Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Pana doktora mohu doporučit, je to zkušený praktik, vždy nás ochotně přijal mimo ordinační hodiny i v neděli a to zcela bez poplatku. Navíc má mírné, skoro režijní ceny, pokud tedy porovnám s Prahou. Jsme z Prahy a na Vacovsko dojíždíme na chatu a pokud to jde, všechna ošetření našich zvířat přenecháváme panu doktoru Roučkovi. Není to jen kvůli ceně, ale zejména kvůli jeho zkušenostem a poctivém přístupu. V Praze je na každém kroku navoněná rádobyluxusní klinika a mnoha přístroji, ale ordinují zde často mladí a nezkušení doktoři, kteří udělají spoustu drahých vyšetření, nasadí ještě dražší léky, ale efekt je nulový, protože nemají ony zkušenosti a navíc se střídají jak na běžícím pásu, takže je prakticky nemožné, aby celou dobu nemoci zvíře ošetřoval jeden lékař, který by byl za vše tím pádem zodpovědný. Přesně taková praxe, jako má dr. Roučka a syn, je prototypem správné a komplexní veterinární péče, která mi v Praze např. chybí.

Pana doktora velmi doporučuji, vždy je ochotný zvířátku odborně a citlivě pomoci. Nikdy jsem s ním neměla problém. Zkušený lékař.