Příjemný,zkušený,zajímá se o pacienta,strašně nechci aby odešel do duchodu,,dokáže překonat své zdravotní potíže a věnovat se plně pacientovi.Pane doktore, VÁM DÍKY ,,´též VAŠÍ sestře,vím o čem mluvím. vděčná pacientka

Pan Doktor Durica ma hodne pacientu a proto nikoho neposila na radna vysetreni ke specialistum, protoze na to nema tzv. finance. Jeho odpovedi je vzdy to nepotrebujete nebo to nic neni. Moje matka k nemu chodila s bolestmi zad roky a vzdy ji odbil. Az mi jednoho dne dosla trpelivost a vzala jsem matku na magnetickou rezonanci pres jineho lekare, kde se ukazalo, ze ma 5 plotynek vyhozenych. To najednou Dr. Durica mel obavy, ze neco zanedbal a zacal se starat. Nyni jsem opet u neho chtela vysetreni nebot mame v rodine nejakou genetickou poruchu a na vysetreni mam narok, ale Dr. Durica opet odmitl, tak jsem sla k jinemu lekari a nebyl problem. Pan Dr. Durica neni dobry lekar..... Mel by si brat mene pacientu a starat se o ne jako spravny lekar, a ne hrabat body, aby mel co nejvic penez a pak nikoho nemohl nikam poslat nebot mu nestaci fiannce. To je velmi spatny pristup.

NEDAVNO JSEM VOLALA SESTRE DO ORDINACE NEBYLO MI DOBRE BOLELO U SRDICKA A PALILA ME LEVA RUKA TA MI REKL AT PRIJDU PO HODINE A CTVRT CEKANI V CEKARNE JSEM TO VZDALA A KDYZ JSEM SE OZVAL TAK SESTRICKA ZACLA NA ME KRICET ZE JI TO NEZAJIMA ZE NEJDRIV OBJEDNANI A PAK OSTATNI NEZAJIMALO JI JAK MI JE.DOKTOR VYNIKAJICI ALE SESTRA HOROR CHODIM TAM OD 18LET ALE CO JE TAM TEDKON HRUZA

Velmi dobrý lékař s lidským přístupem. Už jen tím, že ,,sedí v ordinaci a vykecává s pacienty" léčí. Skvělý praktik a jeho sestřička má velmi dobrý přehled o všech registrovaných.

Je to velice příjemný a kvalitní lékař. I objednávací ordinační hodiny pomohly k tomu, že není čekárna beznadějně plná a pacienti nemusí čekat hodiny. Pan doktor je člověk na ochotný a podle mě na svém místě. Nesmím zapomenout na jeho sestřičku Janu, která je velmi ochotná a příjemná. Klímová Jarmila

Je to praktický lékař, kterému není lhostejné poruchy zdraví svých pacientů

Plná čekárna a dlouhé čekání je také proto, že pan doktor dlouze hledá v počítači, s některými pacienty se vybavuje, lépe řečeno nechá některé pacienty se vykecat.Skoro pokaždé mi připadá, že si myslí, že simuluju. Například, když mi léčba bolesti zad za týden nepomohla řekl, ať si to jdu rozhýbat do práce. Když to není bezpodmínečně nutné, tak k němu nejdu.

Velmi dobrý pečlivý příjemný odborník

Pro mne je tento doktor takový zbytečný. Jediné, s čím mi pomůže je chřipka či nachlazení. Jinak nějaké odborné vyšetření neexistuje. Prostě mě nebere vážně. Na bolesti zad, kterými trpím od dětství a již na základce mi učitelé tvrdili, že mám skoliozu, mi poradil pouze ať dělám lehy sedy, nikdy mě neposlal na rentgen, ani rehabilitaci, nic. Když jsem ho žádal o doporučení na psychologa, protože mám deprese a sebevražedné myšlenky, pouze mi řekl, že každý má nějaký starosti, tak co. Fakt nevím....

Moudrý, lidský, odpovědný, odborně na výši, dokáže pomoci.