MUDr. Filip Brázda
    Plaňanská 573/1, Praha

Upozornění pro pacienty: po několika letech covidu a poklesu poptávky o naše služby nyní čelíme enormnímu zájmu o termíny vyšetření, nemálo z Vás se objednává po mnoha letech od poslední kontroly. Snažíme se otevírat nové termíny jak to jen jde, přesto stále nejsme schopni z kapacitních důvodů uspokojit všechny zájemce! V případě, že se objednáváte po 3 a více letech, spadáte již do kategorie Nový pacient = první návštěva u tohoto lékaře. Termíny v takovém případě hledejte na www.navstevalekare.cz

• Adresa

Plaňanská 573/1, Praha 10, Praha

Bezpečnostní opatření v této ordinaci

Zobrazit

Přijímám: dospělí, děti od 8 let
    Hotovost

Běžný termín / kontrola

Kontrola dopolední (15 min) pro stávající pacienty - v časovém oknu 10:00-11:45. +11 Více

Kontrola odpolední - jen pro naše/stávající pacienty (15 min) - v časovém oknu 13:00-15:00.

Kontrola po 1 roce, max. do 2 let od poslední ko - pro stávající pacienty.

Kontrolní vyšetření - jen pro naše/stávající pacienty

300 Kč

Oční ordinace - A.S.O.P.spol. s.r.o.

MUDr. Filip Brázda se věnuje očnímu lékařství od roku 2003, v ordinaci polikliniky Malešice působí od roku 2010. Zabývá se komplexní oční péčí včetně ...

Léčené nemoci

• Krátkozrakost, dalekozrakost, astigmatismus, vetchozrakost
    • Katarakta (šedý zákal), glaukom (zelený zákal), nemoci sklivce
    • NEPROVÁDÍME léčbu strabismu (šilhání) a amblyopie (tupozrakosti)
    Zobrazit všechny léčené nemoci

Ceny ZnamyLekar.cz

• oftalmologie

Fotografie

Umístění: Oční ordinace - A.S.O.P.spol. s.r.o. Vyšetření na brýle

Profesionalita, přístup a věcnost na úrovni. Vše 1

Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Umístění: Oční ordinace - A.S.O.P.spol. s.r.o. Kontrola dopolední (15 min) - pouze pro stávající pacienty - v časovém oknu 9:45-11:45

Milý profesionální přístup jak pana doktora tak sestry. Moc doporučuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pan doktor i sestřička byli jako vždy velmi příjemní, vše mi vysvětlili a zodpověděli veškeré dotazy. Pouze čekání bylo delší i přes objednání na konkrétní čas. Je třeba s tím počítat. I když zde vždy chvíli čekám, rozhodně nelituji. Počítejte že zde strávíte cca 1 hodinu.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Lékař se mnou probral alternativy, když jsem dle nich souhlasila s operací, nabídl i zajištění místa kde by byla provedena pokud nemám sama vybrané pracoviště.Ohled bral i na mé možnosti časové a dostupnost. Já jsem spokojena. Jen bych byla ráda, kdyby se pacienti mohli dále objednávat i telefonicky.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pana doktora jsem navštívil z důvodu pravidelné kontroly, vše proběhlo v pořádku, vyšetření bylo dle očekávání a s adekvátním výsledkem. Paní sestřička byla velmi milá a nápomocná. Přišel jsem s předstihem, ale na vyšetření jsem šel dle objednání (tj. včas).

Návštěva z ZnamyLekar.cz

pan doktor i sestra byli velmi profesionální, návštěva se mi po všech stránkách zamlouvala.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Maximální spokojenost s vyšetřením, s doporučením další léčby.

Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Umístění: Oční ordinace - A.S.O.P.spol. s.r.o. Kontrola dopolední (15 min) pro stávající pacienty - v časovém oknu 10:00-11:45.

Profesionální přístup.Doporučení a podrobné vysvětlení dalšího postupu. Děkujiza vzornou péči

Umístění: Oční ordinace - A.S.O.P.spol. s.r.o. Jiný

Dcera je pacientem pana doktora, avšak objednat se k němu (na preventivní kontrolu) lze pouze online za výsoký poplatek. Na jiný způsob objednání jsem nepřišla, takže za mě velké zklamání.

Vse super. Usmevava ochotna sestricka a vyborny pan doktor.