Gynekologická ordinace Dobruška
Spojovací 1006, Dobruška

Umístění: Gynekologická ordinace Dobruška Jiný

Pan doktor Tošovský je doktor z velkým D.
S přestávkou ho navštěvuji skoro 16 let a nikdy jsem s ním ani se skvělou sestřičkou neměla sebemenší problém. Profesionál ve svém oboru a můžu jen doporučit.

Umístění: Gynekologická ordinace Dobruška Jiný

MUDr František Tošovský je velmi citlivý (lidsky vřelý, vstřícný a trpělivý, spíše tišší). Byli jsme u něj na velkém těhotenském (prvotrimestrálního) screeningu a vždy se nám na plno věnoval, vše ochotně a podrobně vysvětlil a rád odpovídal na všechny naše otázky. Fotografovat i natáčet nechal dle libosti, pomohl s výběrem a tiskem reprezentativních ultrazv. snímků. Ordinace spíše menší a v suterénu rod. domku, ale zato velká čekárna i WC pro pacienty.
Neposílá klienty zbytečně na WC jen pro kvalitnější obraz, vytváří v pacientkách pocit, že je vše v klidu a v pořádku tím, že na ně nespěchá.

Uz budu mit treti dite a vzdy, oba, doktor a sestra, byli velmi ochotny a profesionalni. Muzu pouze doporucovat.

Výborný přístup, vše mi srozumitelně vždy vysvětlí. Velmi milá sestřička. Nemám k němu žádné výhrady.

S MUDr. Fr.Tošovským jsem spokojena. Byla jsem sice u něj asi teprve 6x(je mi 20let), ale ještě jsem nenarazila s ním na žádný problém. Hezké vybavení ordinace i čekárny. Sestra je velice příjemná. Doporučuji!

Bylo mi 20 let, půl roku po vysazení hormonální antikoncepce se mi vůbec neobjevila menstrulace, místo toho nastaly ukrutné bolesti hlavy, kvůli kterým jsem několikrát skončila na kapačkách. Když jsem s panem doktorem chtěla řešit záhadu, proč menstrulaci nemám, stále mi opakoval, at začnu znovu brát antikoncepci, že se to srovná. Ještě že jsem ho neposlechla. Změnila jsem gynekologa, který mi jako první odebral krev, a z krve se zjistilo, že mám abnormálně zvýšený jeden hormon hypofýzy. Nakonec na MR se potvrdil adenom hypofýzy. Za změnu gynekologa jsem opravdu ráda!!

S lékařem jsem velmi spokojená, nebýt jeho už tu nejsem a to jsem se operaci bránila zuby nehty. Rakovina je děs ale jsem tu a co víc, zdravá. Děkuji moc, pro mě jste Pan doktor.

Pan doktor je pečlivý,poradí a je milý.Sestřička je moc hodná.Doporučuji.

Velmi dobrý doktor, DOPORUČUJI!!!

S panem doktorem jsem spokojená, chodila jsem k němu celé těhotenství. A byl vždy poctivý, důsledný a vstřícný. Na každou otázku odpoví a snaží se i nad rámec povinností. Neschopenku mi sám navrhl, takže nechápu předchozí komentář. Je pravda, že není příliš ukecaný, ale to není na škodu. Navíc má výbornou sestřičku, která je vždy milá, ochotná a chápající. Rozhodně doporučuji.