MUDr. Františka Ihnatíková

Gynekolog Více

Kutná Hora 1 adresa

Ordinace PL gynekologa
Vojtěšská 237, Kutná Hora

K paní doktorce chodím 3 roky, dokud se nevyskytl žádný problém, tak byla suprová. Avšak nenašla ani cysty na vaječnících, opakovaně mi ordinovala špatné léky, přestože věděla, že je ze zdravotních důvodů nesmím. Je to možná dobrá doktorka, ale když se objeví závažnější problém, neumí si poradit.

S paní doktorkou Ihnatíkovou jsem velice nespokojená.Naštěstí už navštěvuju jiného gynekologa.Při pravidelných kontrolách mi vždy udělala to stejné vyšetření jako už od 15let.Nikdy nic navíc!Při komplikacích s antikoncepcí jsem skončila ve špitále!A její pozdější odpověd při další kontrole byla to se stává! Další zkušenost byla o dost horší! Při bolestech břicha jsem navštívila pohotovost kde mi zjistily (dnes už vím že nádor) paní doktorka mě poté vyšetřila úplně stejně jako při normální kontrole!!Nechápu! Krev nic!!!Jediná dobrá věc kterou udělala je že mě poslala k jinému gynekologovi! Díky bohu! Dnes už vím že doktora poznáš až když se něco děje.

Bohužel musím se po opakovaných zkušenostech s paní doktorkou přiklonit k těm negativním ohlasům.Paní doktorka na prvý pohled vypadá jako pečlivá lékařka -rychle chodí a rychle dýchá.Ale při problémech si neví rady.Je NAPROSTO NEROZHODNÁ.Nedoporučuji.

K p.doktorce chodím již 5 let a zatím jsem spokojena. Jenom by si měla upravit ordinační hodiny - má napsané, že se dělá od 7:00, přičemž se stává zvykem, že se začíná brát až v 8:00 :(

sestrička je úžasná!!!

Chodím k ní už letá.Výborná a rozumí čemu děla.

Zpočátku jsem si myslela, že se jedná o vzornou lékařku. To však jen do okamžiku, než jsem přišla s nějakým problémem. Po antikoncepci se my objevily křečové žíly, které se zhoršovaly. Paní doktorka mi řekla, že je to genetické a že na to antikoncepce vliv nemá a že mi ji nezmění. Opakovaně jsem trpěla mykózami a vždy mi jen natrhala reklamní lístečky s preparáty, které si mám koupit. Krev mi neodebrala již 10 let. Po poslední preventivní prohlídce jsem od ní odešla, chovala se totiž arogantně, vůbec neoznámila, že mě začíná vyšetřovat a i když jsem měla stále mykózu, řekla, že je vše v pořádku. Myslím, že by chtěla jen samé zdravé pacientky, které si chodí jen pro antikoncepci a s problémy si asi neví rady.

Tento týden jsem se přesvědčila, že to co se povídá o paní doktorce je pravda. Málem mi způsobila těžké komplikace. Nepoznala na jednom z vaječníků cystu. A je zajímavé, že ji jiná paní doktorka hned objevila následující den. Bůh ví, jak by to skončilo později, kdybych nešla hned. Možná bych pak měla problém s otěhotněním. Paní doktorka je možná dobrá, ale myslím si, že když se objeví závažnější problém, neumí si poradit.

Paní doktorka je výborný doktor i člověk,chodím k ní již 15 let,při mém prvním těhotenství jsem jen litovala,že se už v Kutnohorské nemocnici nerodí,že ji nemůžu mít u porodu.Sestřičku má také moc milou a hodnou!!!Moje mamka k ní po letech přešla od Zadražilový a říká,že její přístup z lékařského hlediska se vůbec nedá srovnat!!Je to poctivá lékařka.

neni co dodat

K paní doktorce jsem přešla od pani doktorky Zadražilové se kterou mám velmi špatnou zkušenost, jako pani je milá jako doktorka na nic nejenže se na člověka bojí sáhnou a prohlídka je pouze preventivní a ne jako u pani doktorky Ihnatíkové po půl roce, navíc má velmi nepříjemnou, arogantní sestřičku, kterou za sebe nechá uřadovat a rozhodovat což mi příjde absurdní!!! Jsem s paní doktorkou Ihnatíkovou velice spokojená a přesto, že mám nějaké to kilo navíc nenutí mě do hubnutí jen vždy dobře poradí. Ale každý má zkušenost jinou, toto je pouze můj názor.