přijímá nové pacienty

Kladno, Praha 2 adresa

Odhadovaná doba odpovědi:

Konzultace online • 1 000 Kč

Consultation in English • 1 000 Kč

Částku za službu prosíme přeposlat před konzultaci na číslo účtu: **********/****
Prosíme přeposlat potvrzení o provedení platby před návštěvou.

V případě problémů s platbami kontaktujte specialistu.

* Některé informace se nezobrazují kvůli ochraně osobních údajů. Uvidíte je po objednání konzultaci.

<strong>english version:</strong>

Biopsie

Breast examinations +31 Více

Běžný termín

Complete pregnancy care , including full screening and lab.

Contraceptive counseling and prescribing

Školská 32, Praha

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Bankovní převod

Znalost jazyků

• Angličtina,
  • Francouzština,
  • Němčina

S MUDr F. Farajpourem jsem velmi spokojená, jako většina dalších. Díky.
Helena Kaizrová

Chci upozornit, že ordinace Shayna Rose s.r.o. má nové webové stránky - www.gynekologie-kladno.cz. Na těchto nových stránkách budou vždy nové informace z Vaší oblíbené ordinace.

Pan doktor ma vysoce profesionalni pristup,je velmi lidsky,ochotny pomoci,nemate pocit,ze ho obtezujete,vse vam vysvetli i kdyz je velmi vytizen.Je to pan lekar s velkym L a ja jsem stastna,ze jsem se k nemu do ordinace dostala.Pusobi take v nemocnici v Kladne kde i operuje.Muzu i tuto nemocnici velmi doporucit!!! Take sestricka/manzelka u pana doktora je hezka,mila, sikovna. Shayna Rose NEJLEPSI ordinace.

Luiso,vidím že jste nepřekonatelná.Proto končím na tomto fóru.Nemám na to ani čas ani nervy.Zdravím Vás a Vaší snachu a přeji hodně štěstí a lituji lekáře které poctite svou přítomnosti-již se Vás totiž nezbaví (alespoň co se týče hodnocení na tomto servru).Nebojte se, již na Vaše "hodnocení" reagovat nebudu-nemá to cenu.A ješte malá poznámka:před třemí dny jsem reagovala na Vaš hodnotný příspěvek opravdu POPRVÉ a teď opravdu NAPOSLED a nebyl to útok ale prosba.

Ke svému předchozímu hodnocení - výborné vystupování, péče, profesionalita, odbornost a moderní léčba, skvělé zázemí, bych ještě ráda dodala :
Mudr. Farajpoura mi doporučila jedna známá, která pracovala v nemocnici Kladno. Předtím jsem se marně snažila nalézt nějakého dobrého gynekologa na Kladně, neboť moje předchozí gyn. lékařka si se mnou a mým problémem nevěděla rady. Byla to právě nejmenovaná lékařka s ambulancí na Stochově, jejiž lékařskou péči zde nechci raději ani komentovat.
Mudr. Farajpour mě v září 2010 ochotně vzal do své péče. Velmi rychle mi vhodně zvolenou léčbou pomohl zbavit se mého problému a odstranil škody, které napáchala zejména předchozí "lékařka". Po té, co jsem mu sdělila, že bych si přála dítě, přizpůsobil léčbu i tomu. Nyní jsem těhotná o dodnes nechápu, co myslela předchozí lékařka výrokem ,,tak si vyberte, jestli chcete dítě nebo rakovinu" ???
S přístupem pana doktora i sestry ( jeho manželky ) jsem nad míru spokojená. Vyšetření je velmi šetrné, bezbolestné a prostředí na úrovni. Mám po dlouhé době pocit, že se u gynekologa se mnou zachází jako s člověkem. Rovněž oceňuji nový přístroj UTZ s novou obrazovkou, tudíž pacientce je vše ukázáno a vysvětleno. Rozhodně si nemohu stěžovat na to, že by pan doktor něco odbyl. Vždy mi vše pečlivě vysvětlí a mé otázky zodpoví, a to k němu chodím velmi často. Mudr. Farajpour je nejlepší gyn. lékař, kterého jsem kdy měla, velmi si ho vážím.
Pokud někdo s jeho léčbou nebo přístupem není spokojen, bude dobře, když co nejdříve vyhledá "lepšího" lékaře, protože je spousta žen, které mají gyn. obtíže a problémy, jako jsem měla já, a potřebují někoho, kdo jim s nimi pomůže a marně se snaží hledat dobrého gyn. lékaře. Vás tedy vřele žádám, uvolněte prosím místo těm, které opravdu tohoto vynikajicího lékaře potřebují.Děkuji, s pozdravem Ivana ( 28 let ), pacientka Mudr. Farajpoura.

Není to tak dlouho co jsem napsala o....chtěla bych ješte jednou se opakovat
pan doktor je muž na správném místě,když jsem měla problém při svém těhotenství,které bylo z umělého oplodnění tak byl strašně hodný,obětavý a pak jsem ho měla i při porodu,který byl s komplikacemi a nebýt jeho nevím jak by to dopadlo a jeho poporodní péče byla na 100%. Teď za ním dojíždím do kladna. Ordinace 100%, perfektní. Prostě doktor super. Śímová

Vždy ochotný,vyslechne pacienta,nebojí se Vám ani laicky vysvětlit potíže.I když je velmi vytížen tak se snaží vyhovět.Velmi mi vyhovuje jeho pracovní doba odpoledne i možnost obj. So.,kterou ostatní neposkytují.
Jsem spokojena.Dojíždím za tímto lékařem 50 km.nelituji cesty ani času.
Pokud jsem měla jiný problém než těhot.,vždy mi velmi pomohl nebo nasměroval na špičkové kolegy se kterými spolupracuje a pokud mě někam doporučil tak jsem vždy měla dobrý pocit.Děkuji za celou svoji rodinu,aspoň tímto na internetu.

Již delší dobu uvažuji o změně gynekologa. Na pana doktora Faru jsem dostala výborné reference od kamarádky, kterou operoval v nemocnici na Kladně. Chtěla jsem mít ale informace i od jiných, proto jsem si ho našla na těchto stránkách. Po přečtení slovních přestřelek a různých urážek jsem lehce znejistěla, ale nakonec jsem se odhodlala a včera jsem se u něj byla zaregistrovat. Všechny obavy zmizely okamžitě. Pan doktor je sympaťák, česky mluví velmi dobře (když nerozumíte, stačí se přeptat), jeho paní - asistentka je moc krásná a milá. Prostory a vybavení ordinace naprosto skvělé. Pan doktor se mi věnoval přes půl hodiny, byl velmi vstřícný, všechno popsal a vysvětlil. Poprvé jsem od gynekologa odcházela s výbornou náladou:-) Takže mohu jen doporučit! Petra Z.

Tento lékař mi velice pomohl po porodu, kdy mě následně operoval v nemocnici v Kladně. Velice příjemný i jako člověk, doporučuji!

3 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

chtěla jsem se zeptat, zda ještě přibíráte nové pacientky a hlavně, zda je vyšetření ultrazvukem součástí běžné preventivní prohlídky?
Děkuji

Dobry den, omluvam za zpoždeni, dneska jsem dostal zpoždeni informace že čeka doatz!!! na odpvedu. proto vam pišu dneska. Pokud jenom otázka že přijmame nove pac, ANO. Mužete u nas registerovat bude Praha nebo Kladno. : ww.gynecologyprague.cz, nebo ww.gynekologie-kladno.cz

A určite vše necessary vyš. budete mit, včet. Ultrazuk.
Zdravi,
Dr. Fara Gyn. Shayna. Rose

Dobrý den pane doktore,
chci se zeptat, zda se zabyvate onemocněním PCOS (diagnostika, léčba, poradenství)? Mám pocit, že je toto onemocnění pro mnohé lékaře (gynekology a endokrinology) neznámé, nebo ho chtějí "léčit" jen hormonální antikoncepcí.

Dobry den, PCO synd je docela velmi zname patho. ov., i hormonal dysbalance. Ovšem, management of PCO synd. umíme! Určite pro vas je lepši konzul. s nami, nebo u gyn. kde jste registrovan. Jinak prosim, můžete nam napsat do naše info. e.mail či Praha nebo Kladno /dle naše website/ gynecologyprague.cz, nebo gynekologie-kladno.cz PCO synd. je upravdu jako jeden chapter v medicine, a tady nemužu vše vam vysvelit. S pozdravem, Dr. Fara