Františka Ihnatíková, gynekolog Kutná Hora

MUDr. Františka Ihnatíková

Gynekolog

Vojtěšská 237, Kutná Hora
Ordinace PL gynekologa

Chodím k ní už letá.Výborná a rozumí čemu děla.

Paní doktorka je výborný doktor i člověk,chodím k ní již 15 let,při mém prvním těhotenství jsem jen litovala,že se už v Kutnohorské nemocnici nerodí,že ji nemůžu mít u porodu.Sestřičku má také moc milou a hodnou!!!Moje mamka k ní po letech přešla od Zadražilový a říká,že její přístup z lékařského hlediska se vůbec nedá srovnat!!Je to poctivá lékařka.

neni co dodat

K paní doktorce jsem přešla od pani doktorky Zadražilové se kterou mám velmi špatnou zkušenost, jako pani je milá jako doktorka na nic nejenže se na člověka bojí sáhnou a prohlídka je pouze preventivní a ne jako u pani doktorky Ihnatíkové po půl roce, navíc má velmi nepříjemnou, arogantní sestřičku, kterou za sebe nechá uřadovat a rozhodovat což mi příjde absurdní!!! Jsem s paní doktorkou Ihnatíkovou velice spokojená a přesto, že mám nějaké to kilo navíc nenutí mě do hubnutí jen vždy dobře poradí. Ale každý má zkušenost jinou, toto je pouze můj názor.

S paní doktorkou jsem spokojená, vždycky mi pomohla, ted prožívám druhé těhotenství a jsem opět spokojená.Poradí, uklidní, všechno důkladně vyšetří. Mohu doporučit!

Na paní doktorku nedám dopusit, je milá, poctivá a profesionální! Vyslechne, poraadí,uklidní!

Velice příjemný člověk, milá lékařka s bezvadným přístupem k pacientkám. Za svůj život jsem lepšího gynekologa nezažila. Jsem velice ráda, že jsem k ní přestoupila. Díky paní doktorko.

Její milý přístup dokáže navodit u pacientky pocit, že je lidská bytost a ne jen další v řadě. Je citlivá a příjemná.

Paní doktorku hodnotím velice kladně a to hlavně za její prefosionalitu. Vím o čem mluvím, k paní doktorce jsem totiž přešla od totálního neprofesionála Plačka!

G

Chodím k paní doktorce už od 17 let a dnes je mi 33, jsem s ní velice spokojená, umí člověka uklidnit a dokonce se mi stalo, když jsem měla jít na operaci, že si u ní vzala asistenci, aby věděla, proč mám křeče do břicha ( byly to křečové žíly na vaječnících), celou dobu na přípravně před narkózou mě hladila po ruce a utěšovala mě, že to bude dobré, když jsem se probrala, tak mě najednou nic nebolelo a křeče úplně zmizely, je to opravdu profesionál, je velice pečlivá a mám jí ráda, jsem šťastná že jí mám