Odhadovaná doba odpovědi:

Hotovost, Kreditní karta, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami

Národní 981/17, Praha

Ortoped, sportovní traumatolog

Poliklinika pod Marjánkou

Jsem odborným lékařem v oboru ortopedie a sportovní traumatologie. Více než 20 let se aktivně věnuji operativě pohybového aparátu, především končetino...

Ukončené školy

• 1. lékařská fakulta Univerzity Karlovy, Praha

• ortopedie

Stáže

• Kurz teorie a operace s využitím náhrad kloubních ploch kolagenovým implantátem – prof. Schneider, Mnichov, Německo
  • Kurz lékaře FIFA
  • Kurz advanced Diagnostika a operace femoropatelárního kloubu , Univerzita Innsbruck, Sportklinik, Rakousko
Zobrazit více

Filmy

Znalost jazyků

• Angličtina,
  • Němčina,
  • Ruština

Účty sociálních médií

Umístění: Poliklinika pod Marjánkou artroskopie

Pan doktor je odborník ve svém oboru! Nejlepší přistup, léčba, operace, pooperační péče a i následná. Naprosto doporučují, většího odborníka nenajdete :)
Kéž by bylo více takových lékařů :)

Umístění: Ortoped, sportovní traumatolog diagnostické vyšetření

Pan doktor je velmi empatický,ochotný,odborník,vše při výkonu vysvětlí-u mě to byla nanoskopie, velmi mu i jeho kolektivu děkuji,,

Umístění: ORP CENTRUM s.r.o. artroskopická rekonstrukce vazů

Pan Doktor je opravdu specialista na slovo vzaty - byl jsem u neho na menisektomii a plastice ACL, step z patelly (pokud si to pamatuji presne, haha). Po operaci menisku - normalni rekonvalescene, po operaci ACL - delsi rekonvalescence ale s tim, ze ted vim, ze to "cekani" stalo za to a operovane koleno je "silnejsi" nez koleno zdrave, neoperovane. Pristup super, operace ACL probehla pod epiduralni anestezii - moc jsme pritom nepokecali ale alespon jsem vsechno na vlastni oci videl. Za mne super doktor, za jehoz navstevu si sice priplatite ale dostanete profesionalni peci.

Umístění: Poliklinika pod Marjánkou diagnostické vyšetření

Rád bych tímto pochválil odbornost a vstřícnost pana Doktora Picka. Jeho jednání s pacienty je pro mne vždy plné snahy o pomoct a zájem včetně profesionality. To platí i pro jeho sestřičku s ,kterou tvoří dokonalý tým a je radost s nimi jednat . Jsem velice rád, že stále existují místa jako jejich ordinace kde se člověk cítí, že o něj pečuje někdo komu na tom záleží. S díky R.Benda

Umístění: jiné místo operace kolena

Pan Picek mi operoval koleno, přední vaz a nakonec i menisky. Jsem mu neskonale vděčná za to, že mi dal koleno do pořádku. Vyslechne vás, poradí, zajímá se o váš stav jako správný lékař...a to, že si při objednání počkám hodinu, někdy dvě mi opravdu nevadí. Vím, že půjdu do ordinace k absolutnímu profesionálovi ve svém oboru....a taky je to o tom jako pacient poslouchat a opravdu cvičit ( tuhle větu píšu speciálně těm co si jen stěžují a nic se sebou nedělají :-)
Pana doktora doporučuji všemi deseti!!!!!

Umístění: Ortoped, sportovní traumatolog

Pan doktor je odborník. Nicméně při léčbě postupuje tak, aby pacient v jeho soukromé praxi zaplatil co nejvíce. Preferuje tedy především placené procedury a následné kontroly (také placené). Ale naprosto nedodržuje časy objednání pacientů. Domnívám se, že u placené návštěvy (1 300 Kč za jednu návštěvu) by pacient čekat neměl. Léčbu jsem nedokončila, při poslední návštěvě jsem odešla po 30 minutách čekání.

Mudr Frant. Picek je vynikající člověk a lékař !!!! Děkuji za bezproblémovou operaci kyčle a průběžnou léčbu !! Je velice vyhledávaný i mými známými. Vždy s ochotou všechny zaléčí. Mám k němu důvěru.

V soukrome ordinaci 1.5 roku leci bolestive koleno stale mi rikal ze to prejde. Za nastevu vybral zatim 3000kc. Vysledek je ze koleno stale boli. Wast of time and money.

Pan doktor mne sice neoperoval, ale udivil svým profesionálním a lidským přístupem a širokými vědomostmi v oboru. Má velkou snahu člověku pomoci, je empatický. Mohu vřele doporučit všem.

Val

Vstřícný, objektivní, profesionál! Chtěl bych napsat nedoporučuji, abych dlouho nevysedával v čekárně. To by však nebylo korektní...

6 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

chtěla bych se zeptat zda je vhodná nějaká rehabilitace kolene po aplikaci krevní plazmy./ 2,5 ml Tropocell. Jsem po ASKL kolena a punkci Bakerovy cysty 24.8. Po operaci mi ale bylo sděleno, že žádný problém s meniskem nemám, ale že se jedná o těžkou artrózu.
Nevím zda koleno nějak rehabilitovat nebo co dál. Děkuji za odpověd Martina

po ASK kolene s dg. pokročilé arthrozy je rehabilitace vhodná v každém případě, nezátěžové cvičeni, magnetoterapie, postupné posilování kolenních a hlubokých stabilizátorů.
Hezká den
MUDr. František Picek | Ortoped, sportovní traumatolog

MUDr. František Picek

Dobrý den,prosím vás,pořád mě píchá v kolenou,od ortopeda jsem dostala 2x prášky Ketonal,stejně nepomohly a na ultrazvuku nic nenašel,jen že mám o kousek posunutou chrupavku,na jednom koleni...mám zkusit jiného ortopeda,nebo jiné vyšetření?Děkuji

Dobrý den, bohužel nelze takto písemně objektivně posoudit Vaše obtíže. Ideální je konzultovat problém přímo v mé ordinaci, kde se na Vás rád podívám a pokusíme se stanovit další průběh léčby. Objednat se můžete na recepci ORP Centra. Děkuji a přeji hezký den.

MUDr. František Picek