- 1. LF UK - obor stomatologie, všeobecný směr

- praxe v několika privátních stomatolologických centrech
- pravidelná zahraniční...

Léčené nemoci

• Paradentóza
  • Zubní kaz
  • Bolesti zubů
Zobrazit všechny léčené nemoci

• zubní lékař - stomatolog

Ž

Krátce po tom, co jsem zde vložila příspěvek se z kliniky ozvali-tak můžu zatím jen říct,že jsem nečekaně dlouho čekala 3 měs.,na zákrok jsem objednaná v září, teď mě tam jen trhali zub-bezbolestně- bez otoku,největší bolest byla 3 den po-teď pobolívá vše okolo-štípe po výplachu,jen teď čekám jak se bude rána hojit-z toho jsem trochu v rozpacích,napíši opět až budu mít zase co hodnotit

Ž

Mám problém se zuby,protože můj předchozí zubař své povolání léta zanedbával,dopadla jsem s jedním zubem tak,že jsem přišla o kořeny,kost a dáseň a protože jsem si už přes dva roky fakt se zuby užívala,chtěla jsem doktora,který je ve svém oboru špička a navštívila jsem tuto kliniku. Nezpochybňuji kvality pana doktora Doněva ani ostatních doktorů-paní doktorka Simakoska svou práci odvádí opravdu precizně,ale pan doktor Donev si mě objednal na konzultaci a rengen ohledně řešení mého problému,za tyto služby jsem musela zaplatit (i cestu z LBC)a bylo mě přislíbeno-že daný problém bude konzultovat s paradentoložkou a že nejpozději po víkendu se ozve-to se ale nestalo,už uběhli 3 měsíce,přes opakované telefonáty,kdy jsem se neustále připomínala,mě bylo řečeno,že se pan doktor nemůže spojit s paradentoložkou,že panu doktorovi vzkaz vyřídí a že zavolají,ale bohužel stále se nic neděje a peníze jsou v čudu a prakticky za nic. Nelíbí se mě jednání této kliniky,že si účtují něco co vlastně nejsou schopni vyřešit. Je mě jasné,že třeba pan doktor nečekal absenci ze strany paradentoložky,ale slušnost je snad zavolat-říct nezlobte se nemůžu třeba daný problém řešit a vrátíme vám peníze. Za toto jednání dávám této klinice palec dolů. PS:jsem maminka na MD-tudíž peněz moc nemám o to víc mě takové jednání naštve,když ukrajuji mým dětem od pusy-zbytečně vyhozené peníze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Špičkový zubař a super člověk

Velmi příjemný člověk a bezpochyby špičkový zubař. Byl jsem u něj na trhání dvou zubů, u prvního jsem měl obavy, ale vytržení jsem skoro necítil, u druhého jsem ani nepoznal ,že už je vytržený. Pana doktora a všechny členy týmu
Prague Dental mohu jenom doporučit. Díky

Pana doktora Filipa Doneva si moc vážím, pomohl mi od velké bolesti i přesto, že není můj ošetřující lékař.Je to člověk na správném místě a ještě k tomu frajer ! Můžu jenom doporučit, taky jsem doporučila.

Výborný specialista a odbornik.Maximálni spokojenost, plně doporučuji.

Šla jsem k panu doktorovi s velkou duvěrou o to větši je me zklamani po vytaženi zubu mam ještě třetí den otok a to diky tomu že mě zub proti bolesti umrtvoval tak jak jsem to nikdy ještě nezažila.Pusu jsem měla znecitlivěnou ještě 3 hoiny po zakroku,z ordinace jsem odchazela otekla ač jsem tam přišla bez bolesti i bez otoku. Asi nejsem pro p.ddoktora zajimava pacientka protože nechci žadny iplantat ani nic podobneho a normalni peče o zuby p.doktora nezajima z toho neni žadny pořadny zisk .PANE doktore diky ale už nikdy viceNejlepši bude takove pacienty jako jsem ja prostě vubec nepřijmat bude to lepši pro vas i pacienta.PROČ SI KAZIT POVĚST. V.Ř

Móc hodnej Pan Doktor!

Profesionál, velice sympatický člověk. Ordinace příjemně zařízena.

Pan doktor Donev je vynikající stomatolog milý a vždy pozitivně naladěný /umí i hezky zpívat/ Podstoupila jsem u něj v létě zákroky na zubech které mi jinde odmítli provést vše proběhlo bezbolestně i když jsem se moc bála. Cela klinika působí přijemným dojmem,ochotný personál,špičkové vybavení a ceny spíše pod průměrem Děkuji