MUDr. František Tománek

Zubař Více

Velký Týnec 1 adresa

Praktický zubní lékař

Dříve soukromá zubní praxe v Bystřici pod Hostýnem, od roku 2017 ve Velkém Týnci u Olomouce.

• Lékařská fakulta Univerzity Palackého O...

Umístění: Praktický zubní lékař Jiný

Málokdo chodí k zubaři s úsměvem na rtech. Ale k panu doktorovi Tománkovi chodím s úsměvem, se kterým též odcházím. No není to super vizitka jeho přístupu k pacientům a jeho práce?

Umístění: Praktický zubní lékař zubní vyšetření

Profesionální přístup, skvělá atmosféra v ordinaci. Za panem doktorem jezdím už od jeho otevření ordinace v Bystřici pod Hostýnem. Lepšího pana zubaře nenajdu.

Umístění: Praktický zubní lékař

Nejlepší pan zubař, vždy vás vítá s úsměvem, je moc příjemný, skvělý přístup, vše co dělá vám vysvětlí a poradí jak se správně o zuby starat, např jsky kartáček, zubní nit.. a je úžasný i k dětem. Žádné čekání v ordinaci je velké plus.

Umístění: Praktický zubní lékař bolestivý zoubek:-)

Po dnešní (mimořádné)návštěvě pana doktora Tománka musím říct, že jsem nadmíru spokojen s profesionálním a lidským přístupem k pacientovi. Lepšího zubaře jsem v životě nepoznal,prostě odborník na slovo vzatý, kéž by takových bylo víc. Pane doktore děkuji moc:-) Ladislav K.

Umístění: Praktický zubní lékař Akutní potíže

V rámci naší návštěvy prarodičů jsem dnes musela akutně vyhledat s dcerou stomatologa. To bývá psychicky náročné i když jdeme jen na prevenci, natož když jdeme s potížemi. Přestože pan doktor není naším ošetřujícím lékařem, byly jsme velmi mile přijaty. Pan doktor se ukázal jako velmi sympatický profesionál s pochopením pro dětské strachy. Ordinaci jsme opouštěly obě s úsměvem. Děkujeme moc.

Pan doktor Tománek je nejlepší zubař, jakého jsem za svůj život poznal. Usměvavý a příjemný odborník s lidským přístupem. Dříve jsem měl ze zubařů strach, teď k němu do ordinace chodím v klidu a s radostí!

Maximální spokojenost. Zřejmě nejlepší zubař, ke kterému se může člověk v těchto končinách dostat :). 5* hovoří za vše.

Je fakt nejlepší

kapacita, lidský přístup, profesionálita ve svém oboru. Hned jakmile přijnu do jeho ordinace, ihned se usmívá. Při práci ve všem informuje, o postupu, radách. Při bolesti je ohleduplný a chápavý. Zatím jsem nepoznal žádnou jinou konkurenci k tomuto lékaři.

Nejen po stránce odborné, ale i po stránce lidské naprosto perfektní lékař