přijímá nové pacienty

Kladno, Praha 2 adresa

Odhadovaná doba odpovědi:

Konzultace online • 1 000 Kč

Consultation in English • 1 000 Kč

Částku za službu prosíme přeposlat před konzultaci na číslo účtu: **********/****
Prosíme přeposlat potvrzení o provedení platby před návštěvou.

V případě problémů s platbami kontaktujte specialistu.

* Některé informace se nezobrazují kvůli ochraně osobních údajů. Uvidíte je po objednání konzultaci.

<strong>english version:</strong>

Biopsie

Breast examinations +31 Více

Běžný termín

Complete pregnancy care , including full screening and lab.

Contraceptive counseling and prescribing

Školská 32, Praha

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Bankovní převod

Znalost jazyků

• Angličtina,
  • Francouzština,
  • Němčina

Tak já se musím přidat k hodnocení, po otřesných zkušenostech u pana Hamouze dále u paní doktorky Kračkové.Je pan doktor Fara hotový anděl, nikdy mi nikdo nic tak pěkně nevysvětlil, pan Hamouz se na mé dotazy vždy jen přiblble pousmíval což mi přijde rozhodně neprofesiální, pan Fara bere vše naprosto vážně a s tou jeho češtinou, dámy on vám rád vždy zopakuje co chtěl říct a taky se ptá zdali mu rozumíte, takže jeho mluva mi nepřijde překážkou.Rozhodně tohoto doktora doporučuji všem

S češtinou pana doktora nemám, jde mu dobře rozumět. Je ale pravda,že loni po mně chtěl 500Kč jako sponzorský dar,letos si už řekl o 1000Kč.Nemile mě to zaskočilo. Jestli bude tímhle tempem pokračovat,za chvíli nebude jeho péče pro mně finančne dostupná :-(

K panu doktoru jsem chodila celé těhotenství a budu i nadále, takže jsem u něj byla často a mohu říct, že jsem nikdy neměla problém jak s komunikací tak jeho přístupem. Vždy se mnou chodil i manžel se tříletým synem a nikdy jsem neměla pocit, že by to vadilo. Chování je přátelské a otevřené. Rozhodně jsem nezažila, že by si pan doktor nějakým způsobem řekl o příspěvek na hypotéku nebo co to tady nějaká paní píše... 28.3. 2012 jsem porodila krásnou, zdravou holčičku a velice mile mě překvapilo, že se na mě přišel podívat na pokoj šestinedělek v nemocnici na Kladně, kde pracuje na částečný úvazek.Pogratulovat, zajímal se o průběh porodu,zeptal se, zda něco nepotřebuji, takže za mě určitě ano :) Na mé doporučení se k němu přihlásila i sestra a moje maminka a také jsou rády, že změnily původního gynekologa a chodí k panu doktoru Farajpourovi.

Jsem u pana doktora rok a půl a jsem naprosto spokojená, momentálně čekám miminko a stará se o nás opravdu skvěle. Na jeho horší češtinu se dá zvyknout, je přátelský a vždy zodpoví všechny otázky. Zatím jsem s ním neměla nejmenší problém a jeho dcerka v ordinaci mi určitě nevadí.

Byla jsem operovana- na druhe kyretazi, a cysta na vajecniku. Byla jsem mile prekvapena osobnim prístupem, velmi setrnym provedenim operace a naslednou peci. Ano,souhlasim je mily a velmi lidsky-skvela kombinace a to, ze je dobry gynekolog netreba dodavat. Sebova

Pane doktore , odešel jste z Kralup nad Vltavou, je to škoda. Jste užasný, šikovný a lidský gynekolog, který nyní chybí v K. n/v. Vynikající lékař, který poradí a pomůže s problémy, přístupný a lidský. Špalková

Pana doktora jsem znala z porodnice v Kladně a když jsem byla těhotná podruhé, tak jsem k němu utekla od svého stávajícího gynekologa. Je super. Je to odborník a navíc je slušný a jedná s pacientkami lidsky. Loni mi rodil císařským řezem dceru a také si to nemohu vynachválit. Po porodu přišel na pokoj a zajímal se jak se má malá k světu a jak se cítím já... no prostě úžasný profesionál a člověk

Pan doktor Farajpour je výborný, profesionální a pečlivý. Mám k němu obrovskou důvěru - a to jsem kvůli svému zdraví navšívila stovky jiných lékařů. Jeho přístup k pacientkám je profesionální, ale ne chladný, přátelský, ale ne vlezlý. Oceňuji jeho jemný smysl pro humor i velké pochopení v situacích pro pacienta velmi psychicky obtížných. Nemám jedinou výhradu.

Jsem u pana doktora půl roku. Zatím jsem s jeho péčí spokojená, přijde mi pečlivý, ale taky musím napsat, že jsem neměla zatím žádný zdravotní problém.
Co však musím zdůraznit a souhlasím s hodnotícím příspěvkem "Vladka Pazner", je jeho ordinace. Každý máme jiný vkus, chápu že chtěl pan doktor otevřít ordinaci, kde se pacientky budou cítit "jako doma", ale v přepokoji, vyšetřovně a jeho ordinaci je flekatý, špinavý KOBEREC. Několikrát se stalo, že mi řekl, ať si lehnu na evidentně použitou papírovou podložku, musela jsem požádat o výměnu. Je tedy lepší si s sebou brát svůj ručník, ale přijde mi to buď amatérské nebo je to možná "u nich" normální...
Na svém stole má neuvěřitelný nepořádek, po stole se válí spousta fotek z UZ, diagnózy (dnes jsem tam zahlédla, že jakási pacientka byla na potratu...), jednou otevřel skříň a to jsem málem padla.
No ale největší šok je vždy z přítomnosti jeho dcery, která udělá neuvěřitelnou řvoucí scénu, když máte s sebou moč a sestra (jeho žena) má udělat test této moči. Dcera se rozeřve, takže jí její matka dá papírek, který ona vkládá do zkumavky s vaší močí... :-O Zatím byla dcera přítomna "jen" při rozhovoru, který jsem měla s doktorem a i to mi bylo nepříjemné. Objednávám se teď tak, abych eliminovala možnost její přítomnosti, ale jsem rozhodnuta, pokud tam ještě jednou bude, že pana doktora požádám, buď ať tam není nebo si budu hledat jiného lékaře.
Celkově na mne ordinace působí nehezky a amatérsky, ale jak jsem psala, zatím jsem s péčí spokojena. Měli by se během roku stěhovat do nové ordinace, tak snad to tam bude lepší, a to možná vysvětluje, že se této ordinaci už tolik nevěnují...
Platilo se u něj 500 Kč/rok, nyní zvedl poplatek na 1000 Kč. Těhotné mají navíc poplatek 2000 Kč.

Souhlasím s hodnocením , že na první dojem pan doktor vypadá mile,všemu rozumí a je zdánlivě poctivý.Když však máte nějaký problém,pan doktor vymyslí x názorů,co to může být,nebo řekne, že to nic není.Když jsem přišla na objednání s mým problémem a výsledkami krve, začal se mně opět ptát s čím jsem přišla a co mě trápí a k čemu nesu výsledky krve,jako kdybych tam před tím nikdy nebyla.Takže opravdu nevím,co je to zač:)

3 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

chtěla jsem se zeptat, zda ještě přibíráte nové pacientky a hlavně, zda je vyšetření ultrazvukem součástí běžné preventivní prohlídky?
Děkuji

Dobry den, omluvam za zpoždeni, dneska jsem dostal zpoždeni informace že čeka doatz!!! na odpvedu. proto vam pišu dneska. Pokud jenom otázka že přijmame nove pac, ANO. Mužete u nas registerovat bude Praha nebo Kladno. : ww.gynecologyprague.cz, nebo ww.gynekologie-kladno.cz

A určite vše necessary vyš. budete mit, včet. Ultrazuk.
Zdravi,
Dr. Fara Gyn. Shayna. Rose

Dobrý den pane doktore,
chci se zeptat, zda se zabyvate onemocněním PCOS (diagnostika, léčba, poradenství)? Mám pocit, že je toto onemocnění pro mnohé lékaře (gynekology a endokrinology) neznámé, nebo ho chtějí "léčit" jen hormonální antikoncepcí.

Dobry den, PCO synd je docela velmi zname patho. ov., i hormonal dysbalance. Ovšem, management of PCO synd. umíme! Určite pro vas je lepši konzul. s nami, nebo u gyn. kde jste registrovan. Jinak prosim, můžete nam napsat do naše info. e.mail či Praha nebo Kladno /dle naše website/ gynecologyprague.cz, nebo gynekologie-kladno.cz PCO synd. je upravdu jako jeden chapter v medicine, a tady nemužu vše vam vysvelit. S pozdravem, Dr. Fara