Rybkova 9, Brno

• zubní lékař - stomatolog

Umístění: Ordinace Jiný

Vřele nedoporučuji, pan doktor je nekomunikativní, sestřička je nepříjemná, ordinace špinavá prostě konec. Léčbu pana doktora ani nekomentuju, neboť mi nikdy nepomohl a z ordinace jsem vždy odcházela s tím, že můj chrup je plně zdraví i když nebyl. Teď už mám jiného zubaře a musím říct, že jsem více než spokojená.

Umístění: Ordinace Jiný

nedoporučuji nerespektování požadavku pacienta autoritativní rozhodování svého mnázoru ,čistota ordinace

Umístění: Ordinace Jiný

Pan doktor Šašek je první zubař, kde jsem neměl jediný problém a do ordinace se v podstatě i těším. :) Chodím k němu už několik roků a vždy léčba zubů krásně zabrala. Pan doktor během úkonů vždy říká, co dělá. Doplatky jsou z mého pohledu minimální. Na moje doporučení k němu nastoupilo už několik mých známých a mohu říci, že jsou také spokojeni. Doporučuji.
p.s. Dnes mi pan doktor trhal "osmičku" a celá akce zabrala asi půl minuty, absolutně bezbolestná akce, až jsem se divil, že šlo vše tak hladce, To je i důvod, proč píšu tuhle recenzi.

Umístění: Ordinace zubní vyšetření

Pan doktor pracuje rychle, na vše se mě ptá dopředu, nikdy s ničím nebyl problém. Spravil mi ulomený zub a několik kazů, nikdy nic nebolelo. Přešlo k němu více lidí z mého okolí a všichni jsme se shodli, že je to nejlepší zubař jakého jsme kdy měli.

Umístění: Ordinace

Pana doktora doporučuji jen těm největším masochistům. A kdo se doteď nebál zubaře, po návštěvě u tohoto pána se bát bude. Šla jsem k němu s bolestivým zubem (zřejmě kaz). Pan doktor mi však nakonec vrtal zuby dva. Dopředu jsem ho upozorňovala, že chci amalgámové plomby, protože se jedná o zadní stoličky. Jaké bylo mé překvapení, když mi i navzdory mému přání dal jednu plombu bílou. Navíc mě neupozornil, že nemá smlouvu s mojí pojišťovnou, takže jsem musela platit i za amalgám. V průběhu návštěvy padaly z jeho úst takové větičky jako: "možná trefíme nervík" nebo "pokud Vás to bude večer bolet, přijďte zase". V průběhu návštěvy mi zub umrtvil, neptal se mě však, jestli vůbec chci. Prostě popadl jehlu, kterou by se v pohodě mohli uspávat dinosauři, a vrazil mi ji do dásně. A to se nebavím o tom, že v průběhu mého ošetření si pozval do ordinace svoji známou a probírali nad mými otevřenými ústy zdravotní stav Karla Gotta. NEDOPORUČUJI.

C

K panu doktorovi chodím již cca deset let, neměl jsem s ním nikdy jediný problém. Dříve jsem se jít k zubaři bál a zde mé obavy pomíjí, pokaždé jsem seznámen co a jak se bude dít. Díky němu mám pěkně spravené zuby.
Trochu mě zaráží jak někdo muže vyplodit, že má pocit že mu vrtá a dává plomby na zdravé zuby.
Za mě skělý Zubař !

Dobrý den, u pana doktora jsem již dlouho cca 6 let a nikdy jsem s ním problém neměla, jelikož jsem zuby měla zdravé - zaplombované z jiných let. Nicméně před rokem mě dělal bílou plombu a vůbec se mě (jak tady také čtu) nezeptal, zda chci bílou plombu, či ne. (naštěstí jsem měla u sebe firemní peníze), takže když mi řekl se vším všudy 600 Kč, byla jsem ráda, že je mám s sebou. Každopádně jsem to hodila za hlavu. Nicméně v prosinci 2015 jsem byla u pana doktora znovu, když jsem se ho plala, zda zub bude vrtat a dávat bílou plombu, říkal, podívám se na něj. Pak už jsem měla jen umrtvenou pusu a po sléze bílou plombu.Nicméně zub začal po týdnu bolet a prý se nedá nic dělat, že to není prý auto ale zuby a musí jít ven nerv. Díky recenzi, kterou jsem zde našla vím, že se může zkusit zub přeléčit antibiotiky a tak se zajdu zkusit zeptat jiného zubaře na jeho názor. Každopádně děkuji za recenze, které mě nakoply jít jinam.

Pana doktora nemůžu doporučit.

Působí sice sympaticky a pracuje vcelku rychle, ale mám s ním zásadní problém - absolutně nulová informovanost pacientů. Aniž by cokoli řekl, začne se mi v puse štrachat, až na můj dotaz mi sdělí, že mi dává bílou plombu (aniž by se třeba zeptal, zda nechci amalgan nebo něco...).

Navíc musím bohužel říct, že před jeho návštěvou jsem neměl se zuby prakticky žádný problém. Po dvou návštěvách (v rozmezí měsíce) u něj mě začaly bolesti na několika místech v puse (dělal mi dvě nové plomby, jednu předělával) a zejména jedna plomba, kterou mi dělal, tak opravdu bolí a nemohu na jednu stranu vůbec kousat jídlo.

Nyní se snažím sehnat nového zubaře, bohužel zatím neúspěšně.

NEDOPORUČUJI.

Chodil jsem k p. "Doktorovi" i se ženou a po dvou letech jsme od něj oba odešli. Mě to stálo 5 kazů (jen pro doplnění, je mi 30 let a většinu kazů mám s dětství), ženu žádný (dodnes má asi pouze 3 kazy) jen proto, že se nenechala a chtěla ten kaz vidět. Na to ji řekl, že to je příliš malé a že to neuvidí, ale že to nemusí vrtat, že se to třeba zahojí. No a příště tam kaz neměla. Skoro bych řekl zázrak. Já měl za posledních 5let jeden kaz, ale u p. doktora 5 za 1,5roku. Osobně jsem přesvědčen, že mi vrtal zdravé zuby. Jinak komunikace p. doktora při jeho práci je nulová. On se nepotřebuje na nic ptát pacienta, on přece vše ví sám nejlépe. Tedy když mně vyvrtal zuby, dal mi tam plomby podle svého uvážení a vůbec ho ani nenapadlo, aby se zeptal jaké tam chci. Takže na stoličky dával amalgan (který se navíc platil 100Kč) a na přední zuby bílé plomby (300Kč). Vrcholem bylo, když jsem k němu přišel s bolestí předního (pravé jedničky) "falešného" zubu (korunka na kovovém trnu v kořenu původní jedničky). Udělal mi rentgen a konstatoval, že se to šíří přes nerv té druhé (pravé) jedničky a pak jen tak bokem prohodil, že to umrtvíme a bude to v pohodě. Na čež jsem se zeptal, co to říkal a on odpověděl, že se nemusím bát, že to nebude bolet. Tak jsem se ho zeptal, zda jsem správně pochopil, že mi chce vytrhnout nerv ze druhého predního zubu k vůli bolesti vedlejšího a on že se nemusím bát, že to hned a nebude bolet. Tak jsem mu řekl, že s tímto zákrokem nesouhlasím a že si rozhodně nenechám vyrvat nerv ze přední jedničky, aby mi následně z černala a pak se mi pak ještě časem zlomila, jak by se postupně odvápňovala bez nervu anebo bych si jí stejně musel nechat vyrvat, protože přeci nebudu chodit s černým předním zubem. A tak jsem mu řekl, že prvně mi to snad zkusí přeléčit pomocí antibiotik (již jsem je jednou za 5let na to měl, ale u mé původní zubařky, což on ani nevěděl). Tak konstatoval, že to můžeme zkusit, ale že to nepomůže a napsal mi nějaké prášky. Pak mě objednal za 14 dní s tím, že kdyby to bylo v pořádku tak ať zavolám a zruším objednání. Když jsem přišel do lékárny, tak mi paní řekla, že se jí to dávkování nezdá a že se musí podívat, zda to není na můj věk málo, že se jí to zdá jako děcká porce. Následně se podívala do návodu a konstatovala, ře tam píšou, že se to dá v takové dávce použít i pro dospělého při lehkých zánětech. Následně to bylo tak, že jsem prášky jedl a během toho to ustoupilo, ovšem sotva jsem je dojedl, tak to bylo zpět. V té době už jsem v p. "doktora" neměl důvěru a proto jsem šel k Mé původní zubařce, ta mi dala penicilin750 a vše se dalo do pořádku a dnes již je to dva roky a zub mám stále svůj bez vytrhnutého nervu. Osobně si myslím, že pan "doktor" dělá tak, aby měl co nejvíce úkonů a o nic jiného mu nejde. Rozhodně ne o zdravý chrup pacientů. Jediné co mi asi nelze upřít je, že trhat zuby mu opravdu jdou, jak se píše i v jiných recenzích. Mé ženě trhal dva a dá se říci že bez problémů.Takže co dělá se zdá kvalitní, já jeho plomby mám doteď, ale dle mě dělá jan aby byla práce. Dnes po dvou letech co jsme od něj odešel jsem stále neměl jediný kaz a má nová p. zubařka byla v šoku, že mi chtěl trhat nerv vedlejšího zubu, jako první krok, místo jako poslední.Tedy p. "doktora" rozhodně NEDOPORUČUJI.

Vyborny pristup k pacientum (a to i detskym), profesionalni chovani, odbornik na svem miste. Navic se dovede usmat a byt prijemny. Nemenil bych.