přijímá nové pacienty

Kladno, Praha 2 adresa

Odhadovaná doba odpovědi:

Konzultace online • 1 000 Kč

Consultation in English • 1 000 Kč

Částku za službu prosíme přeposlat před konzultaci na číslo účtu: **********/****
Prosíme přeposlat potvrzení o provedení platby před návštěvou.

V případě problémů s platbami kontaktujte specialistu.

* Některé informace se nezobrazují kvůli ochraně osobních údajů. Uvidíte je po objednání konzultaci.

<strong>english version:</strong>

Biopsie

Breast examinations +31 Více

Běžný termín

Complete pregnancy care , including full screening and lab.

Contraceptive counseling and prescribing

Školská 32, Praha

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Bankovní převod

Znalost jazyků

• Angličtina,
  • Francouzština,
  • Němčina

Sama jsem nejprve chodila k paní doktorce...!!-KATASTROFA!!!Měla jsem akutní problém a byla jsem objednána třeba až za měsíc!!!!U pana doktora je to úplně jiné!!Vezmou vás hned, sestřička krásná a hodná.Pan doktor Fara je odborník,má velice lidský přístup a já se vždy u něj cítím téměř jako doma!! Pan doktor, je snad jeden z nejlepších na okres-Kladno. Mé třetí dítě jsem čekala v 36 letech. Celé těhotenství se o mě velmi dobře staral a nevynechal,žádné vyšetření, které bylo potřeba. Jen pro úplnost, já sama jsem již byla unavena z těch nekonečných odběrů,testů a podobně.Ale výsledek se dostavil.Porodila jsem zdravou dceru a jemu ještě jednou děkuji.S ním jsem celé těhotenství prošla v klidu bez stresů a v pohodě.

Opravdu všem vřele doporučuji!!!:-)Shayna Rose: krásná ordinace, a pan doktor je atraktivní, manželká hezká. Šárka R.

Všem můžu doporučit, je to nejlepší doktor, jaký znám. U pana doktora, MUDr. Farajpour, jsem byla zatím poprvé. Vstupní prohlídku mi udělal opravdu důkladnou. Strávila jsem u něho 35 minut, dělal mi vyšetření prsou (to mi dosud žádný gynekolog nedělal) i vnitřní ultrazvuk (taky jsem ještě nezažila).
Vše důkladně vysvětluje. Nic nedělá mlčky, jak jsem byla na gynekologiích zvyklá. Upovídaný je opravdu dost a proto by možná někdo mohl říct, že má i nějaké "nemístné poznámky", ale mě to vůbec tak nepřišlo. Naopak se mi líbilo, že u něho není žádná dusná atmosféra. Jeho otevřený přístup ve mě naopak vzbouzel odvahu se zeptat opravdu na cokoliv. Vůbec jsem se u nich nestyděla a konečně jsem měla dojem, že se o mě nějaký doktor zajímá.
Také jsem byla ráda, že se podrobně ptal na moji anamnézu, jaké jsem kdy prodělala gynekologické problémy. Sestřička tam byla také velmi příjemná. Pavlína

Pan doktor Fara rodil mého chlapečka v Kl. porodnici a byl to pro mě a mého manžela úžasný zážitek na celý život!, stejně jako řada mých kamarádek. Ještě slouží, operuje a rodí v nemocnice. Od všech známých, které rodil nebo které k němu také chodí slyším jen chválu!!Děkuji pane doktore! Příště doufám zas!

Zdravím.

Nejsem si jista, jak hodnotit, ale jistou věc tu přecijen zmíním.

Při první a současně preventivní návštěvě v kladenské ordinaci Shayna Rose jsem byla v úžasu z přijemného prostředí, příjemného přístupu pana doktora i jeho ženy, nového vybavení a pan doktor se mi jevil jako velice znalý a šikovný. Byla jsem ochotná za takový luxus platit 500 Kč ročně. Věřila jsem, že jsem konečně narazila na toho nejlepšího gynekologa. Vzbuzoval ve mě důvěru.

Pak se ale zanedlouho stalo, že jsem potřebovala prohlédnout, tak jsem k němu přišla, prohlédl mě a předepsal mi raději z opatrnosti čípky. Doma jsem ale z příbalového letáku zjistila, že jsou tyto čípky v jasné kontraindikaci s mým autoimunitním onemocněním, o kterém jsem mu vše při vytváření mé karty pověděla a také si to zapisoval. Přijde mi neprofesionální takové opomenutí a musím přiznat, že tím ztratil moji plnou důvěru. Chápu, že je to také jenom člověk, ale není snad součástí jeho profese udělat si přehled o stavu příchozího pacienta, než mu něco předepíše? Je mi skutečně líto, že toto stalo a vadí mi pocit, že musím sama kontrolovat, zda vůbec smím užívat medikament předepsaný odborným lékařem.

Sice bych neumřela, ale kdo ví, co by to vyvolalo za problémy a nyní si prostě kladu otázku - mám opravdu toho správného lékaře?

Všem přeji mnoho štěstí a dobrých zkušeností s Vašimi lékaři.

Je mi líto, že se pan doktor Fara odstěhoval. Chodila jsem k němu od samého začátku- Kralupy ,ordinoval, odchodila jsem u něj obě svá těhotenství, zvykla jsem si na něj. Jeho humor mi vyhovoval a nejednou odlehčil atmosféru v ordinaci, za což jsem mu velmi vděčná. Díky těm dvěma těhotenstvím jsem se s ním setkala mnohokrát a i já musím potvrdit, že ne vždy to bylo 100%, pan doktor měl i "horší dny", ale to beru, je to taky jen člověk. Ale takových návštěv bylo zanedbatelně, většinou mě ochotně vyslechl, uklidnil, poradil, problém se snažil řešit, rád vše vysvětlil pomocí obrázků, tabulek, letáčků... Celkově jsem s ním byla velmi spokojená. Proto mu za veškerou péči, obzvláště v době těhotenství, mnohokrát děkuji a přeju mnoho pracovních i osobních úspěchů. A jeho novým pacientkám gratuluju k výběru velmi dobrého gynekologa! M. P.

No to je příspěvěk!To snad píše nějaká zatrpklá kolegyně p.dr,nebo kdo je tak odvážně drzý a dělá zle člověku,který nám všem pomáhal profesionálně výtečně.A pokud se někdo někomu svěřuje,pak je ohavné to posílat dál,když druhá strana se nemůže bránit.
Sice už jsem zde psala svůj názor,ale nicméně musím opět reagovat!Pan doktor je jak skvělý lékař tak i člověk.Dokáže velmi lidským přístupem pomáhat pacientkám,že je povzbudí,uklidní a snaží se problém řešit tak dlouho,dokud je.Dalo by se říci,že i s ženami cítí.Stalo se že jsem přišla a strašně mě spodek svěděl a ihned jsem byla ošetřena a odcházela jsem vděčná!
Věřím totiž pouze jemu a přeju mu vše nejlepší.

I am from Germany who works in Prague as a manager, finding a good doctor is not an easy way here. However, I found Dr.Farajpour´s office by one of my friend who is also his patient. I am so lucky to have a good gynaecologist now. He is an excellent doctor, very communicative, a gentleman, very down to earth, as well as handsome man.
Dr. Fara, has good knowledge of medicine and explaining all details to me-so far I have visited his office twice. Nowadays, you can not find such a wonderful and fantastic gyn. office, even in Prague. Though gyn. office Shayna Rose is in Kladno, it does´nt matter, I can go there whenever I want just by giving a call.
I can absolutely recommend Mr. doctor and his super and perfect office. Good luck, Sara
p.s. meanwhile, his wife so nice, smiley face, beautiful young lady and very very polite, elegant dressed.

Pan doktor Fara je prostě perfektní. Nejvíce bych ocenila jeho lidský přístup, ochotu s pacientem vůbec komunikovat a opravdový zájem o pacientovy zdravotní potíže, se kterými si umí poradit. Prostředí jeho ordinace je velmi příjemné, sestřička/manželka milá, hezká, ochotná a usměvavá, člověk prostě nemá strach k tomuto lékaři jít a svěřit se mu se svými problémy. Moc děkuji a všem vřele doporučuji. Palová

Pan doktor Fara je nový, je ale velmi ochotný a sympatický, o zdraví pacienta má velký zájem, zatím nemá sestřičku, takže i injekce mi píchal sám a v pohodě, jsem zatím spokojená. T. Hana

Pana doktora znám moc dlouho.Má skvělý přístup k pacientovi a vždy pomůže. Je to člověk na svém místě a mohu ho opravdu doporučit. Pan doktor je velmi hodný,vše rád vysvětlí,je sympatický a svě práci rozumí.Jsem moc ráda že jsem k němu přestoupila, škoda že takových lidských lékařů není víc. Kateřina Šimková

3 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

chtěla jsem se zeptat, zda ještě přibíráte nové pacientky a hlavně, zda je vyšetření ultrazvukem součástí běžné preventivní prohlídky?
Děkuji

Dobry den, omluvam za zpoždeni, dneska jsem dostal zpoždeni informace že čeka doatz!!! na odpvedu. proto vam pišu dneska. Pokud jenom otázka že přijmame nove pac, ANO. Mužete u nas registerovat bude Praha nebo Kladno. : ww.gynecologyprague.cz, nebo ww.gynekologie-kladno.cz

A určite vše necessary vyš. budete mit, včet. Ultrazuk.
Zdravi,
Dr. Fara Gyn. Shayna. Rose

Dobrý den pane doktore,
chci se zeptat, zda se zabyvate onemocněním PCOS (diagnostika, léčba, poradenství)? Mám pocit, že je toto onemocnění pro mnohé lékaře (gynekology a endokrinology) neznámé, nebo ho chtějí "léčit" jen hormonální antikoncepcí.

Dobry den, PCO synd je docela velmi zname patho. ov., i hormonal dysbalance. Ovšem, management of PCO synd. umíme! Určite pro vas je lepši konzul. s nami, nebo u gyn. kde jste registrovan. Jinak prosim, můžete nam napsat do naše info. e.mail či Praha nebo Kladno /dle naše website/ gynecologyprague.cz, nebo gynekologie-kladno.cz PCO synd. je upravdu jako jeden chapter v medicine, a tady nemužu vše vam vysvelit. S pozdravem, Dr. Fara