prostor AS Fyzio

Bezpečnostní opatření v této ordinaci

Zobrazit

Přijímám: dospělí

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

V terapii kombinuji čínskou medicínu a západní fyzioterapii. Tak dosahuji výsledky, které pouze fyzioterapie dosahuje obtížně.
Moje specializa...

• fyzioterapeut
  • čínská medicína

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Fyzioterapie U Císařského pluku 1. vstupní vyšetření pohybového aparátu a terapie

Doporučuji. Celostní pohled na problém, se kterým jsem přišla. Podrobná anamnéza při vstupním vyšetření. Perfektní komunikce.

Po mesiaci chodenia po doktoroch, jedenia ibalginov, nevyspanosti, bolenia hlavy a chrbtu som sa dostal k pánovi Mánimu. Veľmi mi pomohol, nemôžem vynachváliť jeho prístup a účinnosť jeho liečby. Určite ho môžem odporúčiť komukoľvek.

Umístění: Fyzioterapie U Císařského pluku 2. fyzioterapie od 2. návštěvy

Byl jsem s návštěvou velmi spokojen.
Komplexní způsob mi vyhovuje a léčení splnilo mé představy.***

Umístění: Fyzioterapie U Císařského pluku 2. fyzioterapie od 2. návštěvy

K panu fyzioterapeutovi jsem došel po dvou měsících chronických bolestí zad. Již po druhé návštěvě cítím znatelné zlepšení. Pan Máni mě účinně srovnal a poradil jednoduché cviky na postupné zlepšování.

Umístění: Fyzioterapie U Císařského pluku 2. fyzioterapie od 2. návštěvy

Jestli hledáte pomoc od bolesti, jste ve správných rukách.
Na pana Maniho jsem narazila náhodou, ale té náhodě jsem velmi vděčná.
Neočekávám, že se mé potíže zlepší po jedné / dvou návštěvách ... Ale někdy se "bojím", aby ta příští nebyla už ta poslední.
Klientům se věnuje řádně po celou stanovenou dobu.
Výborná domluva i v případě změny termínu.

Byla jsem sice poprvé, ale bylo mi vše vysvětleno, pan doktor je velmi příjemný,vnímavý, masáž-cvičení jemné a účelné. Věřím, že se díky němu dám dohromady. Těším se na příští návštěvu.

Umístění: Fyzioterapie U Císařského pluku 2. fyzioterapie od 2. návštěvy

Vynikající a komplexní služby, které jemným způsobem řeší skutečnou příčinu obtíží. Úleva od bolesti již po první návštěvě.
Děkuji

Umístění: jiné místo Bolesti zad

Pán Máni mi odporučil dýchacie cvičenia na bolesť dolnych zad. Po pravidelnom cvičení to samozrejme pomohlo. Vrelo odporúčam! 10/10

Umístění: jiné místo fyzioterapie, cinska medicina

Velmi mi pomohl pri bolestech Zpusobene revmatoidni artritidou, cinskou medicinou mi pomohl k otehotneni a uzasne uvolneni a fyzio v pokrocilem stadu tehotenstvi, bolela me priserne zada.

Umístění: jiné místo Bolesti zad

Z důvodu přetrvávajících bolestí zad jsem zvolila fyzioterapii kombinující západní a tradiční čínskou medicínu. Tato volba se mi vyplatila, rok jsem byla bez obtíží, které se změnou zaměstnání na sedavé sice vrátily, ale byly záhy zažehnány. Oceňuji hlavně komplexní přístup, kterému pojem psychosomatické potíže není cizí, lidskou ochotu a profesionalitu. Vím, kam se budu vracet, když to bude potřeba :-)