přijímá nové pacienty

Kladno, Praha 2 adresa

Odhadovaná doba odpovědi:

Konzultace online • 1 000 Kč

Consultation in English • 1 000 Kč

Částku za službu prosíme přeposlat před konzultaci na číslo účtu: **********/****
Prosíme přeposlat potvrzení o provedení platby před návštěvou.

V případě problémů s platbami kontaktujte specialistu.

* Některé informace se nezobrazují kvůli ochraně osobních údajů. Uvidíte je po objednání konzultaci.

<strong>english version:</strong>

Biopsie

Breast examinations +31 Více

Běžný termín

Complete pregnancy care , including full screening and lab.

Contraceptive counseling and prescribing

Školská 32, Praha

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Bankovní převod

Znalost jazyků

• Angličtina,
  • Francouzština,
  • Němčina

Pan doktor je skutečným odborníkem a výborným precizním gynekologem. Zároveň je velmi empatický a vtipný. S jeho prací i přístupem jsem dlouhodobě nad míru spokojená. Výborný gynekolog-porodník. Pečlivý a velmi ochotný. Pro pacienty udělá první poslední. Poradí, vysvětlí a ještě se u něj zasmějete. Pokusná

Dobrý den, takového lékaře jako je doktor Fara nepotkáte široko daleko.Odborník,nikdy nic nezanedbá a nepodcení.
Nejlepší diagnostik široko daleko. Vždy udělá pro pac. maximum. Umí,ví,pomáhá.Je opravdu odborníkem.Kvalitní, zkušený, velmi vzdelaný. A sestřička,ta je také skvělá. B.

To, že při vyšetření byla jeho dcerka mi příjde také takové divoké... Já jsem třeba s sebou měla svou 2,5 letou dcerku, jelikož jí neměl kdo pohlídat, ale je to moje dítě, tak mi to vůbec nevadilo. Ale cizí dítě by mi asi vadilo. A zvětšené plakáty pana doktora s dcerkou - spíš si myslím, že se prostě dcerkou chce pochlubit, to je celé, ale asi bych také doporučovala jen fotku dcerky nebo s oblečenými rodiči.

Jsem pacientkou pana doktora již asi 2 roky.Psala jsem na toto forum a byla to vždy kladná hodnocení,zastavala jsem sem ho v případech že hodnocení jiných mi případala přílíš "krutá".Protože myslím,že pokud se spletu tak mám uznat svou chybu tak dnes piši.První návštěva v ordinaci byla úžasná-pan doktor milý,příjemné prostředí atd.Stejné dojmy maji vešměs všechny pacientky.Na dalších návstěvách jsem zjistila,že pan doktor nebyl vůbec přípraven i když jsem byla objednana.Nevěděl s čím se léčím,opět musela jsem vše opakovat,opět se ptál na stejné věci které byly již zaneseny v kartě.Také za 2 roky nezjistil že mám dost velkou cystu-přez veškeré vybavení které má v ordinaci. Jednaní již také bylo spíš formální.Nechci aby mi věnoval přílišnou pozornost,ale jen to,aby to byl normální vztah lekář-pacient a ne "tak vše v pořadku,další prosím".Na poslední návstěvu jen tak nezapomenu-použitá podložka-to bych skousla,měla jsem si přinést vlastní ale přítomnost jeho malé dcery během vyšetření to bylo moc.Dítě nemá v ordinaci během vyšetření co dělát!Kromě toho zvětšené fotografie poodhaleného pan doktora,které má v ordinaci působí zvlaštním dojmem (narcyzmus???).V současné době hledám jiného gynekologa.
Je to moje vlastní zkušenost(po 2 letech) a nikomu ji nevnucuji.

pan doktor byl u mého prvního porodu, musím říct, že jsem si ani ve snu nepředstavovala , že se na koze tak pobavím. vzpomínám na to do teď. byl báječný. pak když můj gynekolog skončil, hledala jsem nového a pan F byl jasnou volbou. Ordinace mě potěšila, sestřička/manželka také, a co se týče otvíračky večer a v sobotu dopoledne - to je prostě bomba. jako zaměstnaná maminka, není čas tyto záležitosti řešit přes den. proto velké díky a doporučuji. je svůj, ale je fajn. mazalka

Sama k němu nechodím, ale když pracoval ještě v nemocnici, byl u mého porodu, velmi příjemný člověk a dobrý doktor. Je naprosto v pohodě, pacientky nestresuje. Své práci dobře rozumí!! Moderní přístup. El.

Nevím jaký jen pan doktor gynekolog, ale byl u mého porodu, a z toho rozhodně dobrý pocit nemám. Po 17 hodinovém "porodu", kdy mi bylo pouze při jeho pravidelných kontrolách sděleno, že se neotvírám...přišel ráno nový doktor na směnu a po prohlídce mě okamžitě poslal na akutního císaře..a navíc z mé karty hned indikoval, že s rozměry mé pánve bych nejspíš vůbec nebyla schopná rodit přirozeně...takže jsem si mohla ušetřit celonoční muka a dost otřesný zážitek.

MUDr. Farajpour výborný doktor, moc mi pomohl. Mám dlouhodobé problémy a až díky panu doktorovi je mně skutečně mnohem lépe. Přišel na příčinu na rozdíl od ostatních, kteří mi tvrdili, že to nic není a stačí jen "zdravě žít".!! Navíc je opravdu velmi lidský, všechno ochotně vysvětlí a nedělá z pacienta nesvéprávného blbce......Má zájem na tom, aby pomohl a aby člověku bylo lépe. Vynikajicí lékař...úžasný člověk..super ordinace....Děkuji za vše. Jordáková

K panu doktorovi jsem začala chodit v lednu,kdy jsem potřetí otěhotněla a hledala po přestěhování z Prahy nového lékaře. Mám srovnání s mnoha jinými lékaři a mohu potvrdit, že pan doktor je velmi milý, při vyšetření šetrný a ohleduplný. Pečlivě mi vše vysvětlil a častokrát i uklidnil. Když jsem ležela v nemocnici, navštívil mě i při své vytíženosti. Ordinace je příjemná, nepřipadám si tam jako u lékaře, objednání rychlé a vůbec nečekám. Kéž by to takto fungovalo i jinde. Vřele doporučuji! Martina

velmi dobry

3 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

chtěla jsem se zeptat, zda ještě přibíráte nové pacientky a hlavně, zda je vyšetření ultrazvukem součástí běžné preventivní prohlídky?
Děkuji

Dobry den, omluvam za zpoždeni, dneska jsem dostal zpoždeni informace že čeka doatz!!! na odpvedu. proto vam pišu dneska. Pokud jenom otázka že přijmame nove pac, ANO. Mužete u nas registerovat bude Praha nebo Kladno. : ww.gynecologyprague.cz, nebo ww.gynekologie-kladno.cz

A určite vše necessary vyš. budete mit, včet. Ultrazuk.
Zdravi,
Dr. Fara Gyn. Shayna. Rose

Dobrý den pane doktore,
chci se zeptat, zda se zabyvate onemocněním PCOS (diagnostika, léčba, poradenství)? Mám pocit, že je toto onemocnění pro mnohé lékaře (gynekology a endokrinology) neznámé, nebo ho chtějí "léčit" jen hormonální antikoncepcí.

Dobry den, PCO synd je docela velmi zname patho. ov., i hormonal dysbalance. Ovšem, management of PCO synd. umíme! Určite pro vas je lepši konzul. s nami, nebo u gyn. kde jste registrovan. Jinak prosim, můžete nam napsat do naše info. e.mail či Praha nebo Kladno /dle naše website/ gynecologyprague.cz, nebo gynekologie-kladno.cz PCO synd. je upravdu jako jeden chapter v medicine, a tady nemužu vše vam vysvelit. S pozdravem, Dr. Fara