Běžný termín

Dentální hygiena - vstupní vyšetření • Od 1 000 Kč +14 Více

Dentální hygiena - vstupní vyšetření do 15 let • Od 500 Kč

Endodontické konzultace

Implantologická konzultace • Od 550 Kč

Stomatolog v stomatologickém centru DIENTE, v nové, moderně vybavené ordinaci, nabízející komplexní stomatologickou péči, včetně stomatologické chirur...

Léčené nemoci

Od 500 Kč

Od 550 Kč

Od 1 100 Kč

POZOR!!!!
Tento lékař Vás ohromí svou novodobou technikou a pěknou tváři.To je však dost málo na to,aby byl dobrým zubařem.Vše co udělal,bylo příšerně drahý,špatně udělaný a navíc nehledí tenhle muž v prvním řade na pacienta ale na sebe!!!

S panem doktorem jsem velmi spokojený, ale ceny má opravdu opravdu hodně vysoko. To je jeden z důvodů proč váhám jestli nepřejdu k někomu jinému. Ještě mi připadá , že nechce dávat nic na pojišťovnu a doporučuje ty lepší (dražší) materiály.

Jsme moc spokojená. Konečně mám zubaře u kterého se nebojím o své zuby. Kazdová

pan doktor Georges je nejlepší zubař kterého znám mám můstek a v horní částy protézu, vše probíhalo profesionálně a to už jsem měl několik jiných zubařů ale nemá konkurenci. Všem mohu dle zkušeností vřele doporučit. Jarek Vyškov

velmi dobrý stomatolog

Pan doktor si nechava na kazdeho pacienta dostatek casu,hodne se venuje prevenci a je peclivy. Navic ma prijemne vystupovani, u nej prestane mit clovek strach z navstevy u zubare.

Pan doktor Georges má velmi dobrý přístup k pacientům. Je profesionální i když zatím poměrně mladý. Dosud mi dělal plomby a trhání. Zatím jsem byl vždy s jeho prací spokojen. Co se týče cen, tak si myslím, že jsou jeho služby jsou poměrně drahé a nad celkovým průměrem v Brně (srovnáno s dalšími 3 zubaři).

Konečně je zde někdo, kdo nemá neandrtálský přístup k ošetření bolavých zubů s doplňujícími slovy "to přece nemůže tak bolet" !!! Tím chci říct, že doktor Georges je doopravdy velice ohleduplný a přes odbornost vynikající.Dovoluji si posoudit po jeho vykonu na mě : 2 můstky, vytržení dvou zubů z toho jedna osmička + samozřejmě blomby. Proto vím o čem mluvím a musím doporučit, doporučit a ještě jednou doporučit !!!!

Pan doktor je velice dobrý. Jsem maximálně spokojená. Je hodný a jeho pohled je uklidňující. Díky němu nemám takový strach. Jeho ordinace je skvěle vybavená. Dávám mu 100%.

Pan doktor je velmi pečlivý a ochotný a maximálně se snaží zmírnit bolestivost a nepříjemnost zákroku. Hodně se věnuje i prevenci, vysvětlí všechno kolek zubní hygieny, to mi velmi vyhovuje. Kromě toho se nedá opomenout, že je to velmi sympatický a pohledný mladík a i to je příjemné :-)

Léčené nemoci

• Zubní kaz