- 1. LF UK - obor stomatologie, všeobecný směr

- praxe v několika privátních stomatolologických centrech
- pravidelná zahraniční...

Léčené nemoci

• Paradentóza
  • Zubní kaz
  • Bolesti zubů
Zobrazit všechny léčené nemoci

• zubní lékař - stomatolog

Maximální spokojenost.

Pan dr. Donev je naprosto nejskvělejší zubař, kterého znám. Neudělá nic, co by mi předem neřekl, na co by mě předem nepřipravil a jaké jsou cenové možnosti a hlavně to, jak a jestli mě to bude bolet. Záleží mu zachování mých zubů bez zbytečného zasahování. A co se týče dentální hygieny, tak také naprosto super přístup, ale to je asi v tomto oboru samozřejmostí. A to, že si čte noviny v ordinaci, a co??? Když na něj nečeká pacient, a i tak přeci má nárok na pauzu.

po mnoha zkusenostech s ruznymi stomatology (a nejen z prahy) jsem konecne nasel "to prave orechove". perfektni prace, pristup, ... nemam (zatim) co bych vytknul.

Perfektní, rychlá a čistá práce, bez bolesti, vše předem vysvětlí a popíše. Postupně jsem absolvoval všechny čtyři 8 bez sebemenšího problému.

He is an excellent dentist. Including the approach towards the patients, profesionalism in his work and ethics. Very conforting in the begining, efficient and quick while working, zero pain for me. Prices are below the average.

Dr. Donev je proste pan doktor. Profesional ve sve praci. Vrele doporucuji kazdemu.

Jsem velmi spokojen s péčí, pan doktor je svědomitý

Nejlepší stomatolog, implantolog.

Pan doktor je profik každym coulem odnaučil mně bát se zubaře,a že jsem byl posera v každem ohledu co se tyče zubařů,teď se k měmu dokonce těšim a po těch letech k němu chodí cela moje rodina, a ceny jsou velice příjemné oproti jiným klinikám co jsem slyšel od kolegů a známých. MOC MOC DOPORUČUJI.

Velice profesionální jednání, pan doktor je velmi šikovný. Vyřešili jsme můj problém velice rychle a ke vší spokojenosti.