- 1. LF UK - obor stomatologie, všeobecný směr

- praxe v několika privátních stomatolologických centrech
- pravidelná zahraniční...

Léčené nemoci

• Paradentóza
  • Zubní kaz
  • Bolesti zubů
Zobrazit všechny léčené nemoci

• zubní lékař - stomatolog

Umístění: MALO CLINIC Prague

První návštěva u pana Doneva byla super. Pan doktor byl usměvavý, komunikativní, vše bez bolesti. Druhá návštěva už byla o poznání horší, sotva pozdravil, během vyšetření se mnou nekomunikoval. Začal mi plnit kanálky, ani mi neumrtvil zub - vyšetření bylo velice bolestivé.Vzhledem k tomu, že už jsem byla na několik takových vyšetření u více doktorů vím, jak je důležité při této práci mít v ústech blánu, tak aby se do zubu nedostaly sliny apod. Pan doktor vše dělal bez blány. Vzhledem k tomu, že zub stále zlobil, šla jsem znova k jinému zubařovi, kde jsem se dozvěděla jak pan doktor velice neprofesionálně zub zaplnil. Nejen že mam výplň v zubu, ale i pod zubem. Konec vyšetření byl takový, že pan zubař se otočil ke svému stolku, neřekl mi ani slovo, takže jsem nevěděla, zda je hotovo či ne.

Umístění: MALO CLINIC Prague extrakce zubu

Na pana doktora nedám dopustit. Trhal mi celkem 5 zubů (z toho 4 moudráky) a rozdělili jsme si to do dvou návštěv. Bylo to super! Celý svůj život jsem měla panickou hrůzu ze zubařů a pan doktor mi jí odstranil. Přišla jsem do ordinace a hrůza ze mě spadla. Je to neskutečně pozitivní člověk, který ví co dělá. Při první návštěvě jsem byla na extrakci 3 zubů. Dvě osmičky a jedna sedmička. Zákrok byl NAPROSTO bezbolestný, rychlý a pan doktor velmi usměvavý. Po 1. extrakci jsem měla chvilku (asi dva dny) nateklou pusu, ale to je normální. Nějaká větší bolest se nedostavila ani po zákroku. Jasně, že to trochu bolelo, ale to je normální, když Vám vytrhnou tři zuby. Ale nebyla to žádná nesnesitelná bolest. Normálně jsem šla hned druhý den do práce. Zákrok jako takový byl velmi precizní. Při druhém zákroku stejně tak. Dokonce jsem se u toho trhání smála! Tentokrát jsem po zákroku necítila vůbec žádnou bolest a ani pusu jsem neměla nijak zvlášť oteklou. Pana doktora všude doporučuji, protože bych za něj dala ruku do ohně. Takových kvalitních stomatochirurgů je v dnešní době málo a je třeba si jich vážit. :)

Včera mi pan doktor trhal horní pětku, výkon byl bezbolestný a když odezněla anestezie, vůbec to nebolelo a nebolí, jen to šimralo. Nemusela jsem si vzít ani žádná analgetika. Takže perfektní.

Po dlouhé době mám problémy se svými zuby a vrátil jsem se k léčení u doktora Filipa Doneva.
Dost závažný problém vyřešil rychle,bezbolestně a kvalitně.
Z doktora se stal umělec.
Děkuji Filipe,Mistra všem vřele doporučuji !!!

Pan Donev mi dělal rovnátka Alphalign tzv.neviditelna rovnátka za cenu okolo 100 000tis! A jsem z něj dost zklamaná sliboval že budu mít rovné zuby za rok a půl a nakonec jsem je měla přes 3 roky a ještě s neuspokojenym výsledkem za tuto cenu která je opravdu vysoká si myslím že bych měla mít perfektní úsměv! Pak když mi dělal retenční drátek tak mi ani ne po týdnu spadl no prostě katastrofa! A to ani nepíši když se objednáte na čas tak stejně čekáte déle několikrát se mi stalo že jsem čekala i hodinu!!!našla jsem si jinou zubni kliniku a jsem spokojena..nikdy jsem žádné recenze nepsala ale tohle mě tak naštvalo že jsem musela...

I am a foreigner living in Prague, and dr. Donev pulled me a tooth out. He is very friendly and competent, as well he really puts the customer at ease. In the surgery execution he is also very quick. I recommend him to everyone

Opravdu špičkový stomatolog a jako bonus člověk s vybraným a velmi příjemným chováním. Mohu jen poděkovat, že je mým ošetřujícím lékařem. .-). Jednoznačně doporučuji. Příjemný a super přístup na celé klinice.

Pan doktor Donev je lidsky, komunikuje s pacientem, vse vysvětli tak, aby tomu "obyčejný" smrtelnik rozuměl. Jedina vada je, ze na preventivní prohlídku se čeká čtvrt roku a já neumím odhadnout, jak na tom časově za tři mesice budu. Matysová Martina

Jsem spokojená

Kliniku Prague Dental Clinic jsem si vybral podle hodnoceni zde. Po dvou letech komplikovane lecby (vcetne rovnatek - 1 rok a implantatu), mam nyni zuby 100% v poradku. Vysledek splnil ma ocekavani a s panem doktorem Donevem mam pouze pozitivni zkusenosti. Doporucuji! Bostik