Pod Juliskou 1805/4, Praha 6, Praha
Ortoped, sportovní traumatolog

Jsem odborným lékařem v oboru ortopedie a sportovní traumatologie. Více než 20 let se aktivně věnuji operativě pohybového aparátu, především končetino...

• Bolest kolene

Ortopedická chirurgie

Ortopedické konzultace

Vyšetření pohybového aparátu

Umístění: Ortoped, sportovní traumatolog

Pan doktor je odborník. Nicméně při léčbě postupuje tak, aby pacient v jeho soukromé praxi zaplatil co nejvíce. Preferuje tedy především placené procedury a následné kontroly (také placené). Ale naprosto nedodržuje časy objednání pacientů. Domnívám se, že u placené návštěvy (1 300 Kč za jednu návštěvu) by pacient čekat neměl. Léčbu jsem nedokončila, při poslední návštěvě jsem odešla po 30 minutách čekání.

U pana doktora jsem byl na operaci kolene, artroskopie, půl roku po operaci koleno stále občas bolí, nemohu posoudit do jaké míry je to opotřebením mé tělesné schránky, nebo umem pana doktora. Co je ovšem nepříjemné, je dlouhé čekání v ordinaci na kontrolu, přestože jste objednáni na daný čas, hodina sem, hodina tam. Ovšem pokud jste VIP host pana doktora, pak nečekáte. Přeji všem hodně zdraví.

Velice dobrý lékař, svědomitý, přijemný, doporučuji. Z ortopedů co jsem poznala, je nejlepší.
Díky jemu chodím a nemám problémy. Vyléčil mi ošklivě zraněné koleno. Dokázal napravit i chybu lékaře z pohotovosti. Léčbu bral sportovně, zprvu jsem měla obavy, ale s odstupem času byly zbytečné. Měl naprostou pravdu. Přijemné prostředí ordinace, přijemné sestřičky, nečekáte v přeplněné čekárně. Když přijdete v domluvený čas, nestačíte si ani odložit.
Je možnost masáží a cvičení, vše je dostupné na patře, klidné prostředí. Doporučuji.

6 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den,
    chtěla bych se zeptat zda je vhodná nějaká rehabilitace kolene po aplikaci krevní plazmy./ 2,5 ml Tropocell. Jsem po ASKL kolena a punkci Bakerovy cysty 24.8. Po operaci mi ale bylo sděleno, že žádný problém s meniskem nemám, ale že se jedná o těžkou artrózu.
    Nevím zda koleno nějak rehabilitovat nebo co dál. Děkuji za odpověd Martina

Dobrý den,
    po ASK kolene s dg. pokročilé arthrozy je rehabilitace vhodná v každém případě, nezátěžové cvičeni, magnetoterapie, postupné posilování kolenních a hlubokých stabilizátorů.
    Hezká den
    MUDr. František Picek | Ortoped, sportovní traumatolog

MUDr. František Picek

• Dobrý den,prosím vás,pořád mě píchá v kolenou,od ortopeda jsem dostala 2x prášky Ketonal,stejně nepomohly a na ultrazvuku nic nenašel,jen že mám o kousek posunutou chrupavku,na jednom koleni...mám zkusit jiného ortopeda,nebo jiné vyšetření?Děkuji

Dobrý den, bohužel nelze takto písemně objektivně posoudit Vaše obtíže. Ideální je konzultovat problém přímo v mé ordinaci, kde se na Vás rád podívám a pokusíme se stanovit další průběh léčby. Objednat se můžete na recepci ORP Centra. Děkuji a přeji hezký den.

MUDr. František Picek

• Bolest kolene
  • Bolest ramene
  • Endoprotéza

Ukončené školy

• 1. lékařská fakulta Univerzity Karlovy, Praha

• ortopedie

Stáže

• Kurz teorie a operace s využitím náhrad kloubních ploch kolagenovým implantátem – prof. Schneider, Mnichov, Německo
  • Kurz lékaře FIFA
  • Kurz advanced Diagnostika a operace femoropatelárního kloubu , Univerzita Innsbruck, Sportklinik, Rakousko
Zobrazit více

Znalost jazyků