Františka Ihnatíková, gynekolog Kutná Hora

MUDr. Františka Ihnatíková

Gynekolog

Vojtěšská 237, Kutná Hora
Ordinace PL gynekologa

K paní doktorce chodím 3 roky, dokud se nevyskytl žádný problém, tak byla suprová. Avšak nenašla ani cysty na vaječnících, opakovaně mi ordinovala špatné léky, přestože věděla, že je ze zdravotních důvodů nesmím. Je to možná dobrá doktorka, ale když se objeví závažnější problém, neumí si poradit.

S paní doktorkou Ihnatíkovou jsem velice nespokojená.Naštěstí už navštěvuju jiného gynekologa.Při pravidelných kontrolách mi vždy udělala to stejné vyšetření jako už od 15let.Nikdy nic navíc!Při komplikacích s antikoncepcí jsem skončila ve špitále!A její pozdější odpověd při další kontrole byla to se stává! Další zkušenost byla o dost horší! Při bolestech břicha jsem navštívila pohotovost kde mi zjistily (dnes už vím že nádor) paní doktorka mě poté vyšetřila úplně stejně jako při normální kontrole!!Nechápu! Krev nic!!!Jediná dobrá věc kterou udělala je že mě poslala k jinému gynekologovi! Díky bohu! Dnes už vím že doktora poznáš až když se něco děje.

Bohužel musím se po opakovaných zkušenostech s paní doktorkou přiklonit k těm negativním ohlasům.Paní doktorka na prvý pohled vypadá jako pečlivá lékařka -rychle chodí a rychle dýchá.Ale při problémech si neví rady.Je NAPROSTO NEROZHODNÁ.Nedoporučuji.

Zpočátku jsem si myslela, že se jedná o vzornou lékařku. To však jen do okamžiku, než jsem přišla s nějakým problémem. Po antikoncepci se my objevily křečové žíly, které se zhoršovaly. Paní doktorka mi řekla, že je to genetické a že na to antikoncepce vliv nemá a že mi ji nezmění. Opakovaně jsem trpěla mykózami a vždy mi jen natrhala reklamní lístečky s preparáty, které si mám koupit. Krev mi neodebrala již 10 let. Po poslední preventivní prohlídce jsem od ní odešla, chovala se totiž arogantně, vůbec neoznámila, že mě začíná vyšetřovat a i když jsem měla stále mykózu, řekla, že je vše v pořádku. Myslím, že by chtěla jen samé zdravé pacientky, které si chodí jen pro antikoncepci a s problémy si asi neví rady.

Tento týden jsem se přesvědčila, že to co se povídá o paní doktorce je pravda. Málem mi způsobila těžké komplikace. Nepoznala na jednom z vaječníků cystu. A je zajímavé, že ji jiná paní doktorka hned objevila následující den. Bůh ví, jak by to skončilo později, kdybych nešla hned. Možná bych pak měla problém s otěhotněním. Paní doktorka je možná dobrá, ale myslím si, že když se objeví závažnější problém, neumí si poradit.

Paní doktorka shodou okolností rodila obě moje děti a poprvé to byl z její strany totální debakl, který jsem málem zaplatila životem. Nebýt ostatních lékařů byl by manžel nyní se synem sám. Při druhém porodu, když jsem ji viděla sloužit, mi dokonce řekla, že jsem v porodnici zbytečně. Naštěstí mě její kolega přijal a za pár hodin se narodila dcera. Moje zkušenosti jsou vesměs velice negativní.