František Tošovský, gynekolog Dobruška

Gynekolog

Spojovací 1006, Dobruška
Gynekologická ordinace Dobruška

Umístění: Gynekologická ordinace Dobruška Jiný

MUDr František Tošovský je velmi citlivý (lidsky vřelý, vstřícný a trpělivý, spíše tišší). Byli jsme u něj na velkém těhotenském (prvotrimestrálního) screeningu a vždy se nám na plno věnoval, vše ochotně a podrobně vysvětlil a rád odpovídal na všechny naše otázky. Fotografovat i natáčet nechal dle libosti, pomohl s výběrem a tiskem reprezentativních ultrazv. snímků. Ordinace spíše menší a v suterénu rod. domku, ale zato velká čekárna i WC pro pacienty.
Neposílá klienty zbytečně na WC jen pro kvalitnější obraz, vytváří v pacientkách pocit, že je vše v klidu a v pořádku tím, že na ně nespěchá.

Uz budu mit treti dite a vzdy, oba, doktor a sestra, byli velmi ochotny a profesionalni. Muzu pouze doporucovat.

Výborný přístup, vše mi srozumitelně vždy vysvětlí. Velmi milá sestřička. Nemám k němu žádné výhrady.

S MUDr. Fr.Tošovským jsem spokojena. Byla jsem sice u něj asi teprve 6x(je mi 20let), ale ještě jsem nenarazila s ním na žádný problém. Hezké vybavení ordinace i čekárny. Sestra je velice příjemná. Doporučuji!

S lékařem jsem velmi spokojená, nebýt jeho už tu nejsem a to jsem se operaci bránila zuby nehty. Rakovina je děs ale jsem tu a co víc, zdravá. Děkuji moc, pro mě jste Pan doktor.

Pan doktor je pečlivý,poradí a je milý.Sestřička je moc hodná.Doporučuji.

Velmi dobrý doktor, DOPORUČUJI!!!

S panem doktorem jsem spokojená, chodila jsem k němu celé těhotenství. A byl vždy poctivý, důsledný a vstřícný. Na každou otázku odpoví a snaží se i nad rámec povinností. Neschopenku mi sám navrhl, takže nechápu předchozí komentář. Je pravda, že není příliš ukecaný, ale to není na škodu. Navíc má výbornou sestřičku, která je vždy milá, ochotná a chápající. Rozhodně doporučuji.

Pan doktor je super.Jsem u něho už 6 let a nyní mě i provedl mým prvním těhotenstvím.Mám s ním jen ty nejlepší zkušenosti. Ještě se píši jeho ordinační hodiny,nejsem zaregistrovaná,tak je můžu napsat jen sem.
Po: 7:15-11:30 12:30-15:00
St: 7:15-11:30 12:30-16:30
Čt: 7:15-11:30 12:30-15:15
Pá: 7:15-13:00

poznala jsem tři gynekology a musim uznat, ze tento je ze vsech nejlepsi, je prijemny, prijemne prostredi, je pravdou, ze jsem zatim zadny vazny problem nemela, tak nevim, jak by se zachoval, kdyby problem nastal. Zatim jsem spokojená, nová sestřička je super, lepší než ta předchozí:)