Fyzioterapeut

Vyberte město, ve kterém hledáte specialistu
  • „Paní magistra mi po utržení prsního svalu při rehabilitaci velmi pomohla. Ocenuji přístup a vřele doporučuji.

Žítavského 497, Praha Mapa

Poliklinika Zbraslav

• „Pani Zidkova mi hodne pomohla s ramenem a sestre s bederni pateri. Ma velmi lidsky a profesionalni pristup. Vrele doporucuji. Více

Dvořákova 780, Frýdlant nad Ostravicí Mapa

Fyzioterapie Mgr. Monika Žídková

• „Přidávám se k pochvalným referencím. Po úrazech a opakovaných operacích jsem navštívila nespočet fyzioterapeutů i lékařů pro velké bolesti (ortopedi, chirurgové, neurologové, aj.). Žádný mi však nedokázal tak účinně a rychle pomoct jako Marcela - celostní přístup, nadstandartní péče, názorné cvičení i praktické rady, vysoká profesionalita a především vynikající výsledky! Tuto milou fyzioterapeutku doporučuji. Takhle si představuji člověka, co doopravdy léčí a vidí i jiná řešení, než jíst prášky po hrstech. Děkuji za péči, moc jste mi pomohla. Více

Nedvězská 2223/29, Praha 10, Praha Mapa

Vital-praha,

Fyzioterapie

od 800 kč

Kladenská 241/41, Praha Mapa

FYZIO SPARRING PARTNERS

• Fyzioterapeut, Neurolog

„Nastoupil jsem u dr. Rychlíka jako pacient polohové medicíny šest let poté, co jsem se začal léčit v centru tišení bolesti - plotýnky, a rok poté, co jsem na bolest dostal poloviční invalidní důchod. Vyšetřil mne, pak na mně vykonal čtyři "srovnání", kdy se mnou zacloumal, až ve mě praskalo, a mě jako zázrakem úplně přestala bolet záda. Pak mi předepsal rehabilitaci, a mně se najednou skokově zvýšila kvalita života. Chodím rehabilitovat každý týden, den před cvičením už se zase sotva hýbu, ale pak mě za půl hodiny v jeho ordinaci srovnají páteř, a já další týden funguju v podstatě přijatelným způsobem. Péče dr. Rychlíka a rehabilitace u něj znamenala zásadní zlepšení mé nemoci, a já jsem mu přes nabubřelost takového prohlášení mimořádně zavázán. Úleva od silné fyzické bolesti je pomoc, jakou si zdravý člověk neumí představit. Děkuji! Více

Hradčanské náměstí 5, Praha Mapa

Neurologie, ambulance bolesti

• „Chtěli bychom touto cestou poděkovat panu magistrovi za vše, co pro naší rodinu udělal. Ať už to byla péče o vnuka před mnoha lety, jemuž dal šanci na normální život, o naše nedonošené vnučky dvojčata, které po absolvování cvičení zdárně dohnaly svůj hendikep, či za dceru, která měla velké bolesti v oblasti pánevní a pan magistr jako jediný dokázal diagnostikovat a odstranit problém. Také za mě, hlavu rodiny a odstranění bolesti zad a v neposlední řadě za manželku, která měla ochrnutí lícního nervu a znetvořenou tvář, což se cvičením velice rychle znormalizovalo. Nyní je v péči tohoto výborného odborníka naše vnučka po nešťastné zlomenině a její stav se mílovými kroky lepší. Panu Mgr. Kruckému velice důvěřujeme a děkujeme mu ještě jednou, za jeho lidský a všímavý přístup, za jeho odborné znalosti a péči, kterou nám věnuje. Více

U Imperiálu 14, vila Orplid přízemí, Karlovy Vary Mapa

Rehabilitace a fyzioterapie

• Fyzioterapeut, Anesteziolog,…  Dentální hygienistka, hygienista, Dermatolog, Plastický chirurg, Psycholog, Zubař Více

Opletalova 1013/59, Praha Mapa

Esthesia - klinika rodinného zdraví a krásy

• „velká spokojenost, takto pečlivý, odborný a osobní přístup najdete jen těžko, vřele všem doporučuji!!!

Karlova Studánka 1, Krnov Mapa

Odborný rehabilitační lékař - Horské lázně Karlova Studánka

• „Každý se vyptává, co v jaké ruce a kdy držíte, každý řeší vaše zaměstnání a je to jak když někdo věští... tohle bylo po 3 fyzioterapeutech poprvé, kdy jsem zjistil při jakém konkrétním pohybu co bolí a jak to zkusit vyřešit BEZ operace. Díky moc... Více

Sirotkova 43, Brno Mapa

ProCare Fyzio

Funkční trénink

700 Kč

Rašínova 12, Brno

Centrum sportovní medicíny Neuron Medical s.r.o.

• „Panu Doktorovi jsem vděčná, pomohl mi od bolesti zad a naučil jak se o svá zada starat ( cvičením a pod) Velmi profesionální přístup a umění naslouchat pacientům z Pana doktora Meziana děla super doktora. Stejně tak i profesionální přístup osetrujiciho personálu. Moc vám všem děkuji Více

Tylova 6, Litoměřice Mapa

Rehabilitace

Sídliště pionýrů 190, Úštěk Mapa

Rehabilitace

Dlouhá 63/379, Lovosice Mapa

Rehabilitace MUDr.Hassan Mezian s.r.o.

• „velmi milá slečna, ochotná objednat dle vaší potřeby co nejrychleji, souhlasím s předchozí recenzí- je vidět, že slečnu práce baví a vždy se tam moc těším :) přeji mnoho úspěchů a spokojených klientů Více

Na Výsluní 1348, Neratovice Mapa

Fyzio Magnolie

Klasická masáž

500 Kč

• „Chtěla bych touto cestou poděkovat fyzioterapeutovi p. Mgr. Procházkovi za jeho příkladnou péči o moji osobu. Současně ho moc chválím za profesionální a velmi vstřícný lidský přístup. Svoji práci odvádí s maximální snahou pomoci k uzdravení pacienta. Mgr. Jiří Herbert Procházka je nejlepší fyzioterapeut jakého jsem poznala. Léčbu v iFyzio pod jeho vedením vřele doporučuji všem pacientům. Moc děkuji. Hana Novotná Více

Horní Lán 1310/10A, Olomouc Mapa

iFyzio

• Fyzioterapeut, Psychiatr, Li… dový léčitel Více

Slévačská 1105/1e, Praha Mapa

Klinika Cihlář

• „K slečně Martině jsem se dostala před 4 lety díky kladným hodnocením zde, když jsem po operaci kolene vystřídala několik fyzioterapetů, ale až slečna Martina mi od nepříjemných bolesti pomohla už po pár návštěvách. Od té doby k ní chodím pravidelně a všem ji mohu vřele doporučit. Více

Ostrovského 253/3, Praha 5-Smíchov, Praha Mapa

Mgr. Martina Červená - fyzioterapie Praha

• Fyzioterapeut

„Objednací lhůta krátká, parkování před ordinací, čekárna pěkná, čekací doba žádná nebo krátká, p. doktorka velmi milá a důsledná. U miminek to při vyšetřování vypadá spíše na mazlení a hraní. :) Má mou plnou důvěru. Více

U Nemocnice 380, Jindřichův Hradec Mapa

Rehabilitační pracoviště

• Fyzioterapeut, Internista

„Nejlepší rehabilitace, se kterými jsem se kdy setkala. Jsou zde samé odbornice, jak paní doktorka, tak sestřičky. Děkuji za odblokování a celkovou péči. Více

Francouzská tř. 4, Plzeň Mapa

Rehabilitační ordinace

• „Marcela K. K Evě jsem chodila na individualní fyzioterapii. Pomohla mi od bolesti zad. Za to veliký dik. Má vlídny,odborný přístup.Vřele doporučuji. Více

Dittrichova 353/3, Praha Mapa

FYZIOTERAPIE AD INTEGRUM