- 1. LF UK - obor stomatologie, všeobecný směr

- praxe v několika privátních stomatolologických centrech
- pravidelná zahraniční...

Léčené nemoci

• Paradentóza
  • Zubní kaz
  • Bolesti zubů
Zobrazit všechny léčené nemoci

• zubní lékař - stomatolog

Dobrý den, pokud vím, pracuje pan MUDr. Donev ve VFN v Praze, je nejlepší, určitě zná pana dokora MUDr. Klímu Karla a paní doktorku MUDr. Kristýnu Englovou. Jsou to ti nejlepší lékaři. Jenom díky panu doktorovi Klímovi se už nebojím zubaře. Jsou skvělí. Kateřina Vondrová

Přidávám se do zástupu spokojených pacientů pana doktora Doneva, který mi dal dohromady zlomeninu čelisti, kterou mi způsobil svou prací můj zubař v Berouně. Děkuji moc!

Pan doktor Donev je velice sikovny, mladý lékař. Za vše mu děkuji. Věra

Předem bych chtěl velmi pochválit již zmíněný osobní a flexibilní přístup celeho týmu Prague Dental Clinic. Zde si opravdu člověk může vypustit starosti z hlavy, a s absolutním klidem se svěřit do péče usměvavých a pozitivně naladěných lékařů. Vřele dopuručuji všem náročným pacientům hledajícím lidskost a pochopení pod záštitou profesionality. S přáním krásného dne Lukáš Frydrych

Naprosto uzasny lidsky pristup k pacientovi. Diky panu doktorovi jsem se prestala bat zubare a dokonce se k nemu i tesim :)

Jeden z nejlepších implantologů v ČR, správný přístup k pacientovi, doporučuje nejnovější,ale vyzkoušené metody a materiály. V této ordinaci Vám dají chrup zase dohromady a to bezbolestně a na dlouho, o Vaše zuby se prostě postará. Skvělý lékař, kterého se nemusíte bát.

vysoka profesionalita a špičkovou kvalitu provááděných zákroku

Skvělý přístup - i k velmi bázlivému a nervoznímu pacientovi, jako jsem já :-) Pomohl mi navrátit důvěru v zubaře. Spolu se svou ženou jsou nejlepší zubní lékaři, jaké jsem kdy poznala.

skvělý doktor, špičkový přístup, krátké objednací lhůty, přijímá nové pacienty, implantolog na vysoké úrovni. víc nemusím dodávat. Nejlepší po tolika marných pokusech u ostatních zubních lékařů.

Doktora Doneva jsem navštívil na doporučení známé, vynikající lékař, velmi profesionální přístup, zacránil mi zuby. Vřele doporučuji, nemá chybu.