Běžný termín

Od 500 Kč

Od 550 Kč

Od 1 100 Kč

Stomatologické centrum Diente

Stomatolog v stomatologickém centru DIENTE, v nové, moderně vybavené ordinaci, nabízející komplexní stomatologickou péči, včetně stomatologické chirur...

Léčené nemoci

• Zubní kaz
  • Zánět dásní
  • Zánět zubů
Zobrazit všechny léčené nemoci

• zubní lékař - stomatolog

Umístění: Stomatologické centrum Diente endodontické konzultace

Vážím si pana doktora, protože se jedná o profesionála s lidským přístupem. Jeho péče je opravdu kvalitní. Dříve jsem měla ze zubního ošetření obavu, nyní vím, že zákrok je veden s maximální péčí a šetrností. Mohu doporučit.

Mám za sebou mnoho zkušeností s mnohými zubaři, ovšem doktor Georges je nejlepší. Naprostá jednička. Má velmi osobní přístup k pacientovi, poradí, ale nevnucuje, zákroky provádí bezbolestně a velice citlivě. A co se týče ceny, byla jsem velmi příjemně překvapená, jelikož vím, kde se dnešní ceny pohybují, očekávala jsem daleko vyšší částku než jsem nakonec zaplatila.....

Neustale vnucovani slezeb o ktere nemate zajem pod pohruzkou, ze jinak nebudete osetreni,
Velice predrazene ukony uctuje plnou cenu i za zakrok , ktery se mu povedl jen z casti viz. endodoncie,
Chovani a prostredi je slusne ale takove je dnes uz v kazde normalni ordinaci zubniho lekare. Takze celkove nic moc.

C

Nemám slov, paní doktorka odvádí skvělou práci ve svém oboru, nikdy jsem neměl sebemenší problém a jakékoli bolesti a útrapy se zubama se mi pokusila vyřešit co nejlepší možnou volbou. I když se přestěhovala na druhou stranu Brna, s radostí a úsměvem za ní budu dále jezdit, neboť lepší péči pro své zuby už neseženu. :)

Není pravda, že když si budu správně čistit zuby,tak u tohoto zubaře nebudu platit ani korunu. Na poslední prohlídce mi bylo řečeno, že pod starými plombami mám určitě nové kazy (aniž by si to ověřil rentgenem),tak je potřeba je přeplombovat,i když jsem neměla žádné potíže. Navíc neustálé nucení do návštěvy dentální hygieny (za "pěkné" peníze) mi též nebylo příjemné, celkově jeho ceny jsou dost nadsazené,když jsem to porovnávala s jinými zubaři.

U pana doktora George mám pocit, že jsem opravdu v dobrých rukou a že je o mě výborně postaráno. Dbá se tady hodně na prevenci a na dlouhodobé řešení problému, nejen nějaké "záplatování". Byť se ve stomatologii nevyznám, je mi jasné podle vybavení ordinace (rentgen, mikroskop), že pan doktor pracuje s nejnovějšími technologiemi a poznatky. Na každého pacienta má vyhrazen dostatek času.

Pan doktor je profesionál a odborník na svém místě. Dávám mu palec nahoru!! A srovnání určitě mám, protože jsem už dva zubaře vyměnil. Je možná pravdou, že jsem sice platil trochu méně, ale zase takový rozdíl, jako uvádějí někteří komentující, to teda není!!! Ale kvalita jeho péče, to se nedá vůbec porovnat!!!! Je to maximální obdorník, který se hlavně vyzná v nových trendech a takových zubařů moc není.Také musím říct, že dříve jsem se zubařů bál, protože už i ty čekárny někdy vypadají dost děsivě, ale po tom, co jsem na doporučení poprvé přišel do jeho ordinace, ktereá vypadá spíše jako relaxační místo a poznal jsem jeho ohleduplný a profesionální přístup, věděl jsem, že jsem na správném místě a strach odpadnul. A navíc každý kdo k němu chodí, moc dobře ví, že jedna z hlavních věcí, kterou pan doktor učí své pacienty je prevence a dentální hygiena!!! Jinými slovy, čistětě si správně zuby a nebudete platit ani korunu!!!Takže tak.

Výborný přístup k pacientovi a skvělá péče. S léčbou pana doktora jsem velmi spokojen. Myslím, že je třeba ocenit především jeho lidský přístup a komunikaci s pacientem - dává si záležet, aby pacient odešel spokojený a zákrok byl pokud možno bezbolestný. Super je i možnost a způsob sjednání dlouhodobého léčebného plánu, který se snaží vždy ušít na míru každému podle jeho (i finančních) možností. Rozhodně doporučuju! Martin

Pan doktor má zlatý ruce. Chodím k němu už dlouho, už řadu let ještě od doby, kdy měl ordinaci v Husovicích. Když k němu přijdete, tak si budete připadat jak v kosmické lodi. Vše je moderní a technika je skvělá. Méně příznivá je cena. Za vše se platí a ne zrovna málo. Nejsme nijak bohatí, ale i tak ty peníze obětuji, protože jeho talent za to prostě stojí. Je precizní. Je u něj vidět růst a znalost nejnovějších trendů. Škoda jen, že nemá nějaký věrnostní program, nebo program pro rodiny s dětmi, protože na pěči u něj padne nemalá částka z rodinného rozpočtu (poznámka pro pana doktora - kdyby to sám četl). Jinak doporučuji, je fakt super.

Pan doktor dokázal něco, co jsem myslel, že je nemožné: díky svému přístupu mě zbavil, léta pěstovaného, panického strachu ze zubaře!