Na rozvodí 1540/9, Praha

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

MVDr. Fr. Břeně znám 40 let jako svého souseda, který je vždy slušný, pracovitý, 100% se věnuje svému oboru a je vždy o krok napřed před ostatními. Jiného zvěrolékaře bych rozhodně nehledal. Diky za tvoje profesionální služby Fando!
Fanda Vyskočil

Umístění: Ordinace Jiný

Úžasný pan doktor, se vším poradí a netahá z lidí zbytečně peníze, což se na veterině jen tak nevidí :-)

Umístění: Ordinace Jiný

Nejlepší a nejsympatičtější veterinář, kterého jsme kdy potkali. Umi dobře poradit, je lidský a hlavně se zvířaty si rozumí, i když nejsou úplně dobře vychovaná :-) a má k nim svělý přístup.

Umístění: Ordinace Jiný

Skvělý pan veterinář. Chodili jsme k němu 4 roky s králíčkem. Před tím jsme zkusili i jiné veterináře, ale na pana doktora Břeně nikdo neměl. Pan doktor je velmi milý a chodíme k němu rádi. Veterináři s lidským přístupem a péčí o zvířátka. Vždy provedl vyšetření pečlivě a dělal vše co bylo v jejich silách, aby zvířátku pomohli. Děkuji že je v Praze ještě veterinář, který bere zvíře jako živou bytost a ne jen prostředek k rýžování peněz.
Veronika J.

Umístění: Ordinace Jiný

K panu doktorovi chodím už asi 25 let a nikdy jsem nebyla z jeho přístupu a zásahu zklamaná. Nyní k němu chodíme již se 4mi psy a víme, že mají tu nejlepší péči. Kdykoliv se objevil nějaký problém, dokázal pomoci, poradit, narovinu řekne co má a nemá smysl, necpe hned drahé léky nebo operativní zákroky, ale řekne Vám všechny možnosti a svůj názor a nechá na Vás, ať zvolíte. Za mě naprostý profesionál, nearogantní sympaťák a člověk, kterého jeho práce opravdu baví, i když jsou u něj stále fronty a telefony zvoní co chvíli. Má zvířata opravdu rád. Nedám na něj dopustit a mohu jen doporučit....což ostatně také dělám :-) Takového lékaře by si přál i leckterý lidský pacient ;-)

Umístění: Ordinace Jiný

K panu doktorovi jsme chodili 13 let se psem Akimem a chodili jsme k němu rádi.Pokud jsme šli jinam,tak jen když jsme byli mimo Prahu a pejsek potřeboval rychle ošetřit.Takže jsme měli srovnání s jinými doktory a musím říct,že měl vždy lepší přístup a nepletl se v diagnóze.Timto mu chceme poděkovat za péči během Kimčova života a i v jeho poslední chvili.Děkujema Holický

Umístění: Ordinace

MVDr. Břeň je velice solidní, rozumný, zkušený a příjemný veterinář. Má vždy plnou čekárnu, což je důsledkem jeho kvality. Ošetřoval nám již 5 psů a vždy jednal správně. K tomuto veterináři mám plnou důvěru na rozdíl od některých klinik, které nám špatnou diagnózou jednoho psa zabili a druhého málem.

Umístění: Ordinace

Chodím k němu již dvanáct let, vždy poradil, pomohl, vymluvil nesmysly, nenutí nic drahého, vždy správná diagnóza na první pokus. Zkusila jsem vyměnit veterináře, když jsem se přestěhovala, tak rychlý návrat jsem nečekala. Dojíždím přes hodinu autem, ale stojí mi to za to.

je to pan veterinář a úžasný člověk. Vždy pomůže a poradí. Nemůžu říci nic jiného než-- SUPER a za vše mu moc poděkovat. Pana doktora si opravdu velice vážím . ivona

Takového PANA veterináře mít je výhra. Je to PAN doktor, který vnímá pocity majitele zvířete. Nehraje si na Boha, vše vysvětlí. Je to velký profesionál. Mám ráda jeho úpřimnost, cením si toho, že narovinu řekne že si "něco" nemáme kupovat, že to nefunguje a je to jen reklama... ale pokud trvám na tom že to chci, prodá mi to. Netahá z lidí peníze zbytečně. Velmi si ho vážím.