MUDr. Filip Brázda
    Plaňanská 573/1, Praha

Upozornění pro pacienty: po několika letech covidu a poklesu poptávky o naše služby nyní čelíme enormnímu zájmu o termíny vyšetření, nemálo z Vás se objednává po mnoha letech od poslední kontroly. Snažíme se otevírat nové termíny jak to jen jde, přesto stále nejsme schopni z kapacitních důvodů uspokojit všechny zájemce! V případě, že se objednáváte po 3 a více letech, spadáte již do kategorie Nový pacient = první návštěva u tohoto lékaře. Termíny v takovém případě hledejte na www.navstevalekare.cz

• Adresa

Plaňanská 573/1, Praha 10, Praha

Bezpečnostní opatření v této ordinaci

Zobrazit

Přijímám: dospělí, děti od 8 let
    Hotovost

Běžný termín / kontrola

Kontrola dopolední (15 min) - pouze pro stávající pacienty - v časovém oknu 9:45-11:45

Kontrola dopolední (15 min) pro stávající pacienty - v časovém oknu 10:00-11:45. +11 Více

Kontrola odpolední - jen pro naše/stávající pacienty (15 min) - v časovém oknu 13:00-15:00.

Kontrola po 1 roce, max. do 2 let od poslední ko - pro stávající pacienty.

Kontrolní vyšetření - jen pro naše/stávající pacienty

300 Kč

Oční ordinace - A.S.O.P.spol. s.r.o.

MUDr. Filip Brázda se věnuje očnímu lékařství od roku 2003, v ordinaci polikliniky Malešice působí od roku 2010. Zabývá se komplexní oční péčí včetně ...

Léčené nemoci

• Krátkozrakost, dalekozrakost, astigmatismus, vetchozrakost
    • Katarakta (šedý zákal), glaukom (zelený zákal), nemoci sklivce
    • NEPROVÁDÍME léčbu strabismu (šilhání) a amblyopie (tupozrakosti)
    Zobrazit všechny léčené nemoci

Ceny ZnamyLekar.cz

• oftalmologie

Fotografie

Umístění: Oční ordinace - A.S.O.P.spol. s.r.o. Kontrola po 1 roce, max. do 2 let od poslední ko - pro stávající pacienty.

U pana doktora jsem byla poprvé před rokem, kdy jsem řešila špatnou ostrost vidění. Pan doktor mě vyšetřil a předepsal mi brýle. Nyní jsem u něho byla po roce na kontrole.
    Prvnotní vyšetření i kontrola proběhly skvěle. Nic nepříjemného. Sestřička i pan doktor jsou moc milý a vstřícní, je zde klidná atmosféra. Určitě doporučuji. :)

Umístění: Oční ordinace - A.S.O.P.spol. s.r.o.

I am very pleased, it was friendly, effective and efficient. Both, the doctor and the nurse were positive.

Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Umístění: Oční ordinace - A.S.O.P.spol. s.r.o. Kontrolní vyšetření - jen pro naše/stávající pacienty

Odpovědný lékař vyslechne a poradí více takových sestra v souladu s lékařem profi a take hlavně uklizena čistá a pěkná ordinace díky doporučuji dal

Umístění: Oční ordinace - A.S.O.P.spol. s.r.o.

Skvelý doktor, milá sestřička a profesionální přístup. Byla to prijemna navsteva ordinace.Mohu všem jedině doporučit.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Mr. Brazda demonstrated highest level of professionalism, he was clear in communication. The overall impression is positive.

Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Umístění: Oční ordinace - A.S.O.P.spol. s.r.o. Kontrola dopolední (15 min) pro stávající pacienty - v časovém oknu 10:00-11:45.

Velmi milá sestřička a příjemný pan doktor, doporučuji. Vyšetření proběhlo hladce, těším se na další návštěvu.

Umístění: Oční ordinace - A.S.O.P.spol. s.r.o. Jiný

Obrátila jsem se na ordinaci s akutním problémem. Byla jsem přijata hned ten samý den a potěšil mě velmi milý a vstřícný přístup sestry i lékaře.

Umístění: Oční ordinace - A.S.O.P.spol. s.r.o.

Pan doktor mě přijal místo mé oční lékařky, která uzavřela ordinaci z důvodu covidové karantény. Už za to mu patří mé díky - nemusel, měl i tak nabitý rozvrh. Jeho chování bylo příjemné a péče výsostně profesionální. Velmi příjemná byla i sestřička. Děkuji.

Umístění: Oční ordinace - A.S.O.P.spol. s.r.o.

Vse bylo super pan doktor byl vstřícný a profesionální doporučuji čas objednání byl dodržen

Umístění: Oční ordinace - A.S.O.P.spol. s.r.o.

Naprosto profesionalni pristup. I behem kratke navstevy vyrizeno vse potrebne. Mohu jednoznacne doporucit.