Ord. praktického lékaře pro dospělé
Špindlerova 806, Roudnice nad Labem

Je tu málo hvězdiček, aby to stačilo na hodnocení tohoto doktora! Čekání minimální, přístup k lidem bezvadný! I když jsem z těch, kteří chodí k doktorovi za pět minut dvanáct, jak se říká, vím, že tato návštěva bude příjemná.

Opravdu vynikající lékař. Člověk k němu rád chodí, už i proto, že u něj nebývají fronty a když jsou, tak odsýpá docela rychle. Což je pro mě také velmi důležité.

K panu doktorovi chodím 8 let. Je lidsky a odborně na výši a opravdu dnes takových moc není. Vždy se zajímal prvně o problém a ne o to, zda máte v ruce připravený poplatek. Vřele pana doktora doporučuji. Pavel.

Pana doktora mohu rovněž doporučit. Jak již bylo napsáno, vždy ochotný, vstřícný (přišla jsem i s roční dcerkou, když jsem neměla hlídání) a precizní. Není moc takových !!!

je důsledný, vstřícný a pečuje o svěřené pacienty tak jak by každý lékař měl!!!!

Perfektní

K panu doktorovi chodim neco kolem tri let. Kez by bylo takovych vice. Vzhledem k me nemoci ho navstevuji velmi casto - jednou za dva mesice mi dela odbery krve, nikdy nerekl, at mi je delaji tam, kde je chteji. Obdivuji ho nejenom ja, ale i primarka z jedne nemocnice kde me leci, protoze neni pry mnoho doktoru, ktere takhle vychazeji vstric. Pan doktor je vzdy usmevavy, ochotny a velmi mily.
Pane doktore, preji Vam mnoho zdravi a jeste vic spokojenych pacientu.

Pan MUDr. Bareš se s přestávkami stará o moje tělo již více jak 35 roků. Za tuto dobu jej mohu hodnotit jako lěkaře, který nikdy neselhal, nikdy mi neřekl - mám padla, ale vždy při ošetření řekl něco veselého a tím vnášel do ordinace životní optimizmus. Je vždy ochotný, upřímný a při vyšetření velice jemný. I při náhodném setkání v "civilu" prohodí pár slov. A proto jej za jeho silný lidský přístup k pacientovi, za nevšední ochotu, starost a za to, že se mu jeho povolání stalo i koníčkem, za to jej doporučuji
a navíc moc děkuji, pane doktore !

Ochotný ,poctivý,odborník s lidským přístupem.Kdyby byl každý lékař takový tak zdravotnictví vypadá lépe. Jana