8. pěšího pluku 85, Frýdek-Místek
Stavovská s.r.o., Poliklinika Místek (mapa)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

vůídný,lidský přístup,s perfektní diagnozou...

Tohoto lékaře znám již řadu let.Jeho přístup po profesionální stránce je bezvadný.Po stránce lidské a osobní také.Pan doktor má navíc i smysl pro humor.Podle mě to je jeden z nejlepších lékařů se kterými jsem přišel do kontaktu.

Pan doktor sice zvláště mluví,ale myslím,že své profesi rozumí.Byla jsem u něj několikrát i dokonce mám od něj jizvu a můžu říct,že velice pěknou.Umí léčit a určitě se dá s ním i mluvit. Je to dobrý doktor a k jeho věku má i pevou ruku.

Mám od něj docela povedenou jizvu, vcelku lidsky mluví s pacientem a dá se s ním domluvit, nicméně dojem z něj, jeho projevu a jeho ordinace mi chvílemi připomínal výjev z reklamy "najdeme vám lepšího". Taky myslím, že organizace v ordinaci je docela šílená, komunikace sester s pacienty je spíš na baterky, a o objednávání radši ani nemluvím, protože normální člověk se leda rozčílí. Při čekání v řádu hodin si pacienti krátí čas společným nadáváním. Ovšem zase když se ozvete, dostane vám od personálu aspoň omluvy. Takže kdo jde čistě po operačních výsledcích, směle sem, kdo je časově vytížen nebo chce být spokojen se vším všudy, nohy na ramena. Pozn., ordinace má společnou čekárnu s rentgenem, takže ty hodiny si odčekáte v infekčním prostředí spolu s lidmi s podezřením na zápal plic apod., v období chřipkové epidemie fakt super.

Úžásný člověk a lékař , velice dobré zkušenosti , všem doporučují !!!!

Výborný doktor!!!

Pan doktor,je velmi citlivý,a milý,bere v potaz i cítění pacientů,což málokterý doktor!!!!

C

velmi příjemný a ochotný lékař, měla jsem tu čest na poliklinice v Místku,doporučuji všem.

vůídný,lidský přístup,s perfektní diagnozou...

Úžásný člověk a lékař , velice dobré zkušenosti , všem doporučují !!!!

Výborný doktor!!!

C