Zprávy

Počernická 524/64, Praha 10, Praha
Oční ordinace - A.S.O.P.spol. s.r.o.

Bezpečnostní opatření v této ordinaci

Zobrazit

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna

Oborová zdravotní pojišťovna + 4 Více

Hotovost

Aktualita 12.10.: Všechna objednaná všetření v naší ordinaci i v době nouzového stavu probíhají dle plánu, s ohledem na epidemiologickou situaci zpřísňujeme hygienický režim.

Běžný termín / kontrola

Je-li u řidiče/pacienta požadováno vyšetření zorného pole (perimetru), objednáme jej až u nás v ordinaci. +14 Více

Kontrola odpolední (15 min) - jen pro stávající pacienty - v časovém oknu 13:00-14:00.

Kontrola po 1 roce, max. do 2 let od poslední ko - pro stávající pacienty.

MUDr. Filip Brázda se věnuje očnímu lékařství od roku 2003, v ordinaci polikliniky Malešice působí od roku 2010. Zabývá se komplexní oční péčí včetně ...

• Krátkozrakost, dalekozrakost, astigmatismus, vetchozrakost
  • Katarakta (šedý zákal), glaukom (zelený zákal), nemoci sklivce
  • NEPROVÁDÍME léčbu strabismu (šilhání) a amblyopie (tupozrakosti)

• oftalmologie

Fotografie

Běžný termín / kontrola

Oční ordinace - A.S.O.P.spol. s.r.o.

Kontrola po 1 roce, max. do 2 let od poslední ko - pro stávající pacienty.

Kontrolní vyšetření

Oční ordinace - A.S.O.P.spol. s.r.o.

Nasmlouvané pojišťovny: 111, 201, 205, 207, 209, 211.

Oční ordinace - A.S.O.P.spol. s.r.o.

POUZE pro nové pacienty - komplexní vstupní vyšetření

Oční ordinace - A.S.O.P.spol. s.r.o.

Provádíme komplexní diagnostickou oční péči dospělých a dětí od školního věku s výjimkou podrobného vyšetření strabismu (šilhavosti).

Oční ordinace - A.S.O.P.spol. s.r.o.

Přímo v ambulanci neprovádíme žádné léčebné zákroky ale umíme Vám doporučit spolehlivá pracoviště při jakýchkoliv očních onemocněních, které vyžadují lékařskou intervenci.

Oční ordinace - A.S.O.P.spol. s.r.o.

Specializujeme se na individualizované vyšetření refrakce (dioptrického stavu oka) při předpisu multifokálních, bifokálních a kancelářských (office) brýlí.

Oční ordinace - A.S.O.P.spol. s.r.o.

V případě, že máte nestandartní zdravotní pojištění (dlouhodobý pobyt mimo ČR, občané cizích států,...), ověřte si předem u pojišťovny, že se vztahuje i na neakutní oční ošetření v ČR. Mějte prosím doklad o tomto pojištění pro ČR s sebou!!

od 1 500 kč

Vyšetření na brýle

Oční ordinace - A.S.O.P.spol. s.r.o.

Vyšetření/kontrola běžná - odpoledne - pro stávající pacienty.

Oční ordinace - A.S.O.P.spol. s.r.o.

Vyšetřujeme a vydáváme potvrzení pro profesionální i běžné řidiče i pro jiná na zrak náročná povolání (strojvůdci, jeřábníci, apod.) nebo pro účely vydání zbrojního pasu.

200 Kč

Oční ordinace - A.S.O.P.spol. s.r.o.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Oční ordinace - A.S.O.P.spol. s.r.o. Kontrola dopolední (15 min) - jen pro stávající pacienty - v časovém oknu 10:20-11:20.

Spokojen dobry přístup zdravotní sestry i doktora rychle objednání vybavení ordinace čistoty a dezinfekci

Naprostá spokojenost, milá sestřička a pečlivé vyšetření panem doktorem, snadné objednání on line, krátké čekání.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Oční ordinace - A.S.O.P.spol. s.r.o. Vstupní/první vyšetření NEPOJIŠTĚNÉHO pacienta nebo kontrola nepojištěného pacienta po více než 2 letech

Musím říci, že předešlé názory pacientů nelhaly. Jak sestřička (bohužel přes roušku to vidět nebylo) - usměvavá a pan doktor se mi věnoval velice dobře a příjemně.

Umístění: Oční ordinace - A.S.O.P.spol. s.r.o. Běžný termín / kontrola

Moc milý a profesionální pan doktor a ochotná sestřička. Napravil chybu ve změření dioptrií u optometristy. Návštěva byla rychlá, bez čekání. Určitě doporučuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Oční ordinace - A.S.O.P.spol. s.r.o. Kontrola po 1 roce, max. do 2 let od poslední ko - pro stávající pacienty.

Skvely doktor, velmi prijemna sestrička, objednanie cez internet, presnost, profesionalita, určite doporucujem.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Oční ordinace - A.S.O.P.spol. s.r.o. Běžný termín / kontrola

Velmi dobrá organizace práce - sestra (velmi příjemná) provede vstupní základní testy a administrativu, doktor pak řeší odborné problémy. Lze se na všechno doptat. Elektronické objednání dle kalendáře fungovalo bez problémů. U lékaře bez čekání, vyšetření proběhlo načas (dnes u odborného lékaře poměrně neobvyklý jev).

Dobrý profesionální ,zdvořilý ,pozorný lékař. velmi spokojený s lékařskou službou. Doporučuji tohoto lékaře všem.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Oční ordinace - A.S.O.P.spol. s.r.o. POUZE pro nové pacienty - komplexní vstupní vyšetření

Využila jsem možnosti objednání právě přes tento web - super! Mám ráda, když i lékaři využívají nástrojů 21. století :-)
Sestřička byla milá, i pan doktor, který mě upozornil i na rizika dlouhodobého nošení kontaktních čoček (jasně, píše se to na internetech, ale když vám to podá a vysvětlí vše na okolo lékař, má to přeci jen jinou vypovídající hodnotu). Zkontroloval vnitrooční tlak a jiné, takže za mě naprostá spokojenost.

Oceňuji dochvilnost, dobrou organizaci vyšetření, rychlost. Navíc moc příjemné chování jak sestry tak pána doktora. Takhle nějak si představuji návštěvu u odborného lékaře. Děkuji!

Perfektni zkusenost. Potrebovla jsem premerit a vse probeho za par minut. Nemam co vytknout. Prijdu zas za 2 roky

• Krátkozrakost, dalekozrakost, astigmatismus, vetchozrakost
  • Katarakta (šedý zákal), glaukom (zelený zákal), nemoci sklivce
  • NEPROVÁDÍME léčbu strabismu (šilhání) a amblyopie (tupozrakosti)

• oftalmologie

Fotografie