Pod Juliskou 1805/4, Praha 6, Praha
Ortoped, sportovní traumatolog

Jsem odborným lékařem v oboru ortopedie a sportovní traumatologie. Více než 20 let se aktivně věnuji operativě pohybového aparátu, především končetino...

• Bolest kolene

Ortopedická chirurgie

Ortopedické konzultace

Vyšetření pohybového aparátu

ORP CENTRUM s.r.o.

Umístění: jiné místo operace kolena

Pan Picek mi operoval koleno, přední vaz a nakonec i menisky. Jsem mu neskonale vděčná za to, že mi dal koleno do pořádku. Vyslechne vás, poradí, zajímá se o váš stav jako správný lékař...a to, že si při objednání počkám hodinu, někdy dvě mi opravdu nevadí. Vím, že půjdu do ordinace k absolutnímu profesionálovi ve svém oboru....a taky je to o tom jako pacient poslouchat a opravdu cvičit ( tuhle větu píšu speciálně těm co si jen stěžují a nic se sebou nedělají :-)
Pana doktora doporučuji všemi deseti!!!!!

Mudr Frant. Picek je vynikající člověk a lékař !!!! Děkuji za bezproblémovou operaci kyčle a průběžnou léčbu !! Je velice vyhledávaný i mými známými. Vždy s ochotou všechny zaléčí. Mám k němu důvěru.

Pan doktor mne sice neoperoval, ale udivil svým profesionálním a lidským přístupem a širokými vědomostmi v oboru. Má velkou snahu člověku pomoci, je empatický. Mohu vřele doporučit všem.

Val

Vstřícný, objektivní, profesionál! Chtěl bych napsat nedoporučuji, abych dlouho nevysedával v čekárně. To by však nebylo korektní...

souhlasím se všemi předcházejícími názory na pana doktora, toto by si měli přečíst i mnozí jeho kolegové

Svědomitý lékař, vždy ochotně pomůže, projevuje zájem, nezlehčuje příznaky. Díky za pomoc mně i celé mojí rodině a všem mým známým.

Odborná péče, vysoce odborně provedený operativní zákrok, moderní i alternativní metody léčby, opravdový zájem o pacienta a empatické diskuse o jeho problémech.

Nejlepší lékař jakého znám.......vážně!!!!!!

Velmi příjemný, odborně erudovaný, schopný pomoci i v komplikovaných případech, se širokými znalostmi z více oborů, na pacientovi mu záleží, je to opravdu poctivý lékař v tom nejlepším slova smyslu. Mé dceři provedl náročnou rekonstrukci všech nártních kůstek po tříštivé zlomenině.

Toto hodnocení patří k předešlému komentáři.

6 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den,
    chtěla bych se zeptat zda je vhodná nějaká rehabilitace kolene po aplikaci krevní plazmy./ 2,5 ml Tropocell. Jsem po ASKL kolena a punkci Bakerovy cysty 24.8. Po operaci mi ale bylo sděleno, že žádný problém s meniskem nemám, ale že se jedná o těžkou artrózu.
    Nevím zda koleno nějak rehabilitovat nebo co dál. Děkuji za odpověd Martina

Dobrý den,
    po ASK kolene s dg. pokročilé arthrozy je rehabilitace vhodná v každém případě, nezátěžové cvičeni, magnetoterapie, postupné posilování kolenních a hlubokých stabilizátorů.
    Hezká den
    MUDr. František Picek | Ortoped, sportovní traumatolog

MUDr. František Picek

• Dobrý den,prosím vás,pořád mě píchá v kolenou,od ortopeda jsem dostala 2x prášky Ketonal,stejně nepomohly a na ultrazvuku nic nenašel,jen že mám o kousek posunutou chrupavku,na jednom koleni...mám zkusit jiného ortopeda,nebo jiné vyšetření?Děkuji

Dobrý den, bohužel nelze takto písemně objektivně posoudit Vaše obtíže. Ideální je konzultovat problém přímo v mé ordinaci, kde se na Vás rád podívám a pokusíme se stanovit další průběh léčby. Objednat se můžete na recepci ORP Centra. Děkuji a přeji hezký den.

MUDr. František Picek

• Bolest kolene
  • Bolest ramene
  • Endoprotéza

Ukončené školy

• 1. lékařská fakulta Univerzity Karlovy, Praha

• ortopedie

Stáže

• Kurz teorie a operace s využitím náhrad kloubních ploch kolagenovým implantátem – prof. Schneider, Mnichov, Německo
  • Kurz lékaře FIFA
  • Kurz advanced Diagnostika a operace femoropatelárního kloubu , Univerzita Innsbruck, Sportklinik, Rakousko
Zobrazit více

Znalost jazyků