Zámecká 454, Ždánice
Praktický zubní lékař

Všeobecná zdravotní pojišťovna

U nádraží 444, Ždánice
Praktický zubní lékař

nejlepší zubař kterýho znám...nikdy nebyl problém objednat se na sobotu, nebi neděli..vždy vyšel vstříc a ještě mě při práci zkoušel z latiny..:D

pan mikliš je nejlepši pekkny přistup k pacientovi velmi ochotny.
vždy vysvetli co bude delat skvele odvedena profesionalni prace je citlivy a hodny.všem doporučuji takovch je malo

Pan doktor je užasný zubař.Jeho péče je opravdu skvělá. Chodíme k němu cela rodina a všichni jsme maximálně spokojeni. Děkujem pane doktore.

Doporučuji už jen z toho důvodu, že k němu dojíždím 380 km daleko. Opravdu kvalitní zubař ve všech ohledech.

Vstřícný s termíny i se způsobem ošetření.

Výborný zubař celé naší rodiny.
Jsme moc spokojení i naše děti.

Opravdu výborný zubař

Na pana doktora jen samou chválu...

za sebe doporučuji

opravdu si vyhraje jeden zub dělá třeba na víckrát ale pořádně zatím mi nevypadla ani jedna plomba a s přeléčenými zuby nemám problém

Franta je dobrý zubař, pozorný a ochotný. Pacienta nikdy zbytečně netrápí, dělá soboty, neděle, kdo jiný by to dělal...??
Když mě jednou rozbolel šíleným způsobem v pátek odpoledne zub, byl ochotný na mě do šesti večer počkat v ordinaci,než dojedu do Ždánic, prohlédl mě, poslal do Kyjova na rentgen a ještě ten večer mi trhal osmičku. Odcházela jsem po devaté večer...Franto, díky!