- 1. LF UK - obor stomatologie, všeobecný směr

- praxe v několika privátních stomatolologických centrech
- pravidelná zahraniční...

Léčené nemoci

• Paradentóza
  • Zubní kaz
  • Bolesti zubů
Zobrazit všechny léčené nemoci

• zubní lékař - stomatolog

Super

Pan doktor Doněv je perfektní. Chápe strach, snaží se uvlonit atmosféru a předem informuje, jak bude postupovat.Prováděl mi extrakci všech moudráků a nemůžu si stěžovat.

vážený pan doktor je vnikající, mohu všem vřele doporučit.

BEZVADNÝ DOKTOR!/:-)

Pana doktora znam jiz par let, jednou mi bohuzel delal extrakci zubu a strasne jsem se bal. Jenomze on se o mne postaral. udelal to bezbolestne. Kdyz pak pozdeji nastaly problemy prave kvuli tomu, ze jsem odmital 15 let zubare, tak jsem se obratil na pana doktora. Moc vlidny pristup, opravdovej lekar, orientovany na zakazniky. Bylo o mne postarano. Vyslysel mne, pochopil, ze se bojim tak strasne, ze mi navrhl analgosedaci, se kterou dnes prekonam jakykoli zakrok. On i jeho anesteziolog byli naprosto super. Absolvoval jsem do hromady 4 zakroky, zuby jsou perfektni, muzu se pochlubit titanovym implantatem a take keramickymi korunkami. Jiste, levne to neni, ale tady jde o zdravi a kdyz je Vam 35 tak uz neni na co cekat. Spickovej zubar!

Pan doktor velmi žertuje, pouští bezva filmy, které pouští pro sebe, protože pacient na monitor stejně nevidí, ale zubní plomba za 1500 se mi rozpadla do týdne a u nové korunky za 7000 (i s korenovou nastavbou) mám mezeru ze které po jídle vyšťourám ještě další porci.

Výborný osobný prístup k pacientovi.
Kvalitná práca, vytrvalosť a myslím že niekedy až prílišná precíznosť.
Prevedené zákroky doteraz bez ďaľších problémov.
Stretol som sa ním na inej klinike, a keď som sa odsťahoval z Prahy, nenašiel som mu adekvátnu náhradu. Tuším sa k nemu vyberiem aj keď mám 320km z ruky:-).
Ale predsa to malo jedno chybičku, pri jeho komentároch som sa musel niekoľkokrát smiať, čo je pomerne náročné pri otvorenej puse s výplňami:-). Takže len tak ďalej, vrele doporučujem.

absolutni spokojenost!

AM

Pan doktor si zaslouží metál. Moje žene totiž našla zubaře, který se nebojí pojmenovat neprofesionální práci jiných, a který je opravdu moc šikovný. Postupně dává dohromady chrup, který byl po léta ošetřován špatnými zubaři. Já na tom samozřejmě profituji tím, že je moje ženuška spokojená a v pohodě. No a já si dodávám odvahu, abych k němu také zašel, protože těch restů mám v puse docela dost.

Výborný specialista a odborník. Plně doporučuji !!!!!