Odborný lékař oční
Nám. Hrdinů 5, Krnov

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Nemám s ním žádný problém. Každý lékař někdy může pochybit. Je to taky člověk jako mi všichni.

Pan doktor Zedek mě vždy důkladně vyšetřil, byl ochoten poradit a bral zřetel na má předchozí vyšetření a moje předchozí potíže. Rád poradí např. s nákupem brýlí ve smyslu poměru cena/kvalita. Já mám prostě s panem Zedkem jenom ty nejlepší zkušenosti.

Můžu jen doporučit. Mám s p. Zedkem jenom samé dorbé zkušenosti.

k němu bych v životě nešel,dceru mě pořádně nevyšetřil,ale určil jím přesnou diagnozu co se týká duševního stavu,a to že je lehce retardovaná a špatně komunikuje s okolím.Přitom dcera je premiantka 4 ročníku ZŠ,opravdový odborník....

sem člověk napíše hlavně když má negat.zkuš., no já žádnou takovou nemám, p.Dr.Zedek mi vždy dobře určil dioptrie i s cylindrem, když jsem měl zvýšený nitrooční tlak tak mi provedl podrobné vyšetření, a při každé další kontrole na to bere zřetel, takže mohu napsat jen dobré hodnocení.

Když jsem byl menší a stěžoval jsem si že šilhám, bylo mi řečeno že nic nevidí.Teď když jsem velký, šilhám čím dál víc, hlavu mám čímdál víc nabok, no a pan doktor řekne, pokud nevidím dvojmo tak to nemá cenu řešit.Bylo by dobré aby se pan doktor někdy vžil do situace toho pacienta, jak se asi cítí člověk, který každý den jedná s lidmi, chce sbalit nějakou holku a musí pořád odvracet hlavu jiným směrem a raději se straní lidem jako já.Panu doktorovi přeji v životě hodně zmaru.Když na to nemá ať jde k lopatě!

:-))