitaci, jste ve stresu, máte strach. Paní Maryšková ale dokáže i maminku uklidnit. Z mých zkušeností - skvělá a precizní fyzioterapeutka, úžasný člověk, co miluje svoji práci a rozumí dětem. Více

Janského 24, Olomouc Mapa

Rehabilitace

• „Pan doktor je normální, lidský a chce pomoci a pomoci umí. S předchozími názory musím souhlasit, že takových lékařů je velmi málo. Za jeho pomoc jsem mu velmi vděčná a doporučuji, doporučuji, doporučuji. Více

1. máje 97, Liberec Mapa

Odborný rahabilitační lékař

• „Paní doktorka mě již několikrát pomohla od každodenních chronických bolestí zad a vždy dala odbornou radu, co udělat dál. Chodíme k ní celá rodina a jsme velice spokojeni.To co dokáže za chvilku ona, ulevit od bolesti bez operace, žádný lékař nedokázal a že jsem už toho absolvovala dost. Více

Revoluční 1202/20, Praha Mapa

Ordinace rehabilitačního lékaře

Revoluční 765/19, Praha Mapa

Poliklinika Revoluční, s.r.o.

• Fyzioterapeut

1 názor

„Paní fyzioterapeutka je velice milá, mladá žena, která velmi dobře rozumí své profesi. Chodím k ní pravidelně se zády a nyní i kvůli problému s otěhotněním. Jelikož pomohla již 4 mým kolegyním tak na ní "vsázím" a vím, že mi pomůže :-) Po masáži u ní se vždy cítím "nabitá" a plná energie. Mohu jen vřele doporučit. Více

Ostrovského 3, Praha Mapa

Ordinace léčebné rehabilitace a fyzikální medicíny - Praha 5