Ctiradova 10, Praha 4 , Praha

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Hotovost, + 1 Více

Hypnoterapie (1 hodina) • od 2 000 kč

Psychiatrické vyšetření - cílené (1 hodina) • od 2 000 kč

Psychiatrické vyšetření - komplexní (2 hodiny) • od 4 000 kč +3 Více

Psychiatrické vyšetření - kontrolní (20 - 30 min. dle potřeby) • od 1 000 kč

Psychoterapeutická konzultace (1 hodina) • od 2 000 kč

Párová či rodinná konzultace (1 hodina) • od 2 000 kč

Zobrazit ostatní psychiatrů v okolí

Psychoterapeutická klinika HERMÉS Group, s.r.o., Ctiradova 10, Praha 4 - Nusle prim. MUDr. František Matuška vedoucí lékař kliniky, psychiatr, psych...

Hypnoterapie (1 hodina)

od 2 000 kč

Psychiatrické vyšetření - cílené (1 hodina)

od 2 000 kč

Psychiatrické vyšetření - komplexní (2 hodiny)

od 4 000 kč

Psychiatrické vyšetření - kontrolní (20 - 30 min. dle potřeby)

od 1 000 kč

Psychoterapeutická konzultace (1 hodina)

od 2 000 kč

Párová či rodinná konzultace (1 hodina)

od 2 000 kč

Umístění: Psychoterapeutická klinika HERMÉS Group, s.r.o. Praha - psychiatrická a psychoterapeutická ambulance psychiatrické konzultace

K panu doktoru Matuškovi dochazím rok. Je to v současnosti můj ošetřujíci psychiatr. Na psychoterapeutické konzultace k panu doktorovi nechodím, (nejsou hrazeny pojišťovnou.)
Pan doktor ve mně od začátku vzbuzuje důvěru, je to bodrý mužský, který jedná narovinu. Kdo od lékaře potřebuje přímou a férovou komunikaci, tomu bude pan doktor nejspíš vyhovovat. Na některých léčebných metodách se s panem doktorem úplně neshodneme, to se týká toho, že pan doktor není zastánce dlouhodobé stacionární léčby, kdežto já ano. (Tento měsíc jsem dokončila svou devíti měsíční léčbu v psychoterapeutickém denním stacionáři.) To ale nijak nebrání tomu, že se s panem doktorem vzájemně respektujeme. Pan doktor aktivně naslouchá, když mluvím a nezdráhá se říct své postřehy. K panu doktoru chodím ráda.

Pana dktora si velice vážím.Můj syn je v jeho péči 15 let a udělal pro něho maximum.Má lidský přístup

Chodila jsem k panu Matuškovi na individuální i manželskou psychoterapii a můzu o něm napsat jen to nejlepší!!! Pan doktor se nám vždy plně věnoval, dobře poradil, byl k nám milý. Pan doktor vyniká i smyslem pro humor. Vůbec se mi nelíbi, že o panu Matuškovi někteří tak špatně píší, těmto kritikám já nevěřím, k nám se pan doktor choval vždy velmi pěkně a také na Ondřejově má velmi dobrou pověst! Petra Venturová

Mám s panem doktorem jen tynejlepší zkušenosti! Je milý, vysoce inteligentní, pozitivně smýšlející, své práci rozumí, také je skromný, laskavý, má široký rozhled a vyniká smyslem pro humor. Tohoto lékaře mohu jen doporučit!!!

Léčím se u něho 7 let, dostal mě z hrozných stavů, perfektně odhadl stav a dal vždy vyhovující léky. Je to jeden z mála psychiatrů, se kterým se dá rozumně mluvit, poslouchá a když něco řekne, tak to sedí.

Pomohlo mi, že mne vyposlechl, pak jsem čekal radu, ale namísto ní mne doktor přivedl k mým vlastním nápadům na to, co se sebou mám dělat, aby mi bylo lépe. A nyní už mi opravdu lépe je.

14 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Partnerovi je 50 mě 39. Má takový vztah budouctnost?

Řekl bych, že záleží víc na tom, co budete s partnerem v rámci vztahu a pro vztah dělat, než na věkovém rozdílu. FM

Prim. MUDr. František Matuška

• Dobrý den,
    chtěla bych se zeptat, jestli je možné, aby se mnou na konzultaci u psychiatra byl kamarád. Jsem zletilá, ale mám určitý blok a při jeho přítomnosti by to bylo nejspíše produktivnější. On s tím souhlasí, existují ale nějaká omezení?

děkuji

Potvrzuji stanovisko kolegy Pavlovskeho. Dr. Matuška