Chomutov

Příjemný,zkušený,zajímá se o pacienta,strašně nechci aby odešel do duchodu,,dokáže překonat své zdravotní potíže a věnovat se plně pacientovi.Pane doktore, VÁM DÍKY ,,´též VAŠÍ sestře,vím o čem mluvím. vděčná pacientka

Je to velice příjemný a kvalitní lékař. I objednávací ordinační hodiny pomohly k tomu, že není čekárna beznadějně plná a pacienti nemusí čekat hodiny. Pan doktor je člověk na ochotný a podle mě na svém místě. Nesmím zapomenout na jeho sestřičku Janu, která je velmi ochotná a příjemná. Klímová Jarmila

Je to praktický lékař, kterému není lhostejné poruchy zdraví svých pacientů

Velmi dobrý pečlivý příjemný odborník

Moudrý, lidský, odpovědný, odborně na výši, dokáže pomoci.

pan doktor me zbytecne neposila po ruznych vysetreni,ale zatim vzdy mi sam nasel a odstranil problem,ktery me trapil
Mimo to ma velice dobry pristup k pacientum

Velmi pečlivý lékař,po odborné stránce na vysoké úrovni,velmi dobrý vztah k pacientům.Nejlepší z praktických lékařů,které znám./určitě na středisku Písečná/.

O

Mně pan doktor připadá jako solidní ohleduplný.jsem sním velice spokojená.onehdá mně vzal aniž nemusel měl po pracovní době.měla jsem angínu.tak jsem nemusela na pohotovost.O lidi se zajímá se všim všudy.SAMA ZA SEBE MU DÁVÁM VELKOU 1.

nejlepší

Vstřícný k pacientovi, lidský a přitom odborný přístup. Stále pracuje na své odbornosti a proto je u nás oblíbený a hlavně mu plně důvěřujeme.