Chomutov

Pan Doktor Durica ma hodne pacientu a proto nikoho neposila na radna vysetreni ke specialistum, protoze na to nema tzv. finance. Jeho odpovedi je vzdy to nepotrebujete nebo to nic neni. Moje matka k nemu chodila s bolestmi zad roky a vzdy ji odbil. Az mi jednoho dne dosla trpelivost a vzala jsem matku na magnetickou rezonanci pres jineho lekare, kde se ukazalo, ze ma 5 plotynek vyhozenych. To najednou Dr. Durica mel obavy, ze neco zanedbal a zacal se starat. Nyni jsem opet u neho chtela vysetreni nebot mame v rodine nejakou genetickou poruchu a na vysetreni mam narok, ale Dr. Durica opet odmitl, tak jsem sla k jinemu lekari a nebyl problem. Pan Dr. Durica neni dobry lekar..... Mel by si brat mene pacientu a starat se o ne jako spravny lekar, a ne hrabat body, aby mel co nejvic penez a pak nikoho nemohl nikam poslat nebot mu nestaci fiannce. To je velmi spatny pristup.

Pro mne je tento doktor takový zbytečný. Jediné, s čím mi pomůže je chřipka či nachlazení. Jinak nějaké odborné vyšetření neexistuje. Prostě mě nebere vážně. Na bolesti zad, kterými trpím od dětství a již na základce mi učitelé tvrdili, že mám skoliozu, mi poradil pouze ať dělám lehy sedy, nikdy mě neposlal na rentgen, ani rehabilitaci, nic. Když jsem ho žádal o doporučení na psychologa, protože mám deprese a sebevražedné myšlenky, pouze mi řekl, že každý má nějaký starosti, tak co. Fakt nevím....

Š

k panu doktoru chodil muj otec a pak ja , otec byl spokojen ale ja tedy ne nehledě na příšerné čekací doby v čekárně a posléze při přijetí me jeste dalsí dva důchodci předbehnou a jsou tam hodinu s tim že si ¨jdou jen pro recept tak to pardon,
a po kvalitě pana doktora teda taky žádná sláva je to takový samoléčitel a žádnému odborníkovi vás nepošle.NEDOPORUČUJI