Fyzioterapeut

Vyberte město, ve kterém hledáte specialistu
  • Fyzioterapeut, Anesteziolog

„Mám vážně nemocnou páteř a trpím neustálými bolestmi. Jsem člověk, který se stále o něco zajímal, vytvářel a pracoval. Najednou jsem nemohla dělat vůbec nic. Byla jsem na tom hodně zle. Děkuji paní doktorce Bretyšové a jejímu přístupu ke mně. Předepsala mi léčbu a povzbudila mě. Díky paní doktorce se nyní snažím žít hodnotným životem a být užitečná. Více

Poliklinika Jižní Město II, Chodov, Šustova 1930, Praha 4, Praha Mapa

Centrum léčby bolesti, komplexní diagnostika a terapie

Petýrkova 1/1954, Praha Mapa

Ambulance léčby bolesti

Šustova 1930/2, Praha Mapa

Medifin a.s., Poliklinika Šustova

• Fyzioterapeut, Rehabilitační…  lékař Více

Alej Svobody 56, Plzeň Mapa

KINEOS fyziocenturm s.r.o.

• „Petra Krtičkovou mohu všem jen doporučit! Mám již od dětství potíže se zády a mnoho naučených špatných pohybových stereotypů, které ovlivňují to, jak mé tělo funguje. Poslední roky jsem strávila mnoho hodin s fyzioterapeuty, a mohu směle říci, že Petra je z nich nejlepší. Má velice hluboké odborné znalosti, které jsou předpokladem pro správnou diagnostiku, ale zároveň dokáže přemýšlet v souvislostech a odvodit, jak vzniká konkrétní problém, který může mát příčinu třeba v jiné části těla, než by pacient čekal. Zároveň klade velký důraz na pohovor s pacientem, který též mnohokrát odhalí některé z příčin problémů. S takovou mírou preciznosti a poctivosti, se kterou Petra přistupuje k terapii pacienta, jsem se u jiného fyzioterapeuta dosud nesetkala. Zároveň je to velice sympatická mladá žena, ke které se člověk nebojí chodit a rád se s ní i zasměje. Velice si vážím i toho, že si dokázala představit i situaci v mé práci a doporučit mi, jak mám u práce stát, sedět atd., aby moje terapie byla účinnější. Rozhodně už bych Petru za jiného fyzioterapeuta neměnila. Více

Na Dolinách 188/46, Praha Mapa

Re-forma re-start s.r.o.

Fyzioterapeutická konzultace

450 Kč

• „Stefana považuji za neskutečně ochotného, energického člověka, který čiší optimismem a upřímným zájmem poskytnout danou obornou péči. Měla jsem dlouhodobé bolesti, které byl schopný velice rychle a bezproblémově odstranit. Určitě doporučuji a ještě jednou mockrát děkuji za profesionalitu a skvěle odvedenou práci! Více

Křižíkova 66, Praha Mapa

Fyzioterapie

800 Kč

Staré náměstí, Mapa

ReGeneo

• Fyzioterapeut

„Kuba mi poradil jak se vyhnout bolesti zad při celodením sezení za počítačem. Jak správně sedět a jak předcházet problémům. Vše mi vysvětlil a poradil cviky, doporučil pomůcky. Jsem velice ráda, že jsem si vybrala tak empatického odborníka a všem vřele doporučuji Více

Ostrovského 3, Praha Mapa

Jakub Hemr Fyzioterapeut

Cvičení

700 Kč

• „Za mě super, poslouchá co klienta trápí a skutečně se snaží zjistit, kde je příčina jeho potíží ikdyž je ve skutečnosti úplně jinde a projevené problémy jsou jen důsledkem. Vstřícný co se cvičení týče - pokud dané cvičení z nějakého důvodu nevyhovuje, je zde snaha jej přizpůsobit nebo zaměnit. Jednoznačně doporučuji. Více

Plavecká 12, Nové Město, Praha Mapa

Nature Care Clinic

Diagnostické vyšetření

900 Kč

• Vinohradská 176, Praha Mapa

Fyziomona s.r.o.

• „Jitku Kobrovou doporučuji všem. Po obcházení ortopedů, přičemž mi jeden chtěl napíchat rameno kortikoidy a druhý mi ho chtěl rovnou operovat, mi rameno zachránila právě Jitka Kobrová. Je skvělá, profesionální, příjemná a vstřícná. Více

Květnového povstání 21, Praha Mapa

Rehabilitace Rehasport

Cvičení

od 300 kč

• Fyzioterapeut, Diagnostik

„V roce 2014 jsem ve 47 letech prodělala velmi těžkou mozkovou příhodu. Byla jsem ochrnutá na polovinu těla, špatně jsem chodila a měla velké problémy s orientací. Po měsíci v nemocnici a pobytu v lázních jsem začala ve velmi špatném stavu chodit k Mgr. Hřebíčkové na Vojtovu metodu pro dospělé. Od začátku se snažila napravit můj postoj a zbavit mne z toho plynoucích bolestí. Dlouho jsem k ní docházela i dojížděla na různá její pracoviště, protože jsem pochopila, že je odborník na svém místě a nejvíc mi pomáhá. Zbavila mne bolestí ramene, se kterými mají lidé po ochrnutí velké problémy a nemohou se jich zbavit. Je obětavá, snaží se pacientovi maximálně vyhovět a navíc je velmi milá a přívětivá. Více

Schodová 2, Brno Mapa

Fyzio Balance

• „Vynikající - jak vyšetření a ošetření s uvolněním blokád na páteři od pana doktora tak i následné ošetření u fysioterapeutů.Taky prostředí oddělení nádherné a příjemná recepce. Více

Pražská 71, České Budějovice Mapa

MUDr. Rostislav Kaňka - Fyzio CB, s.r.o., rehabilitace, fyzioterapie

• „Profesionální přístup, okamžitá orientace v problému. Hned po první návštěvě můj stav se zlepšil. Rozhodně doporučuji. Více

Schodová 2, Brno Mapa

FyzioBalance

Funkční trénink

od 600 kč

• „Nejen odborník, ale především velmi milý a ochotný člověk. Dcera k panu fyzioterepeutovi docházela na rehabilitace. Velmi trpělivě vždy vše vysvětlil, ukázal, zkontroloval. Dcera se na každou návštěvu těšila a pod jeho vedením u ní docházelo k rychlému vylepšení. Vřele doporučujeme. Více

Nad Šutkou, Praha Mapa

• „Dovoluji si přes svůj FB profil zaslat hodnocení paní Zdeny, která mne mailem požádala o vložení, protože nemá profil na FB a registrovat se nechce. Cituji: "Po výhřezu ploténky mi hrozila operace, potýkala jsem se s velkými bolestmi. Díky paní Martině, která mne konečně naučila správně a cíleně cvičit, se můj stav výrazně zlepšil. Od té doby cvičím denně. Moc děkuji, Zdena" konec citace Více

K Milíčovu 734/1, Praha 4 Háje, Praha Mapa

Fyzioterapie Mgr. Martina Lopotová, Ph. D.

• „Na fyzioterapii k Míši Krákorové jsem začala chodit cca 8 měsíců po operaci tříštivé zlomeniny klíční kosti (zlomená na 4 kousky, nyní spojená dlahou s 8 šrouby). Kosti se dlouho nechtělo srůst, ale díky Míši a společnému cvičení se zadařilo hojení urychlit a dovést ho až k úspěšnému finiši, tedy ke srůstu. Míša se navíc zodpovědně věnuje i jizvě, celkové mobilitě tkání okolo a také k navrácení síly tam, kde kdysi byla. To zároveň zahrnuje i trochu práce s psychikou, když člověk neúmyslně některé námaze uhýbá - i s takovými nešvary ale Míša umí velmi empaticky pracovat. Vždy pochválí i sebemenší zlepšení a ujišťuje člověka, že je naprosto v pořádku, že daný cvik mu dělá obtíž. A přitom zároveň velmi mile (i s ukázkou toho, co dělal člověk špatně) upozorní na případné nedostatky a okamžitě navrhne, jak to zlepšit, opět i s ukázkou. Míša je zároveň velmi inovativní. Neustále se vzdělává a už vícekrát se mi stalo, že to, co se naučila o víkendu na kurzu, hned chtěla vyzkoušet u mě - nemusíte mít tedy strach, že by ve fyzio metodách byla 100 let za opicemi :) Navíc je velmi vzdělaná už od základů - mít za sebou studium na 2 fakultách (sportovka a medina) a umět ve své práci znalosti z obou oborů nejen skloubit, ale i předat "obyčejným smrtelníkům", to je zkrátka k nezaplacení. Děkuji za vše a těším se moc na naši další spolupráci - protože k Míši chodím i nadále :) A ještě update: Po mnoha terapiích jsme se zaměřili i na jiné problémy, v mém případě na postavení chodidel v sedě, při stoji a při chůzi, a jsem Míši moc vděčná, že si toho všimla a že svoje "šmajdání" konečně s někým řeším. Takže jen dodávám, že i když přijdete s jedním problémem, Míša se ráda dívá na tělo komplexně a pomáhá řešit i řadu dalších, neméně důležitých problémů, což je velké plus. Více

Botanická 53a, Brno Mapa

Fyzioterapie Fit and Tasty s.r.o.

• Fyzioterapeut, Dermatolog, D… iagnostik, Endokrinolog, Gastroenterolog, Gynekolog, Hematolog, Kardiolog, Neurolog, Plastický chirurg, Praktický lékař, Psychiatr, Psycholog, Revmatolog, Urolog, Rehabilitační lékař, Stomatochirurg Více

Krakovská 8/581, Praha Mapa

Klinika GHC, Centrum estetické medicíny s.r.o.

• „Doporučuji. Celostní pohled na problém, se kterým jsem přišla. Podrobná anamnéza při vstupním vyšetření. Perfektní komunikce. Více

Milešovská,

Milešovská 1312/6

• Fyzioterapeut, Pediatr

„Paní doktorku mohu doporučit. Je ochotná, odepsala mi na mail i během její dovolené. Nikdy jsem u ní dlouho nečekala. Více

Na Dlouhém lánu, 563/11, Praha Mapa

PMR Medikon s.r.o.