Fyzioterapeut

Vyberte město, ve kterém hledáte specialistu

U Malvazinky 7, Praha Mapa

Fyzioterapie

• „Velmi dobrá zkušenost. Navzdory mládí paní fyzioterapeutky, celostní náhled na problém, včetně práce s jizvou. Oproti předchozí návštěvě u jiného terapeuta jsem měla skutečně dojem, že jsem v dobrých rukou! Velmi doporučuji a děkuji. Více

Vranovská 19, Brno Mapa

ordinace

Fyzioterapie

700 Kč

• „Paní magistru bych charakterizovala jako krásnou, mladou, milou a velice schopnou. Přišla jsem za ní kvůli problémům s horními zády a krkem. Prozatím jsem u ní byla jen jednou, ale pomohla od největší bolesti, vysvětlila problém a poradila cviky na doma. Je vidět, že paní magistra je člověk na správném místě, kterého jeho práce baví. Více

Sirotkova 43, Brno Mapa

RehabSmile

• „Po letech stupňujících se bolestí (zad a hlavy) způsobených posuny v bederní oblasti (spondylolistéza) jsem přestal být schopný sportu a jen zřídkakdy jsem se dobře vyspal. Návštěvy u jiných lékařů (ortopedie, fyzioterapie) končili doporučováním operace, užíváním analgetik, nepříjemným napravováním, případně doporučením cviků, které byly pro mě bolestivé a nepomáhaly. Vše změnila návštěva pana fyzioterapeuta Reutta. Již po několika měsících jím doporučovaného cvičení přišla znatelná úleva. Nyní po dvou letech cvičení cviků, které mi pan doktor doporučil jsem schopný zase sportovat. (pro zajímavost před cca 3 lety jsem nemohl pro bolest zad ani jezdit na kole, a několik ortopedů mi řeklo, že s mými zády mohu na kolo zapomenout, nyní nemám problém ujet přes 100 km na horském kole bez jakýchkoliv bolestí...) Výborný fyzioterapeut!! Více

Kladenská 41, Praha Mapa

Marcin Reutt, PT - fyzioterapie, manuální terapie, osteopatie

• Fyzioterapeut, Dermatolog, O… statní, Plastický chirurg, Otorinolaryngolog Více

V Parku 2308/8, Praha Mapa

ABCLINIC ART & BEAUTY

• „Rádi bychom touto cestou poděkovali paní Votíkové za skvělý přístup a ochotu. Přítel si zlomil loket a po sundání sádry jej má velmi zatuhlý a má problémy s rukou hýbat. Jelikož rád sportuje, znamenala by pro něj omezená hybnost ruky veliký problém. Sháněli jsme tedy rychle fyzioterapeuta, který by mu pomohl s rozcvičováním. Paní Votíková zareagovala takřka obratem, přestože byl víkend a i přes velmi plný rozvrh nám její kolegyně (paní Švarcová) byla ochotná mimo pracovní dobu poskytnout konzultaci a pomoci nám. Velice milé, ochotné, pozitivní jednání od obou, skvělý přístup i prostředí, prostě můžeme hodnotit jen a jen kladně! Moc děkujeme a rozhodně rádi všem doporučujeme. Více

Sladová 7, Plzeň Mapa

BeFit fyzioterapie Barbora Votíková

Cvičení

od 400 kč

• Fyzioterapeut

„Prima paní. Perfektní přístup. Pomůže, poradí. Prostě paráda. Teď vážně - po nešťastném pádu a po letitých vleklých problémech s vyhřezlou ploténkou a zkušenostech s různými "rehabilitacemi" jsem stejně skončil na operaci. Bylo by to na dlouhé povídání ale ve zkratce: Přístup k rehabilitaci byl všude stejný - téměř všude rutina "bahno-masáž-elektroléčba-cvičení". Bylo vidět, že nikdo nechtěl nad mým problémem moc přemýšlet. Cvičil jsem poctivě SM-systém a zkoušel i jiné terapie (Mc-Kenzie apod.) - bohužel bez úspěchu. Problémy po rádoby rehabilitacích se spíše stupňovaly. Před operací jsem už ani nemohl pořádně chodit. Operace pomohla prakticky okamžitě, nicméně při rekonvalescenci (opět rehabilitace, lázně apod.) jsem pravděpodobně díky přetrvávajícím svalovým dysbalancím a spasmům měl sice mnohem menší, ale stále podobné problémy. Proč to vše zmiňuji? Jednoduše - celou dobu jsem byl pouze léčen, takže ideální pacient. S paní Jůzovou to byl jiný level. Prakticky jsem při první schůzce nic nemusel říkat. Diagnostika byla rychlá, perfektní a výstižná. Terapie spočívala v odstranění bolestivých spasmů, kompenzačních cvicích atd . Po několika sezeních jsem se mohl normálně pohybovat. Kdybych ji poznal hned na začátku, věřím, že bych se operaci vyhnul. Řeči ostatních diskutérů na téma "vysokých hodinových sazeb" neřešte. Je to totiž relativní. Co jiným fyzioterapeutům trvá týdny-měsíce paní Jůzová vyřeší skoro na počkání. PS: Nejsem žádný příbuzný ani placený recenzent - pouze vděčný pacient. Operace mne vrátila do života. Paní Jůzová mi vrátila chuť k životu. Tímto ji zdravím... Více

Stavební 994/5, 70800 Ostrava- Poruba, Ostrava Mapa

Fyzioterapie Lenka Jůzová

• „Pana Šenkýře mohu doporučit. Oceňuji profesionalitu, individuální přístup a neuvěřitelnou vnímavost k potřebám a založení klienta. Byla jsem zklamaná, když jsem se dozvěděla o jeho odchodu ze Zlína do Brna. Protože s ním mám pouze ty nejlepší zkušenosti, jsem v případě akutní potřeby rozhodnutá dojíždět do Brna. Budu moc ráda, pokud si najde čas a přijme mě třeba i „jako samoplátce“. Vyzkoušela jsem několik fyzioterapeutů a pouze on mi dokázal pomoci a mých dlouhodobějších potíží se „zablokovanými rameny“ mě úplně zbavit. Vzhledem k mému založení a postoji, mi maximálně vyhovoval jeho přístup. Přestože mi určité cviky, tak jako všichni ostatní doporučil, nespoléhal ani v nejmenším na mou aktivitu, ale sám vždy zvolil účinné řešení a mě obdivuhodně rychle dokázal zcela zbavit mých potíží. Vždy se mu podařilo postupně vše úplně uvolnit a odblokovat prakticky bez mé účasti nebo úsilí. Cvičení a pohybu jsem se vždy úspěšně vyhýbala. Přesto mě nabídka na účast a zapojení se do „kruhového tréninku“, který vedl, oslovila a mohu všem doporučit. Více

Jihlavská 20, Brno Mapa

Fakultní nemocnice Brno

• „Skvělý přístup, profesionalita a odbornost. Účinná terapie, která mi pomohla při vyhřezlé plotýnce. DOPORUČUJI!

Jana Palacha 1461, Pardubice Mapa

HOMEA, spol. s r.o., rehabilitace

Mapa

• „"Krizove bolesti k tehotenstvi proste patri", tak tento mytus mi Lucie naprosto vyvratila! Zada srovnala, doporucila vyborne (nenarocne, ne nudne, ani zdlouhave) cviky a ja se i pri druhem tehotenstvi mohu v 9.mesici na posteli sama pretocit :-D Vazy v panvy nadale povoluji, ale po jedine navsteve to skoro necitim a pokud se ozvou, uz vim, jak na ne! Tehulkam z vlastni zkusenosti vrele doporucuji (i kdyz Vam ostatni budou tvrdit, ze to k tomu patri a nejlze s tim nic delat ;-) ) Více

Žitavského 497, 2.patro, Praha Mapa

Pod Juliskou 1805/4, Praha Mapa

Statenická 240, Praha Mapa

Pod Marjánkou 12/1906, Praha 6 Mapa

• Fyzioterapeut

„Vynikající profesionální přístup, úleva už po první návštěvě. Šárka vše dobře vysvětlí a ukáže cviky, jak bolestem předcházet. Doporučuji. Více

Kollárova 24, Plzeň Mapa

Šárka Langa Fyzio

• „Díky Alence a jejímu přístupu mě přestala bolet bederní páteř při dlouhých a pomalých procházkách třeba na výstavách a podobně, přestala bolest pod lopatkou a trapézu. Alenka mě naučila, jak správně stát a i když to ještě nedokážu vždy uhlídat, rozhodně mi i tato banální věc velmi pomohla. Učí mě jak držet tělo při dřepu, jak se protáhnout při práci a ono to opravdu funguje. Jen bych měl víc cvičit :) Děkuji, Alenko! Více

Karlovo náměstí 555/31, Praha Mapa

as fyzio

Vyšetření pohybového aparátu

od 750 kč

• „Aktivně sportuji celý život a nevyhýbají se mi různá zranění a problémy.Prošla jsem péčí několika fyzioterapeutů,zvláště v poslední době. U Matěje jsem našla nadšený profesionální přístup a pečlivou všestrannou péči. Takže si konečně začínám zase užívat sportování s radostí a bez bolesti. Není to sice úplně bez námahy, odcházím vždy s "domácím úkolem-cvičením", který dá leckdy dost zabrat, ale výsledky stojí za to. Matěji, díky! Více

Plavecká 12, Nové Město, Praha Mapa

Masarykova 12/318, Brno Mapa

Exté - stomatologické centrum

Komenského 616, Kyjov Mapa

Exté - stomatologické centrum

• „Patra Šádka mohu jen doporučit. Jeho služby jsem využila několikrát. Pokaždé s bloklými zády či krkem. Velmi pečlivě hledal příčinu, vše vysvětlil, uvolnil, poradil cviky a snažil se přijít i na možný ,,psychický" problém, který jen vyústil v blok... naprosto skvělý člověk a profesionál :) Více

Slévačská 36, Praha Mapa

TheraGym