Filip Abramčuk, psycholog České Budějovice

Psycholog

1 názor

Dbejte o své zdraví

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Přijímám: dospělí

Krizová intervence • od 800 kč

Psychologické poradenství • od 800 kč

Párová terapie a poradenství • od 800 kč +1 Více

Supervize • od 800 kč

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Vzdělání, výcviky, kompetence: Vystudoval jsem jednooborovou psychologii na FF UK v Praze se specializací v klinické psychologii. A postgraduálně jse...

• Trauma
  • Životní krize
  • Chronická únava

Krizová intervence

Psychologické poradenství

Párová terapie a poradenství

Supervize

1 názor

Umístění: Psychologické a terapeutické centrum individuální psychoterapie

Velice profesionalní a vstřícný přístup, pad doktor je opravdu odborník na svém místě, perfektní výsledky již po pár návštěvách.

5 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Jaké jsou typické příznaky, které vám říkají, že je u konce?

Dobrý večer, nerozumím vašemu dotazu. Mohl byste jej rozvést a specifikovat?

PhDr. Filip Abramčuk

• Dobrý den,chtěla bych vás poprosit o radu,mám syna 15 let,má atopický ekzém,již ho má 6 let,velmi ho to trápí a nemá se ani trošku rád,připadá si kvůli tomu škaredý,dříve mu vadil atopický ekzém,ale nyní mu vadí kvůli tomu i celkový vzhled,je hodně přecitlivělý a vše si hodně bere např:že mu nejde matematika,ale zase mu jde perfektně angličtina,říkám mu že mu nemůže jít všechno,ale řeším to že dochází na doučování k lektorce,celou dobu se mu snažím já i jeho dvě sestry dodávat sebevědomí,ale nepomáhá to,jsem rozhodnutá domluvit termín u psychologa,aby docházel třeba pravidelně,ale chtěla bych se zeptat,myslíte si že by mu to mohlo pomoci?tolik bych si přála aby měl sebevědomí a měl se rád a byl šťastný a netrápil se.Moc děkuji za odpověď.Veronika

Dobrý večer, myslím si, že by několik pravidelných sezení u psychologa mohlo vašemu synovi pomoci se se svými obtížemi vyrovnat. Rovněž by mohlo být užitečné jej tam doprovodit. Někteří psychologové pracují s celou rodinou, což je v případě dětí i dospívajících velice efektivní způsob. Hodně zdaru

• Trauma
  • Životní krize