Rybkova 9, Brno

• zubní lékař - stomatolog

Umístění: Ordinace Jiný

Pan doktor Šašek je první zubař, kde jsem neměl jediný problém a do ordinace se v podstatě i těším. :) Chodím k němu už několik roků a vždy léčba zubů krásně zabrala. Pan doktor během úkonů vždy říká, co dělá. Doplatky jsou z mého pohledu minimální. Na moje doporučení k němu nastoupilo už několik mých známých a mohu říci, že jsou také spokojeni. Doporučuji.
p.s. Dnes mi pan doktor trhal "osmičku" a celá akce zabrala asi půl minuty, absolutně bezbolestná akce, až jsem se divil, že šlo vše tak hladce, To je i důvod, proč píšu tuhle recenzi.

Umístění: Ordinace zubní vyšetření

Pan doktor pracuje rychle, na vše se mě ptá dopředu, nikdy s ničím nebyl problém. Spravil mi ulomený zub a několik kazů, nikdy nic nebolelo. Přešlo k němu více lidí z mého okolí a všichni jsme se shodli, že je to nejlepší zubař jakého jsme kdy měli.

C

K panu doktorovi chodím již cca deset let, neměl jsem s ním nikdy jediný problém. Dříve jsem se jít k zubaři bál a zde mé obavy pomíjí, pokaždé jsem seznámen co a jak se bude dít. Díky němu mám pěkně spravené zuby.
Trochu mě zaráží jak někdo muže vyplodit, že má pocit že mu vrtá a dává plomby na zdravé zuby.
Za mě skělý Zubař !

Vyborny pristup k pacientum (a to i detskym), profesionalni chovani, odbornik na svem miste. Navic se dovede usmat a byt prijemny. Nemenil bych.

K p. doktorovi jsem se dostala náhodou. Jsem spokojená s rychlostí a kvalitou, trhání 8mičky proběhlo asi za 20 min. dohromady s umrtvováním, korunka též bez problémů. Spíše nám problém s čistotou okolí. Na luxus si nepotrpím, nicméně ordinaci bych více uklidila, když né pan doktor, tak by mohla sestřička. Je pravda, že pan doktor zapomíná. Na začátku návštěvy jsem vyslovila požadavek a na konci jsem si ho musela zopakovat
:) nicméně s usměv vše udělal.

Vynikající přístup pana doktora i sestřičky, profesionálně odvedená práce.
K tomuto doktorovi se vždycky těším :-)

Mám šílený strach ze zubařů. Na znamylekar.cz jsem si vybrala tohohle a nelituju. Strach se zmenšil a zuby už nebolí. Doporučuju.

Báječný zážitek od zubaře...Pan doktor má velmi příjemný a pro mě uklidňující přístup a sestřička je veselá kopa :-) Těším se na příští návštěvu!

Je to neuvěřitelně šikovný, zručný a citlivý lékař. Poprvé jsem se u stomatologa nebála. Klid a pohoda po celou dobu zákroku. Potvrzuji, že veškerá zde 100% hodnocení jsou zasloužená

Reggé..:) První zubař, u kterého v ordinaci hrává reggé. Fakt dobrý.

• zubní lékař - stomatolog